Початок професії:  з дитинства мріяла стати візажистом, але спершу отримала вищу освіту в економічній сфері, декілька років працювала у юридичній сфері та деякий час навіть у спорті. Вважаю, що потрібно бути різносторонньою та досвідченою. Любий досвід іде на користь.

Досвід: більше трьох років назад закінчила навчання в одній з шкіл краси Вінниці, яка на той час була філіалом київської школи візажу та гриму Лариси Лариної. Одразу після навчання залишилась там працювати майстром та адміністратором, пізніше стала  викладачем. Через велике навантаження у зв’язку з появою другої дитини була вимушена закінчити там роботу, але у декрет не пішла, продовжувала працювати з клієнтами у салонах краси. Зараз також проводжу навчання, але поки що тільки індивідуальні. Підвищую свій рівень, відвідуючи різні майстер-класи, слідкую за модою, відомими стилістами та всім, що стосується сфери краси. В майбутньому планую відкрити щось своє, але перед тим хочу максимально набратися досвіду, щоб бути не тільки гарним майстром і викладачем,  але й розумним керівником.

Безпека та стійкість: дуже ретельно ставлюсь до чистоти, використовую різні очищуючі та дизенфікуючі засоби.

Запис:  на оформлення брів радить записуватись за 1-2 тижні, на макіяж одразу, як буде визначена дата, так як ставлю записи навіть за рік.

Бренди:  Inglot, l’ocean, Paris Berlin, Stargazer, ANASTASIA BEVERLY HILLS, ColourPop, Graftobian, NYX, Cascade of Colours, Tammy tanuka, bahama mama та ін.

Ексклюзивність: виконуючи свою роботу, навіть працюючи над звичайним оформленням брів, прагну створити щось прекрасне – не просто догодити клієнту, а подарувати радість та щастя кожній жінці, і тим самим відчути щастя в собі.

Підготовка:  ніякої підготовки не потрібно, лише налаштуватися на гарний настрій:)

Порада: відверто розповідайте про свої вподобання та смак, щоб майстер максимально наблизився та відчув саме той образ, в якому вам буде комфортно. Також розслабтесь та довіртесь майстру, до якого прийшли.

Тривалість макіяжу:  година-півтори, оформлення брів – 40 хв – 1 год. Навчання – тривалість одного заняття – 1.5 – 3 год.

Ціни: -денний макіяж – 300-400 грн; -вечірній – 400-600 грн;
-весільний – 500-700 грн; -оформлення брів – 150-200 грн;
-курс: “Моделювання, корекція та окрашування брів” (5 занять) – 3000 грн;
-курс: “Візаж для себе” (5 занять) – 3000 грн;
-курс: “Візажист” (14 занять) – 7000 грн;
-курс: “Візажист” (20 занять) – 9000 грн.

Цікаве:  29 років. З них 3,5 роки – візажист, 3 роки – бровний майстер, 9 років – дружина, 7 років – мама сина, 2 роки – мама доньки.  Веду  активний спосіб життя, полюбляю спорт, особливо велоспорт, меломан та неймовірно творча особистість. У соц.мережах сувмісно з роботою веду свій блог, де ділюсь думками та порадами стосовно краси та в цілому життя жінки.


Салон краси “Secret de beaute”, пров. Миколи Амосова 28а,0932262616/0682262616;
салон краси “Фея”,  Стельмаха 43а, 0960952256;
також працюю на виїзді, особистий телефон – 0674339147

Фото надані Іриною Усовою