Маркетолог Вінницького Клубу Ділових Людей, консультант з маркетингу Бізнес Академії.

— Чому ти граєш у виставі «Мандрівник»?
Це був виклик собі, пропозицію зіграти роль у виставі я отримала до знайомства зі сценарієм, розуміння образу і взагалі, усвідомлення, що я можу це зробити. Це був досвід виходу з зони комфорту, але я сприйняла це як шанс вдосконалити себе, навчитися новому, вивільнити свій творчий потенціал – в колі цікавих і талановитих людей! Насправді, дуже вдячна долі за такий подарунок.
— Що є важливим у житті?
Люди, кохання, вчинки, робота, почуття, творчість, емоції – немає неважливого. Є ставлення до речей, є вчинки, є те, що ми творимо. Ми самі обираємо ступінь важливості усього в своєму житті, тут головне не помилитись.
— Хто такий мандрівник?
У кожного своя доля, але шляхи ми завжди обираємо самі. Тож, ми усі – мандрівники. Кожен знайде паралель з виставою “Мандрівник”: ми обираємо, помиляємось, біжимо і зупиняємось, втрачаємо і віднаходимо… кохаємо… це про кожного з нас, тож вистава буде цікава усім.
— Що це за дар, завдяки якому навіть мандрівник знаходить шлях додому?
Такий дар – це наше серце, воно завжди знає відповідь на усі питання, просто ми забуваємо запитати себе, зізнатись собі в істинних почуттях, наважитись зробити вибір. Але варто прислухатись до себе, і доля сама повертає на вірний шлях, дарує можливості і шанс віднайти себе, свій дім і свою любов.
— Як ти обираєш, коли постає питання вибору?
Іноді швидко, без долі вагань, а іколи вибір не простий він і не просто дається. Довго зважую – коли вибір впливає на інших людей. Але що пройшло з життєвим досвідом, це не варто шкодувати, невірних рішень не буває.
—Коли ти кажеш так, а коли ні?
Перша моя відповідь буде ТАК! І лише потім почну зважувати. Ось приклад, якби я сказала НІ на пропозицію грати у виставі, то ціла історія просто не сталась би в моєму житті. Тому частіше говоріть ТАК життю. Повірте, доля прихильна до тих, хто приймає від неї подарунки.


Вистава «Мандрівник» | 16 лютого 18.00, «Філармонія»
Це історія про тих, хто вміє боронити рідне і кохати всім серцем …. ❤️

Квитки в касах міста та в он-лайні на afisha.vin.ua і на karabas.com

Режисер-постановник: Анна Вараниця
Фото надані Дарією Радзіковською