Юлія Фіор, відома в Вінниці як Fiore Vanil, художниця і на даний момент найбільша ретро блогер України в Інстаграм.

Чому ретро-стиль? Як ти зрозуміла, що це твоє?

Я з дитинства любила історію, музеї, фільми і мультики про принцес. Мене завжди полонила помпезність, витонченість і елегантність моди минулих років. А коли я побачила Діту фон Тіз вперше, для мене це була стріла в серце: “Як? Невже можна одягатися так і в наш час?” Я зрозуміла, що хочу так виглядати, коли подорослішаю. Чекала внутрішнього відчуття, співзвучного з цим витонченим, жіночним і елегантним стилем. Це сталося влітку 2017 року.

Що приносить тобі задоволення, а на чому ти заробляєш гроші?

Так склалося, що після закінчення університету я і займалася тільки тим, що мені подобалося. Воно ж і приносило дохід. Види діяльності змінювалися, але я чітко переконана в тому, що професію треба вибирати за покликом серця, а не холодним розрахунком. В даний момент займаюся творчістю (я художник) і блогерство, хоча в якійсь мірі блогерство – це теж творчість.

Розкажи про свої плани

Плани – працювати і розвиватися далі.

Чому варто йти до тебе на майстер-клас 9 лютого?

Я довго готувалася до створення свого першого тренінгу, залишивши приватну психотерапевтичну практику рік тому. Коли розмірковувала над темою, вирішила взяти те, що найближче до мого серця і досвіду: самовираження і розкриття індивідуальності.
Як клінічна психологиня, гештальт-терапевтка і фешн-блогерка з аудиторією понад 40 тисяч підписників в Інстаграм, я поділюсь своїм досвідом у пошуку та проявленні власного стилю, на своєму прикладі розповім про те, як знайти шлях до становлення себе через манери, гардероб, звички.

Разом ми будемо шукати особистий стиль; торкнемося внутрішніх проблем і перешкод на шляху до пошуку і проявленню індивідуальності; знайдемо шляхи вирішення цих проблем; визначимо, з чого почати внутрішні зміни в стилі і як змінювати свій гардероб; поговоримо про те, як справлятися з реакцією оточуючих на ваш стиль і не боятися цього; поговоримо про токсичне оточення; обговоримо вічні теми батьківсько-дитячих стосунків і те, як вони впливають на наше самовираження.

Впевнена, що після тренінгу кожен вийде трошки іншим.

Як ти себе наповнюєш: книги, музика, фільми, стиль, подруги

Мене надихає краса природи і людських творінь: архітектура, картини, книги, фільми, музика і … затишний будинок. Затишне гніздечко – це моє місце сили, так само як і дика природа – ліси і гори.

Як ти плануєш свою діяльність? З чого складається твій день окрім робочих моментів?

Люблю планувати і все записувати: так відчуваю, як мій мозок розвантажується і все розкладається по місцях.
Всі дні у мене різні. Крім основної діяльності я ще займаюся танцями, ходжу на виставки, в кіно, музеї (хоча їх у нас дуже мало і я знаю майже всі експонати напам’ять). Також обожнюю готувати і займатися рукоділлям.

Місця Вінниці, які ти радиш

Cloud Garden (шалено затишна атмосфера), Лавінія (раджу шведські деруни з грибним соусом), Je taime (найкращу каву з французькими сиропами), Pan Cake, як не дивно, Ліга (крафтового пиво, наливки та смачна їжа), Pasta e Vino і Winetime (раджу відвідати дегустації вина або чогось міцнішого).

Кого ти читаєш в фейсбуці чи інсті?

Читаю друзів, а ось дивлюся фото дуже багатьох чарівниць.
Зараз мене шалено надихають ось ці профілі в інстаграм:
@annstreetstudio, @rachelannjensen, @vintagevandal, @enchanted.forest

Ти амбітна?

О, так.


Youtube, Facebook, Instagram: @fiorevanil

Фото надані Fiore Vanil