Вона – візажистка, стилістка, викладачка з 15-річним стажем в бьюті-індустрії. Засновниця школи-студіі краси Red Lips Studio. В її портфелі – багаторічна практика роботи з приватними клієнтами, моделями на модних показах та фотосесіях як з дорослими, так і дітьми. Також співпраця з відомими дизайнерами, зірками та друкованими виданнями і телебаченням. Постійно проходить навчання та майстер-класи по новим тенденціям макіяжу у світових візажистів. Багатократна Чемпіонка конкурсів з макіяжу та володарка Золотого Кубку на Чемпіонаті Світу в Парижі в 2018 році в складі збірноі України. Суддя Чемпіонатів України по макіяжу.

Як ти прийшла в професію?

В професію я прийшла, коли мені було 18 років. Дуже подобалось фарбувати себе, експерементувати, пробувати щось нове. Але я ніколи не думала, що це буде справа мого життя! Це було скоріше як хобі, яке я поєднувала з косметичним бізнесом, в якому
працювала. Коли настала криза в моєму бізнесі, треба було вирішувати, що робити далі. Я навіть думала, що стану програмістом. Але мені заборонив чоловік і сказав, що в нього не вистачить часу програмувати за себе та ще й за мене. Він запропонував розвивати те, що люблю, а саме візаж. Ось так я почала серйозно працювати в цій сфері.

Мені дуже подобається моя професія – це особлива магія, де ти твориш красу і показуєш жінкам іх істинну вроду. Я допомагаю жінкам розкритись, полюбити себе, роздивитись, яка вона насправді гарна. Інколи навіть треба бути одночасно психологом, щоб допомогти ім відкритись і почати себе сприймати красунею. Дуже багато жінок мають багато комплексів на рахунок своєї зовнішності. Я намагаюсь пояснити їм, що з іншими рисами обличчя вони вже будуть не собою. Унікальність кожного обличчя в тому, що воно не схоже на інше. Тому це є найкраща особливість кожного.
Я роблю макіяжі та зачіски. Також викладаю навики макіяжу “Для себе”, “Макіяж для майбутніх візажистів” та веду курси вечірніх та весільних зачісок. Ціни на моі послуги варіюються на макіяж від 500-750 грн, на зачіски від 200-1000 грн. Професійні курси від 5000 грн, залежно від кількості уроків. Уроки формату “для себе” – від 600-2700 грн, теж залежно від кількості годин.
Записатись можна по телефону 0674311355.

Що є важливим у професії?

Важливим у моій професіі є догодити клієнту, оскільки в роботі відбувається ємоційний обмін енергією. Коли жінки задоволені моєю роботою – я задоволена собою. Тому необхідно постіно вчитись, ставати кожен день професінішою, і використовувати тільки найкращі косметичні засоби.

Міжнародні конкурси: в чому складність, задоволення і виклик?

Складність заключається в тому, що потрібно виділити час, мати бажання, знайти необхідну модель, яка підходить по всім параметрам (зріст, колір шкіри, посадка ока, здатність виділити достатньо часу, щоб їздити в інші міста на тренування, 2 місяці по 9 годин/день бути з тобою в студії з перервами тільки на обід). Є складність в пошуку образу, зокрема сукні. Ми маємо мало дизайнерів, які створюють для того сукні. Це не комерційна справа, а більш творча. Тому на Україну мало дизайнерів, які такими нарядами займаються. Складність ще є в тому, що все це треба поєднувати з основною роботою, з сім’єю.

Приготуування до чемпіонату вимагає дуже багато часу. В останні місяці підготовка у мене займала близько 12 годин/день.

Як домовляєшся з чоловіком про те, що ти випадаєш на якийсь час з сім’ї?

Він мені кругом допомагає і присутній зі мною в усіх моїх починаннях. У нас мимоволі знялось побутове питання типу прибирання і готування їжі: вдома нас практично не було, тому їли десь в кафе чи з супермаркетів. Він завжди мені допомагав. Він повністю був включений в процес, тому ні про що з ним мені не треба було домовлятись.

Задоволення: для чого ти приймаєш участь у конкурсах?

Це дуже цікаво і творчо, бо це не те, що ти робиш щодня. Тут ти живеш і працюєш в своє задоволення, поринаєш абсолютно в іншу атмосферу. Я жила в пінтересті 24 години на добу в пошуках ідей. А потім отримувала розкішне задоволення, бо мала змогу проявити себе з тих боків, про які навіть сама не знала.
Після чемпіонатів я навчилась ще створювати одяг, зачіски.

Основний твій виклик?

Розвиток і здатність робити те, що раніше не робив. Основне питання: “Чи можеш ти робити більше, ніж ти робив?”

Як ти знаходиш конкурси?

Я проходила підвищення кваліфікації у Таїсії Григорівни Васильєвої. Це міжнародна суддя, яка більше 20 років возить Збірну України по макіяжу на чемпіонати світу. Я знала, хто це, тому спеціально до неї поїхала на отриманння кваліфікації. Вона також є віце-президентом організації “ABC Україна перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу”. В них є перелік головних чемпіонатів, які вони організовують. У них же я моніторила участь в різних конкурсах.

Яка ціна твого успіху?

Щоб досягнути мети, необхідно прикласти для цього максимум зусиль і не розпорошуватись на другорядні завдання. Має бути одна основна мета, якій ти приділяєш максимум зусиль та часу.

Що найважче в твоїй професії?

Довго стояти, бо це навантаження на ноги і спину.

І коли людина приходить до мене і не знає, що вона хоче, і при цьому ще й мовчить. А ти повинна вгадати її внутрішній настрій
і попасти в її очікування.

Що найбільше любиш в професії?

Робити людей гарними.

Які твої цінності?

Сім’я. Навіть якщо маю чемпіонат, і потрібно бути з сім’єю, я оберу сім’ю.
Здоров’я.
І люди, які мене оточують.

Які риси характеру тобі допомогли стати тобою?

Впертість і відкритість до нового.

Що в житті ти ще ніколи не робила?

Не стрибала з парашутом.

Що в жінці створює жіночність?

Внутрішній стан.

Книги

“Опыт дурака”, Норбеков.

Ранок чи вечір?

Ранок, тому що вранці маю більше сили і енергії.

Відносини з чоловіком: що важливо?

Увага, вислуховувати і цікавитись його життям.

До повного щастя…

Два вихідних в тиждень.

Питання, які найактуальніші для жінок:

Як зробити самостійно макіяж і зачіску.

Три бажання жінки:

Бути натуральними, красивими і молодими.


0674311355
https://www.facebook.com/chefranova.iryna
Фото з фб-сторінки Ірини Чефранової