ЇЇ основна діяльність – то справжня магія! Зберігає на віки дитячу ніжність і щирість, кохання, красу і жіночність , справжність, сімейні цінності. І все це , як писав Рей Бредбері, назавжди залишається у чудесному творінні, що зветься фотографією.  Яке ані на мить не може зістарити невпинний плин часу.  Це  справжнісінька машина часу.

— Чому ти граєш у виставі «Мандрівник»?
Мабуть, сама доля привела мене  до ТТТ.  Акторство – то моя дитяча мрія, на здійснення якоі не наважилась в юносі. Продовжувала мріяти. І це було не зажди добре- перегравала часом в реальному житті.   Коли врешті-решт вголос сказала, що я точно не актриса, жартівниця-доля вирішила інакше (за що безмежно вдячна їй) – я познайомилась з Анею Вараницею. Найцінніше для мене, що граючи на сцені роль, проживаючи іі, я все більше пізнаю себе справжню.  Це дуже потужна арт-терапія. Не лише для актора, але й для глядача. Коли слова героів відгукуються залу, коли люди не можуть стримати емоцій, сліз… Коли потім говорять, що то про них, для них і так вчасно , влучно… В такі миті відчувається причетність до чогось величного, до того, що світ стає трішечки кращим. Одним словом – я це  люблю! Роль Богині  (не просто Богині, а саме Богині Долі ) в виставі «Мандрівник», враховуючи все вищесказане, для мене дійсно значуща.
— Що є важливим у житті?
Мої діти, сім’я, звісно, на першому місці. Та найважливіше в житті – знайти свій шлях, свій «ікігай» і не зраджувати собі. Тоді буде гармонія і злагода у всіх сферах життя.
— Хто такий мандрівник?
Наше життя – це неймовірний дарунок небес. І кожен з нас мандрівник, що шукає своє призначення, вчиться долати перепони, кохати, вірити, бути.
— Що це за дар, завдяки якому навіть мандрівник знаходить шлях додому?
Для мене це абсолютна, всеохоплююча любов. Прийняття себе і навколишнього світу. Вона є в кожному з нас! І лиш чекає на пробудження.
— Як ти обираєш, коли постає питання вибору?
Вчусь довіряти інтуіції. Та часто виходить по старій звичці- довго зважувати, уявляти, які наслідки буде мати те, чи інше рішення.
— Коли ти кажеш Так, а коли Ні?
Кажу «Так» тому, що важливо для мене. Хоча іноді «Так» чи «Ні» бувають імпульсивними. І вони також мають цікавй подальший розвиток подій. Все є безцінним життєвим досвідом.


Вистава «Мандрівник» | 16 лютого 18.00, «Філармонія»
Це історія про тих, хто вміє боронити рідне і кохати всім серцем …. ❤️

Квитки в касах міста та в он-лайні на afisha.vin.ua і на karabas.com

Режисер-постановник: Анна Вараниця
Фото надані Іриною Верніковською