Психолог-психотерапевт, автор книги-путівника з чоловічо-жіночих стосунків “НАВСТРЕЧУ ЛЮБВИ” та “АНТИСОННИК. Психологические техники толкования сновидений”
0973330883

Психолог-психотерапевт, доцент та супервізор МТКПО, тренер Української спілки психотерапевтів з кататимно-імажинативної психотерапії (символдрама), керівник Вінницького навчального проекту з символдрами, крівник Центру психотерапевтичного розвитку та психологічної допомоги «ІМАГО», автор книги-путівника з чоловічно-жіночих стосунків «НАВСТРЕЧУ ЛЮБВИ» та книги «АНТИСОННИК. Психологические техники толкования сновидений».
0973330883

• Допомагаю людям у вирішенні проблем у міжособистісних стосунках (допомога при розлученнях, сімейних конфліктах, вікових кризах);
• Допомагаю при депресії, фобіях, розладах харчової поведінки, тривожних розладах;
• Проводжу навчання для психологів, лікарів та педпрацівників, які вирішили змінити професійний шлях у напрямку психотерапії за методом символдрами;
• Проводжу навчання з психотерапії дітей та підлітків (річний курс);
• Проводжу навчання з символіки та психології Таро (річний курс);
• Проводжу групи дослідження сновидінь;
• Проводжу тренінги для жінок «Як зберегти самоповагу та не втратити себе у стосунках», «Як полюбити себе», «Відродження жіночої сили».

ДЛЯ ЧОГО
Моя мета – допомогти людям жити щасливим гідним життям з опорою на себе.

ДЛЯ КОГО
Мої клієнти – звичайні люди, які розгубилися під тиском складних життєвих обставин, знаходяться у кризі стосунків з близькими та з собою, але які мають надію та намір це змінити.
Працюю психотерапевтом 20 років, 13 років працювала психологом у Вінницькій психо-неврологічній лікарні ім.акад.О.І.Ющенка, маю дві вищі освіти, завершила навчання з психоаналізу та з кататимно-імажинативної психотерапії (символдрама). В теперішній час маю статус тренера та викладача з символдрами Міжнародного товариства кататимного переживання образів та Українського інституту розвитку символдрами та глибинної психології.

https://www.facebook.com/imago.vin
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000124777403
https://www.facebook.com/navstrechulubvi
https://www.facebook.com/snovidets
tilda.ws/kniga-navstrechy-lubvi
http://symboldrama.tilda.ws