Працює у сфері торгівлі, окрім ТТТ і театру в цілому, захоплюється також спортом, обожнює подорожувати, любить читати і дивитись кіно, і, звісно, проводити час зі своїми близькими.

— Чому ти граєш у виставі «Мандрівник»?
Тому що я люблю театр, люблю вистави, які нікого не залишають байдужими, і прийняти участь у такій маю за честь. Коли Аня дала мені сценарій і я його прочитав, то в мене не виникало питання типу: грати мені чи не грати? Це було швидше: ТАК! Байдуже де, коли, як, я хочу стати частиною цього! А зараз, коли це буде на великій сцені, то взагалі буде щось неймовірне!
— Що є важливим у житті?
Може, це прозвучить банально, але в житті головне жити… не існувати, не доживати віку, а саме жити. І жити своїм життям, прийняти його зі всіма перевагами і недоліками. Звісно, бажати кращого і йти до своєї мрії, але і не забувати цінувати, що маєш, і насолоджуватись саме цим моментом, саме зараз.
— Хто такий мандрівник?
Мандрівник це я… і ви… кожен з нас) Адже кожен має свій шлях, довжиною в життя.
— Що це за дар, завдяки якому навіть мандрівник знаходить шлях додому?
Раніше, коли в мене складались невдалі стосунки, (а оскільки це, ймовірно, буде читати моя наречена, то скажу, що всі мої стосунки до неї були невдалими) мама казала мені: «Не засмучуйся, значить це не твоя доля, бо твоя тебе не омине…». Траплялось у вас так, що здавалось, ніби сама доля привела вас до цього місця, події, людини? Якщо так, вітаю, ви наділені цим даром!) Можна сказати, що цей дар, це насправді наше велике прагнення чогось, бо якщо воно є, то ми будемо йти до цього всупереч усьому і, врешті-решт, обов’язково дійдемо! А що може бажати мандрівник більше, ніж повернутися додому?)
— Як ти обираєш, коли постає питання вибору?
Питання вибору постає коли треба вирішувати вчинити егоїстично чи правильно. Були випадки, коли я робив як буде вигідніше мені, але життя потім дуже наглядно демонструвало як працює карма) тому зараз я намагаюсь завжди чинити правильно, як вчили батьки і як підказує серце.
—Коли ти кажеш так, а коли ні? 
Залежить від настрою, намагаюсь бути активним і казати Так усьому новому і цікавому, але буває, що і кажу Так багаточасовому лежанню у ліжку з ноутбуком) хоча така змога випадає дедалі рідше) Щодо Ні, не хочу, щоб від моїх рішень хтось постраждав, тому намагаюсь казати Ні усьому, що може привести до негативних наслідків, і Так тому, що може їм запобігти.


Вистава «Мандрівник» | 16 лютого 18.00, «Філармонія»
Це історія про тих, хто вміє боронити рідне і кохати всім серцем …. ❤️

Квитки в касах міста та в он-лайні на afisha.vin.ua і на karabas.com

Режисер-постановник: Анна Вараниця
Фото надані Огерчуком Ігорем