Вона – жінка, яка займається творчістю для відчуття власної реалізації та привнесення радості у життя інших людей. Їй 34 роки. Іра – мама жужиків Семена та Єсенії, щаслива дружина та донька. Поєднує діяльність господині у своїй сім’ї із власною справою – створенням елементів декору у техніці макраме під брендом Buari.

Розкажи про діяльність і свою справу життя. Як поєднуєш/розділяєш

Зараз повністю займаюсь власним брендом Buari. Я макраме-майстер, яка розробляє дизайн з нуля та власноруч плете виріб. Також фотографую, редагую, пишу тексти та займаюсь просуванням.

Ще зовсім недавно я працювала в офісі менеджером у рекламній сфері (7 років в айтішній компанії та деяких інших). Та паралельно все життя займаюсь різними видами рукоділля – шиття, в’язання спицями, вишивка, створення прикрас. Роки 3 назад надихнулась сучасним макраме та повернулась до цього забутого ремесла. Створивши собі затишні макраме-витвори, я загорілася мрією наповнити простір українських людей цією красою. Тому покинула офісну роботу та поринула у вільне творче плавання.

Що ти робиш для людей і як замовити твої послуги?

Я створюю речі, які несуть людям естетичне (іноді й практичне) задоволення.

Найчастіше люди звертаються із запитами створити щось конкретне. Ми обов’язково обговорюємо дизайн, розміри та інші деталі. Так народжуються унікальні речі.

В людей також є можливість купувати наявні вироби, що я виставляю у своїх соц. мережах та на сайтах продажу хендмейду. Півроку вже здійснюю міжнародні продажі через платформу Etsy. Дуже тішуся, коли відправляю свої творіння до нової країни.

Як вплинула твоя освіта на справу, яку робиш

Моя технічна освіта (особливо геометрія та креслення) та розвинена тривимірна уява допомагають мені спочатку конструювати у голові, а потім робити схеми та точні розрахунки на папері тих речей, що я хочу створити.

Що в житті ти вимірюєш?

Я регулярно вимірюю зріст своїх дітей

В роботі, звісно, вимірюю свій заробіток та кількість успішних проектів, адже хочу не лише отримувати насолоду від творчості,  а ще й побудувати успішний бізнес та відомий бренд.

На що не звертаєш увагу?

На порожні розмови.

Як хвалиш себе?

Подумки хвалю себе, коли виходить створити щось нове, гармонійне та складне. Та коли відчуваю повну задоволеність і радість замовників від мого творіння.

А інколи доводиться хвалити себе вголос, якщо поряд людина ставить під сумнів мій вибір займатися тим, що я роблю.

Як свариш та виховуєш?

Сварю себе, коли фіксую поганий результат, що частіше за все стається від неуважності або недостатньо прикладених зусиль. Тоді сама собі ‘закручую гайки’, щоб максимально зібратися та виправляти ситуацію, аж доки знову не буду задоволена собою.

Як долаєш страх? Дай свої кейси

Затамувавши подих, роблю швидко, щоб не передумати. Та постійно повторюю подумки, що пишатимусь собою, якщо хоча б трішки зроблю кроки у сторону свого страху.

Як тобі приходять ідеї?

Я візуал, тому натхнення та нові ідеї приходить разом із побаченою гарною картинкою. Різноманітний оточуючий світ, довершена природа та витвори інших талановитих майстрів надихають мене.

Що для тебе є відпочинком?

Відпочиваю, коли буденні обставини та рутинні обов’язки змінюються на цікаву та веселу діяльність із дорогими мені людьми. Оновлююсь я серед природи,  дуже полюбляю довгі прогулянки. Заряджаюсь, фотографуючи красу навколо.

Які життєві методології ти використовуєш?

Вірю в метод ‘маленьких кроків’. Якщо робити зовсім невеличкі зусилля, але постійно і безупинно, то бажані зміни прийдуть неодмінно.

Процес  чи результат? Як вибудовуєш?

Прагну, щоб процес був у задоволення. Саме для цього я докорінно змінила свою діяльність.

Та коли процес починає втомлювати, тоді лише думка про майбутній крутий результат допомагає рухатись далі.

Дружба. Чи маєш подругу і як проводиш з нею час?

Ті декілька подруг, яких я люблю найбільше, на жаль, роз’їхалися до різних країн. Тому наше спілкування здебільшого стається  онлайн. Є ще декілька дівчат, з якими мені завжди цікаво і приємно проводити час.

Та зараз якось немає потреби в щоденних зустрічах та довгих розмовах, тому насолоджуюся наповнюючим та задушевним спілкуванням зрідка.

Чоловік. Що важливо. аби відносини горіли і не згорали?

Важливо повністю довіряти та давати свободу. Більше жартувати та загравати один з одним. Тоді повертається те відчуття ‘чоловік-жінка’, з яким ми об’єдналися на початку нашого спільного шляху.

Сім’я. Ваші звички і правила

Ми вчотирьох завжди відпочиваємо разом.

Виключенням є лише коротка суто чоловіча рибалка, куди останнім часом регулярно їздить Семен (6 років).

Найбуденніші правила – їсти солодке лише після нормальної їжі та лягати спати не пізніше 11 вечора.

Жінка. Що має бути в жіночому дні і що є в тебе?

Має бути приділена увага усім важливим людям – нагодувати, погуляти, поспілкуватися з дітьми та чоловіком, поговорити з мамою/батьком.

Та обов’язково хоча б мінімум ритуалів ‘для себе’. По-перше, приділити увагу своєму тілу. Для мене – це 20 хв. традиційної ранкової фіз. зарядки, як з дитинства навчив батько, та плюс декілька нових необхідних вправ. Далі – медитація, якою я займаюсь зовсім недавно. Але вірю, що це на користь моєму мозку. Для мене дуже важливо бути на самоті під час цих занять, тому роблю це рано вранці,  доки всі ще сплять.

Ти все встигаєш з того, що хочеш?

Звісно ж ні.  Я багато чого хочу робити, але розумію, що я не робот. Життя саме розставляє пріоритети важливіших справ, і я з цим згодна. Я взагалі останнім часом все більше дозволяю собі бути не ідеальною.

Про що ти мрієш і які мрії здійснені?

Мрію про нову гарну оселю для своєї родини, де кожному буде затишно.

Мрію про студію макраме Buari, де будуть великі скляні вітрини з гарними макраме-витворами на продаж, де будуть створюватись нові речі командою майстрів,  де будуть проводитись майстер-класи та пізнавальні зустрічі.

А з того, що вже здійснилось, то це були мрії мати сина та дочку, а також займатися улюбленою справою.

Який проект ти хотіла б реалізувати, і кого б хотіла в партнери/команду?

Я хочу відкрити студію, знайти або вивчити майстрів макраме, підібрати надійних помічників, щоб разом розвивати бренд Buari.

Що б ти хотіла зробити, а на то не вистачає часу?

Краще вивчити англійську, досконало розібратися з корисними травами та спеціями, а також займатись плаванням.


Фото надані Іриною Бугорською
https://www.facebook.com/ira.bugorska
https://www.facebook.com/buari.macrame