Ти могла виїхати будь-де, але залишилась в Вінниці. Чому?

Про виїзд закордон я не допустила жодної думки і зупиняла будь-які розмови на цю тему з першої хвилини війни. Адже зрозуміла, що я потрібна Україні, а вона потрібна мені. Саме українська земля є моїм оберегом і я відчуваю силу роду. Тому зараз залишитись без цього зв’язку я б не змогла.

І, звичайно ж, я любляча жінка свого чоловіка, тому однозначно заявила, що буду поруч, в якій ролі б не довелося захищати рідну країну…

Бути тут і зараз для мене означає – бути в потоці, а значить мати можливість докладати зусиль для Перемоги Світла над темрявою зсередини.
Кожен, хто виїхав, докладає сили ззовні, тому разом ми непереможні.

Що ти робиш в період війни?

Перший день – не їла, другий день – плакала, третій день – була в ступорі. Потім почала оживати і відроджували оновлений зв’язок з реальністю. 

Моя родина зайняла активну волонтерську позицію, чим займаємось і сьогодні. 

Окрім цього, я проводжу арт-коучингові сеанси для тих, хто розгублений і не може знайти опору в сьогоденні. 

Моя сила у підтримці, тому я створила марафон Підтримки в Телеграм каналі, де щодня створюю екологічний простір безпеки, куди ми всі разом приходимо, щоб віднаходити себе і свої істинні можливості. 

https://t.me/energypidtrumka_ua

З першого тижня війни я почала створювати власну колекцію художніх робіт, що розповідають про трансформацію моїх відчуттів. В моїх картинах є мрії і сакральний для моєї душі зміст, що відчуває кожен глядач. Також проводжу групові художні сеанси для підсилення духу України.

Я продовжую працювати, хоч це досить складно. Але я маю відповідальність за своїх людей, тому постійно проводжу перемовини з европейськими замовниками щодо маркетингових послуг моєї компанії «inTEG».

Головна теза:

Відродження України можливе через відродження духу кожного українця! 
Усвідомлення своєї сили та зв’язку з родом допоможе у святій боротьбі Людини з Нелюдами.

Анель Інтегріті, 
Стратег-маркетолог, СЕО Майстерня Онлайн Бізнесу «inTEG», Арт-коуч, художниця.
https://www.facebook.com/fisuyk.elena