Вчитель у школі №32, учасниця всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2017», про інший підхід до викладацької діяльності.

Я не люблю стандартних уроків, бо вони мені самій не цікаві. Тому вилучаю основний матеріал, і підношу його у формі казки чи гри. Зазвичай до нас на уроки приходить фея, яка вміє змахнути чарівною паличкою, після чого діти краще навчаються. А часом ми створюємо цілий театр. Кожне свято, яке проводжу, я не виймаю з інтернету. Його маю сама написати, пережити, щоб склалось враження, наче кожну роль зіграла я сама.
Занадто творча, і в уроках, і в святах, та й у своєму житті, я постійно щось творю. Мені замало місця в школі, тому уже 8 років співпрацюю з агенцією свят «5 зірок». Не можу сказати, звідки приходять ідеї. Вони народжуються самі. Але я багато дивлюсь шоу-програм: «Хто зверху», «Танці з зірками», «Танцюють всі» і т.д. Надихнувшись чиєюсь творчістю, додавши себе, ми створюємо щось нове.

Бувають моменти, коли йде перенасичення мене. Тоді руки опускаються і більше нічим не хочу займатись. В такі моменти мені слід перезавантажитись. Поспати довше, чи десь поїхати. Змінити картинку. Або закритись від людей. А інколи я не можу спати взагалі.
Для того, щоб пішла думка, мені треба поспілкуватися з природою. Я для себе зрозуміла, що свою енергію беру з землі. І хоч живу на 8-му поверсі, на вихідні намагаюсь завжди десь їхати, аби набратись тієї енергії для важливої мені творчості. -A

097 280 7404

Фото: Вадим Пошелюзний
Місце: “Солодка мрія”, Порика 42