Вона створила сервіс оренди спортивних тренажерів і дає можливість потурбуватися про своє здоров’я.  Вважає що тренування – це не тільки гарне тіло, яке зараз в тренді: кардіо-тренування – це,  перш за все, здорове тіло та  прекрасне самопочуття .

Чому для діяльності обрали саме цей напрям?

Власний бізнес для мене був мрією ще з років 20. Після виходу з декретної відпустки почалися пошуки роботи. Йшли роки, ідеї з’являлися, але не маючи підтримки і віри в доречність їх мого колишнього чоловіка, вони зникали. Весь час, скільки себе пам’ятаю дорослою,  завжди думала про відкриття чогось.  Ідеї приходили одна за іншою. Але реалізувати заважав страх краху, що вкладенні кошти прогорять.

У 2013 році я стала мамою вдруге. Під час другої вагітності дуже турбувалася про свою зовнішність і вагу (при першій вагітності +16 кг) . Тому після пологів одразу почала шукати в інтернеті тренажер,  який можна взяти на прокат. І не знайшла. Для мене то було відкриття. Я не вірила, що у нашому місті немає такої  послуги . Адже скільки таких, як я, які просто не мають як і на кого залишити дитинку, щоб піти на тренування.

Я близько 1,5 року весь час моніторила це питання. Все чекала , що хтось відкриє прокат тренажерів.  І завжди дивувалася ,як нікому на думку не приходить цей стартап. У форму я прийшла самостійно, а от ідея прокату тренажерів не полишала. І все ж таки вирішила спробувати.  Почала з двох тренажерів.  Дала рекламу в соц.мережі . І зрозуміла, що послуга справді користується попитом. Потім просто докуповувала по одному тренажеру.

Для мене – це така історія успіху,  як у голлівудських фільмах: не маючи ні багатих батьків, ні зв’язків, ні впливових знайомих, одна маленька  сором’язлива дівчинка маленькими кроками стала власницею свого бізнесу. Дійсно, майже з нуля. Дійсно, дуже маленькими кроками. Але на сьогоднішній день мені є чим пишатися.

Прокат тренажерів:  чим вигідно?

Вигода та плюси прокату очевидні.

ЧАС.  При теперішньому темпі лише одиниці мають таку розкіш, як час на спортзал, адже крім самого тренування втрачаються години на дорогу, переодягання, душ. Маючи тренажер вдома, такої проблеми не виникає. Ви займаєтеся в будь-який зручний для вас час, є можливість “покрутити педалі ” навіть 5 раз на день, наприклад, у вихідні. А для мам в декреті – це просто знахідка: можна вдома привести своє тіло в гарну форму після пологів і одночасно не потрібно гадати, як і на кого залишити немовля! Це плюси часу.

КОМФОРТ. Я, наприклад, відношуся до інтровертів. І навіть при наявності вільного часу, можливостей і фінансів для мене найкомфортнішими є заняття вдома. Це найбільший пріоритет.

Для багатьох дівчат з зайвою вагою просто не комфортно бути в спортзалі на контрасті  худеньких, підтягнутих красунь. Тому легко почати займатися вдома, скинути потрібну вагу, а потім – продовжити тренування у залі.

ФІНАНСОВІ переваги: невисока ціна оренди, плюс працюємо без завдатку, плюс безкоштовна доставка по місту.  І очевидна перевага  – ви не витрачаєте кошти на одяг і взуття, щоб не бути гіршими від інстаграмних красунь, які відвідують зал заради гарних фото у нових фірмових кросівках.

СПРОБУВАТИ.  Це класно перед покупкою ,наприклад.  То деяких вбереже від непотрібних витрат. Адже більшість, хто купує, користується тренажером максимум півроку. Надалі – це вішак для одягу.

Які тренажери маєте в прокаті (розкажіть про ціни, терміни, завдаток і т.д.)?

У прокаті тренажери, які будуть зручні у користуванні вдома. Вони не громіздкі, як у залах. Асортимент великий: орбітреки, велотренажери, бігові доріжки,  вібромасажери, степпери  та багато іншого. Кожен знайде собі тренажер по його вподобанням . Ціни від 250 до 500 грн за місяць прокату. Мінімальний термін оренди 1 місяць. Умови – оплата за термін оренди + копія паспорта. Працюємо без завдатку.  По Вінниці доставка безкоштовна.

Як обрати для себе тренажер і як скористатись вашим сервісом?

Знайти нас досить просто. Достатньо ввести в пошук ” прокат тренажерів Вінниця” . Перше посилання на сторінку в фейсбуці то і є ми.

Що для вас є важливим у професії і до чого ви прагнете?

Для мене приорітетом відкриття  власної справи був не заробіток. Головним – стала відсутність керівництва над головою.
Але бути керівником самій собі теж робота не проста. Тим паче, я занадто вимоглива: мені потрібно, щоб все було на гарному рівні, і щоб усі мої клієнти були задоволені. Та я не тільки керівниця і власниця, а ще менеджерка, рекламниця, логістка. У мене немає працівників, з усім намагаюся  працювати сама. Це як власне дитя,  яке шкода довірити іншій людині.

Яка ціна вашого успіху?

Її, дякуючи Богу, немає. Я не жертвую нічим заради зростання бізнесу. Можливо це б і було потрібно, щоб ще більше розвинути цю послугу.  Але ця історія не про мене. Я не бізнес леді в такому правильному понятті  як думають ті, які не знають мене особисто.  Я, перш за все, – мама і дружина.

Опишіть людей, які користуються вашими послугами

Це люди, які  дбають  про себе,  своє здоров’я, про естетику тіла і гарне самопочуття.
Також мої клієнти – це люди в період  реабілітації (багато лікарів радять брати тренажер після операцій на кінцівках для відновлення рухової активності).

ПРО ОСОБИСТЕ

Які ваші цінності?

Сім’я і діти. Мої хлопчики дорожчі всього на світі. Ніяка робота ніколи не стане на першому плані, якщо я буду  розуміти, що мене не вистачає  на дітей.

Які риси характеру вам допомогли стати тією, якою ви є зараз?

Я ділю людей на два типи: керівники і виконавці. Я, на жаль, не можу бути виконавцем. Пробувала і не раз. Змінювала не одну роботу, але завжди заважав, можливо, мій норовливий характер. Мені було якось нестерпно .Саме тому і було бажання  працювати виключно на себе. Не через кошти . Ось так мій мінус став для мене плюсом.

Бути мамою: що вкладаєте у виховання?

Я мама двох хлопчиків  6 і 13 років. Що вкладаю у виховання? Людяність. Доброту. Порядність. Це найважливіші риси, як на мене. Люблю їх просто безмежно і завжди їм про це говорю. Ввечері “сімейні обнімашки ” протягом декількох хвилин – це вже традиція.

Здоров’я: як профілактуєте?

Здорове харчування – перш за все. Велика кількість овочів і фруктів. Багато води продовж дня.  Нічого нового.
Особисто я не уявляю життя без морепродуктів. Це моя слабкість.

Що в жінці створює жіночність?

В жінці пробуджує жіночність увага чоловіків. Так було завжди. Коли відчуваєш , що ти цікава і приваблива – блиск очей стає особливий. Коли жінка не відчуває зацікавленості, вона марніє.  Таке замкнене коло. Щоб жінка сяяла – потрібно завжди загравати з нею. Тоді і вона буде грайливою кішечкою.

 

Моменти, коли ви без нікого: як проводите?

Для мене моменти наодинці – це моя базова потреба. Мої рідні знають, що це для мене дуже важливо. Мене такі моменти стабілізують.  Коли мама має можливість побути сама, переваги від того потім отримує вся родина. Усі задоволені.

Відносини з чоловіком: що є важливим?

У мене другий шлюб.  Перший шлюб був довжиною у 12 років. Як на мене, щасливий. Але якщо так склалося, що чоловік пішов до подруги, значить – це була лиш ілюзія щастя.  Я багато аналізувала впродовж майже 3 років, що було не так, і як не допустити такого знову. Зрозуміла, що головне – це проговорювати те, що бентежить. Не збирати в собі якісь мілкі невдоволення , образи. Старатися обговорити усе,  що турбує. Але без обвинувачень.  Разом шукати вихід з ситуацій, які склалися. Усе в діалозі з партнером,  а не самі з собою. Ніхто ваші думки не читає.

В цьому – і секрет мого щасливого другого шлюбу. Ми багато говоримо один з одим.  Найменше невдоволення проговорюємо одразу, шукаємо компроміс і миримося.  Мій чоловік на сьогоднішній день найближча  мені людина. Це просто колосальна підтримка в усьому: і морально, і фізично. Він збирає мене по шматочкам.  Він по крихті розтоплює закрижаніле серце.  Це людина з колосальним терпінням.  Коли я залишилася одна, я в молитвах просила в Бога янгола Охоронця. І Бог мене почув. Про Василя я навіть не можу сказати,що він мені як друг чи партнер по життю. Він – мій Янгол Охоронець . Це однозначно.

Вихідні та вечори з сім’єю: як проводите?

Вихідні, зазвичай, – це  похід усією родиною в кінотеатр або в улюблені кафешки на смачну вечерю.  Вечори буднів – це розмови і обійми . Мої хлопці просто обожнюють лежати обнявшись усі разом.

Чого вам ще не вистачає до “повного щастя”?

На теперішній час  реалізувала себе повністю.  І як дружина , і як мама ,і як бізнес леді.  Не вистачати чогось більшого буде завжди. Така наша людська природа.  Прагнення до кращого буде постійно.  Головне, цінувати те, що маєш сьогодні. Це справді важливо. Цінувати хорошого чоловіка, цінувати наявнісь дітей і їх здоров’я, цінувати себе.

Про що я вас не запитала?

У мене завжди була потреба зробити щось корисне для світу. Завдяки підтримці чоловіка я змогла це реалізувати.  Я  маю освіту соціолога та освіту магістра по психології (червоний диплом) . Через пошук в інтернеті  знайшла організацію батьків, у яких дітки з аутизмом.  Впродовж останнього  року працювала з такими дітками на волонтерській основі.


067 696 7415
Прокат тренажерів Вінниця