21 березня в Вінниці буде презентовано першу в Вінниці ретритну програму вікендів LIFE BALANCE, направлену на самопізнання та розвиток.

Для чого зробили проект Life Balance?

Проект народився у світлих енергіях власного розвитку та досвіду для того, щоб показати людям прекрасний та збалансований(екологічний) шлях мотивації себе на зміни.

Що отримає учасник програми?

Учасник отримає:
• Розуміння себе сьогодні у різних сферах життя та свої цінності
• Отримає запитання та інсайти, які розгонуть нові шляхи розвитку особистості
• Познайомиться із своїми талантами та перешкодами, що стають на шляху до омріяного
• звільниться від чужих нав’язливих стереотипів та зрозуміє власну формулу балансу

В чому інновація ідеї?

Інновація, на мою думку, у м’якому, екологічному та заснованому на мотивації та підтримці шляху розвитку людини. Коли ми використовуємо силу духу та свідомість. Разом це неймовірна сила!

Ваш досвід та досягнення

Особистий досвід полягає у тому, що використовуючи дані інструменти та їх вдале поєднання(йога та коучінг), я особисто досягнула бажаного і отримала багато нових життєвих усвідомлень.
Впевнена, що у кожної людини є знання, досвід та свій рецепт. Та життя мінливе і рецепти однієї страви з часом “приїдаються”. Розвиток – це пошук нових підходів до себе. Підбери ключ зараз, і потім за цією формулою зможеш його підібрати завжди)

Чому жінка/чоловік мають 2 вікенди провести з вами?

То має бути їх свідомий вибір та бажання внутрішньої трансформації, оновлення. Пробудити внутрішню силу допоможе йога, а коучинг направить її в потрібне русло, щоб зробити” генеральне прибирання” в своїх думках.

Розкажіть про себе (в контексті життєвого прикладу: як ваші навики і знання, які розповідатимете в вікендах, допомагають вам бути щасливими у житті)

Щастя – поняття короткочасне та мінливе. Але якщо навчитись помічати його, мотивувати себе, шукати нові підходи до справи, відкривати таланти в собі, дивитися на речі інакше, то його стане більше у вашому житті. Принаймні, воно точно стане цікавішим!)


Life Balance – це два вікенди тільки для тебе та про тебе. Ми довго спостерігали за жінками й чоловіками, а тому підібрали найефективніші техніки та інструменти, щоб допомогти тобі зрозуміти, в чому твої сильні сторони, чого дійсно ти хочеш і яким чином цього всього досягти.

Ми структуруємо те, що ви уже знаєте. Покажемо варіанти, як можна думати інкаше. Навчимо чути своє тіло і приймати інші рішення.

Телефони для реєстрації: 067 430 4893 (Інна), 063 259 8069 (Наталя)

 

Фото з навчання у школі Несії Фердман. Взяті з мережі