Ілона Зварич – косметолог, розкриває і продовжує красу шкіри без ін’єкцій. Спеціально для “Амбітної” розповідає про своє життя і роботу. 

РОБОТА

Доброго дня, дякую Амбітній за знайомство та можливість розказати про себе . Я косметолог, розкриваю та продовжую красу шкіри без ін’єкцій. В косметологію прийшла після 30 років, зробивши крутий поворот у діяльності. Після технічної освіти, роботи з оформлення землевпорядної документації та обробки геодезичних даних – у сферу краси! Дозволила собі займатися улюбленою справою. Спочатку навчалася на візажиста, та швидко зрозуміла: яким би не був професійним макіяж, та якщо обличчя не в порядку, не буде такого вигляду в реальному житті, як зі здоровою  сяючою шкірою. Звичайно, для фотосесій є послуги обробки фото, для відео є спеціальні тональні основи нового покоління, але як щодо щоденного життя, коли жінка  іде в люди? Саме тому пішла в косметологію: розкриття резервів шкіри мене надихає. В багатьох випадках  шкірі треба небагато: додати 1-3 процедури та 2-3 засоби для щоденного догляду, щоб виглядати оновлено кожного дня. Все, що роблю клієнтам – вибираю безпечну косметику,  якою користуюсь особисто.

Щодо досягнень, є певні видимі сходинки, як от участь у фестивалі бьюті-спеціалістів «Бьюті-уікенд», чи бути частиною бьюті-команди на конкурсі «Міні-міс Дитяча Планета». Але як на мене, найбільше досягнення – це довіра кожного клієнта, і кожна історія розкриття краси шкіри. Заради нових історій постійно працюю над собою, продовжую навчатись, де є можливість відвідати семінар чи івент (щонайменше двічі на місяць). Світ швидко змінюється, і нові компетенції завжди у нагоді, щоб дати клієнту ще більше користі.

Багато років захоплююсь психологією, і тут вона стала у нагоді – адже кожна клієнтка особлива, ми спілкуємось, і я рада, коли вона іде від мене в кращому внутрішньому стані, аніж прийшла. Інколи робота з жінкою починається з келиху вина і закінчується рекомендацією книги, спеціаліста чи івента.

Мої послуги – ліфтингові процедури, чистки обличчя, сезонні пілінги , масаж обличчя, розбір та підбір щоденного догляду за шкірою, лікування вугревої хвороби, макіяж для івенту та підготовка шкіри обличчя. Моя клієнтка – це пані, для якої важливо розкрити та підтримувати свою природну красу. Відповідно до статусу і запитів є пропозиція  як стандартних бьюті-сетів, так і преміум-пакетів кабінетних процедур та щоденної підтримки. Будь-яке рішення можна підібрати індивідуально. Недавно почала також виявлення потреб підліткової шкіри та лікування вугревої хвороби, бо є і донька 10 років, і діти-підлітки моїх дорогих клієнтів. Часто простіше запобігти, ніж усувати.

Поки що працюю самостійно. Розумію, що прийде час необхідності масштабування. І це питання, як зможу комусь передати власні цінності.

ОСОБИСТІСТЬ

Спершу я – це Ілона Зварич. Для мене сім’я – то дуже важлива цінність, і саме тому в мене, як в мами, є відповідальність показати доньці гідний приклад улюбленої справи в постійному розвитку. Бачу свою місію – додати в цей світ більше краси. Маю розкіш планувати час, в тому числі зробити собі вихідний, коли в доньки важлива подія, чи поїхати сім’єю в інше місто , чи зробити прогулянку просто посеред дня. Якщо мама і жінка зайнята справами – можна придумати приємний бонус для всієї сім’ї. І святкувати досягнення, навіть маленькі – для відчуття моменту.

Мене заряджає кожне покращення і відновлення шкіри, кожен відгук, спілкування з чудовими людьми, в яких можу щось навчитися, і безцінний час з близькими. Демотивує  «синдром самозванця». Найкраще рішення боротьби з синдромом – поставити ціль, яка трохи лякає, і чіткий дедлайн. Дедлайни для мене – це ресурс, під час якого я задушую мого «внутрішнього самозванця» гострим підбором. Чи є ресурс підтримки всередині сім’ї? Мій тато відверто каже: «Мені дико, чим ти займаєшся». Ось так. Мама більше року на Небесах, і вона бачила для мене інший шлях…Донька радіє за мене, коли я радію, і обіймає мене, коли мені складно – це безцінно. У чоловіка є амбіції щодо моїх досягнень , він щиро тішиться за мене, але я виробила імунітет проти його «що не так», бо це не завжди ресурсно. Моя порада жінкам – якщо немає підтримки в сім’ї, знайдіть її поза сім’єю, в спільнотах, жіночих клубах, в соцмережах…Якщо вас не підтримують в сім’ї – це буде просто незручно, не більше того. І нехай ваші мрії будуть сильнішими за вашу ситуацію!

Мені пощастило мати три близькі подруги, бьюті-коуча Людмилу Франчужину та підтримку в бьюті-команді. З ними можемо проговорити усе важливе – і зрозуміти самих себе в процесі проговорення. Для мене цінно, що вони приймають мою недосконалість і радіють за ріст. Зазвичай,  в запасі є червоне вино та чорний шоколад. До речі, червоне вино в маленьких кількостях стимулює збереження нашої природної гіалуронової кислоти.

СІМ’Я

Я щаслива та вдячна Богу за свою сім’ю: в мене чудовий чоловік та прекрасна донька. Для мене сім’я – це місце, де тебе можуть прийняти безоціночно, коли ти цього потребуєш. Де ти можеш бути щасливою, що твої любі просто є, і вони унікальні. Це – місце, де ти можеш вимкнути телефони і відновитися, з’їсти сніданок з таці просто у постелі, пообійматися з рідними людьми та пухнастими ведмедиками. Ми намагаємось підтримувати один одного, навіть якщо нам не зовсім зрозуміло бажання чи ціль іншого члена сім’ї. Я розумію, що маю підтримувати доньку в її захопленнях і амбіціях. І рада, що в неї дуже працюють мрії, це просто неймовірно!

Моє побажання жінкам, дівчатам, пацанкам, панянкам: зрозумійте і розкрийте свою красу! Некрасивих нас не буває, бувають ті, хто ще не зрозумів і не розкрив того, що закладено в нас. І залишайтесь красивими!

 

Фото надані Ілоною Зварич.