Ірина Вінницька . Вона складає особисті гороскопи, бачить, як планети впливають на життя, допомагає знайти ваше призначення і знає, як збудувати стосунки, враховуючи думку планет.

 

Як і коли стала цікавитись астрологією?

У кожної людини є ключові гострі перехідні моменти в житті, коли наступає глибока життєва криза. В такі моменти ти починаєш шукати відповіді на запитання і стомлюєшся всіх звинувачувати, бо завжди хтось винен.

10 років тому я пережила складний період, пов’язаний з розлученням. Мабуть, в кожної видатної людини, яка розвивається , прагне нести світло людям і чогось досягає, була життєва трагедія, з якою якщо та справилась, вона отримала величезний життєвий досвід. Період  розлучення для мене був надзвичайно складний: спочатку я була винна. Потім був винен колишній чоловік. Все ще й ускладнювала маленька дитина.

Від того я постійно задавала собі питання «чому», «чому так відбувається», «чому зі мною». Познайомилась  з дівчиною, яка на той час захоплювалась астрологією, і певні події вона мені озвучила. Я категорично в те не хотіла вірити. Все думала, як це так: я – тут, планети – там. Де зв’язок? Вирішила, що це все програмування, а я знаю, як хочу – тому буду стояти на своєму. Стояла, як то кажуть, не на життя, а на смерть. Нічого не вийшло. Всесвіт знає, як тобі краще. Хоча іноді здається, що це кінець всьому.

Я мала дуже складні 3 роки, буквально період виживання. І на постійні питання «чому» я потребувала постійної якісної підтримки психолога. Відповіді для себе знайшла в астрології.

Хотіла психолога – я без роботи, дитина маленька. Ти не спиш. Тобі то все сниться. Ти просинаєшся. І знову те все продовжуєш жити.

Почала з психології: читала книги і дивилась відео. Моя улюблена спікер – Алуніка Добровольська.  Вона почала змінювати мій психічний стан. Бо лиш тоді, коли ми заспокоюємось, в стані спокою у нас є більше шансів знайти для себе вихід, ніж будучи в стані «куди бігти, що робити».

Розкажи про поєднання астрології і психології: як це працює?

Зараз я повторю всім відому фразу: «Як добре, що тоді було все так погано. Бо не було б так, як є зараз». Я зараз себе більш поважаю. Мені потрібно було пройти цей шлях, і тепер я дуже завдячую своєму колишньому чоловікові. В той момент  наші шляхи розійшлись, і я прийшла до себе справжньої.

Уже 10 років я займаюсь астрологією.  Подруга переконала піти на курси, я навчалась у вінницької нашої астрологині Надії Михайлівни Мусієнко . Це місцева школи астрології, але вона є філіалом Московської Академії. 4 роки ми там навчались. Але навіть під час навчання я мала страшенну невпевненість. Мені постійно здавалось, що коли мені щось вдається – то це випадково. Тому, тільки завдяки друзям я подолала цю невпевненість і страх, вони просто випхали мене в астрологію.

Перші консультації  проводила по 50 грн. Ми зустрічались в кафе, я хвилювалась і розповідала про те, що бачила. А хвилювалась, бо то величезна відповідальність: те, що ти бачиш, ти розказуєш людям. І дуже багато залежить від тебе. Як то сприйме інша людина, і що з тим потім буде робити.  І тут я зрозуміла формат зустрічей.

Психологія – це наука про душу. Астрологія – це наука, яка вивчає вплив небесних тіл на все живе на Землі. І якщо ми бачимо, що Місяць, який знаходиться досить далеко від Землі, впливає на такі великі кількості води, створюючи приливи і відливи, то можна допустити, що і на людину теж має вплив,  бо людина на  80% складається з тієї ж рідини.

Чому психологія? Можна людині назвати якийсь факт. Проблема в особистому житті. Що людині далі робити з цим? Те, як подається інформація, залежить від астролога і від його натальної карти. В будь-якому випадку,  ми будемо передавати інформацію через свої окуляри. І зберегти екологічність в розмові – це найголовніше, що може бути в такій консультації.   З яким серцем вона вийде від тебе, в якому стані – то про професіоналізм астролога. Погане і без слів збудеться, а от як з цим справитись – тут потрібна підтримка психолога.

Я здобула освіту по роботі з метафоричними картами у інституті психології і тілесних практик, бо зрозуміла, що самого інструменту як прогнозування для мене мало. Я бачила людей, які від астролога виходять «ніякі». Ми не готові одразу сприйняти, що краще стане аж через 10 років наприклад. А от коли людина отримує інструменти, як бути, що робити і чим заповнити своє серце (саме через цю пустоту ми страждаємо), стає зрозуміліше і впевненіше: саме через метафоричні карти вона сама собі може щось порадити.

Не я, як особа, яка має освіту, а самостійно через свій внутрішній світ. Результати досить високі. Людина знаходить спокій для своєї душі. І їй вже стає не так страшно прожити ці ж 10 років. Можна змінити своє відношення, та не можна змінити події.

Я що б могла,  кожній людині передала  б ці знання астрології. Бо коли ти йдеш з ліхтарем в руках, коли ти підготовлений, тобі не так страшні перешкоди, аніж коли ти рухаєшся наосліп. Ти розумієш, що попереду перешкода, але ти її бачиш. І до того часу, як ти з нею зіштовхнешся, ти ще встигаєш підготуватись. Ліхтар – це інформація. Ти уже можеш побудувати план дій через метафоричні карти. І ти справишся.

Астропсихологія – то основний твій напрям діяльності?

Так. Дуже довго я приймала рішення, щоб втратити стабільність і ризикнути працювати на себе. 5 років я поєднувала офіційну роботу і консультації. То було дуже важко. Життя любить тих, хто ризикує. І я себе на то досить довго вмовляла, хоч і мала в гороскопі звільнення з роботи. Поки одного дня організм просто відмовився працювати сам – це про випадок, коли за нас вирішує доля, як нам буд краще.  Я вийшла з чергової наради, і написала заяву про звільнення. Пам’ятаю, спеціаліст з кадрів мені тоді сказала: «Ти готова до власної справи».

Чи втратила я стабільність? Ні, я її здобула. Найстрашніше, коли ти працюєш на когось і розумієш, що кожна хвилина твого життя віддається комусь. Хтось отримує великі результати, а ти являєшся всього маленьким гвинтиком в системі. Я не могла таке прийняти. Я вірю, що людина може бути вільною.

Самореалізація

Якщо говорити про мій гороскоп, то моя самореалізація йде через кар’єру. Це досвід, якого у мене не було в попередньому житті: як зробити свою особистість, як досягти власного успіху.

Виходить так, що коли я подивилась свій гороскоп і склала весь пазл, чому відбулось моє розлучення, побачила, що як така задача для душі, сімейні стосунки і домашній затишок, була відпрацьована в попередньому житті. Карма. І цього вже не потрібно, досвід у душі є. А потрібен інший досвід – як реалізовуватись. 34 роки – це той вік, ключова точка, коли в людини включається її кармічний вузол. Іі головна кармічна задача життя.  Я не могла реалізуватись, будучи в шлюбі на той час. Це зона комфорту.  Мало хто, коли все добре, рухається до цілі. Зазвичай, «отут щось болить», тому я мушу «йти туди, бо тоді мене оттут перестане боліти».

Розкажи про твої особливі підходи в роботі

Дуже довго виношувала ідею метафоричної астрології. Буквально весною захистила свою працю, з якою маю працювати на фестивалях. Це пропрацювання  усіх 12 знаків по астрології за допомогою метафоричних карт. Більше того, навіть без астрології, коли я  працюю з метафоричними картами, людина обирає саме тут карту, саме ту сферу, яка, якщо подивитись по натальній карті, у неї дійсно проблемна.  Я зрозуміла, що ми всі живемо в інформаційному потоці, і неважливо, як прийде інформація. Але вона однозначно буде правильна.

По суті, виходячи від астролога, людина залишається сама зі своїми проблемами. Але якщо додати метафоричні карти, методи і прийоми коучинга, тоді результати досить високі.

Я консультую. Далі ми домовляємось про певні умови мого супроводу, якщо то потрібно.

Куди направлена наша увага – те й розвивається. Тому, найкращий інструмент – переключити нашу увагу. Якщо наша увага направлена на чоловіка, який нам завдає болю, у нього все добре – він не страждає, страждаєте ви. Якщо ж жінка переключається на себе, починає за собою доглядати і себе розвивати, той чоловік відчуває нестачу енергії і розвертається до жінки.

Йога

Йога – для мене відкриття сезону.
Через консультацію я багатьох відправила в йогу, бо розуміла, що вона дасть їм розвиток і баланс. У них складні гороскопи, я розумію, що у людини є труднощі, з якими вона повинна навчитись жити. Тому, щоб  це не було гострою проблемою в душі, а щоб вона зрозуміла, що в цьому для неї є корисного, чому так стається.  Через йогу і астрологію людина може знайти себе справжнього.

Виклики

Перший – з сином, якому сім, по Боржавському хребту пішки 25 км.

Другий – йога.  Помітила, що коли людям щось рекомендуєш, вони відповідають, що не мають на це часу. Але чи дійсно ти не маєш часу, йдучи своїм шляхом? Час зникає, чи що? Відгукнулась мені 40-денна практика. Коли впродовж 40 днів без перерви на один і той самий час ти приходиш на практику.

Я – Терези і трохи лінькувата. Цей знак по своїй природі любить красу, смачненьке щось, любить любити і надихатись. Я вирішила поставити перед собою ціль і подивитись: зможу чи не зможу. Зима, 14 січня, на 6 ранку потрібно вже було бути на Хлібній, транспорт ще не ходить – я ходила пішки незважаючи ні на що.

Це була перевірка себе на силу, вірність і відданість своїм цілям.  На що я здатна? Оточуючі всі протестували. Малий навіть  палець зломав, щоб я не ходила на йогу.

Йога мені дає знаходитись тут і зараз. Через йогу і практику ми зупиняємо потік думок. Живемо ми тільки зараз, коли помічаємо кожну рису обличчя співрозмовника, смак кави, який п’ємо, вітру, який дує в лице. Зазвичай, ми перебуваємо в потоці: або згадуємо минуле, або в проектах майбутнього. А коли ти на практиці, ти вчишся відчувати тіло, дихати, зупиняєшся і залишаєшся тут і зараз.

Минуле – то взагалі чорна діра, яка висмоктує нас зсередини. Можливо, бачила таких людей, у яких сталося горе, втратили близьку людину – вони швидко старіють. Бо залишаються в тих емоціях і в минулому. І коли ми знаходимось в потоці і залишаємось в минулому, ми дуже швидко втрачаємо енергію, так як вона  іде в нікуди, там немає нічого. А майбутнього – ще немає.

Коли я стала просинатись з сонцем, коли ще відсутня метушня, я почула, як пташки співають. Я почала згадувати дитинство.  Йога дає змогу вимикати зайві емоції.

Йога дає затримку в реакції. Трошки часу, аби вибрати емоцію. Ми ж, коли виходимо на вулицю, і йде дощ, готуємось – беремо парасольку. Так і з емоціями і реакціями: ми можемо обирати. Думки самі себе не думають.

Виходить, що нами рухають виклики?

Так. Будь-яка проблема – то духовний ріст. Коли ти розслабляєшся і пускаєшся в низькі вібрації – росту немає.
На все свій час. Якщо чогось зараз немає – значить так треба. А буде потрібно – тебе виштовхають і познайомлять з тим, з ким треба познайомити.

Це бізнес чи покликання?

Це не бізнес, це – покликання. Я працюю з  душею, і застосовувати маркетингові прийоми, піар та рекламу я не маю право. Людина повинна прийти в той час, коли вона повинна прийти. Не маю реклами. Знову ж таки, друзі практично заставили мене щось прописати у фейсбуці. Але й тут я не розцінюю це як рекламу: я просто даю шанс людині змінити щось в собі.

Я постійно навчаюсь і читаю.  Маю трансформаційні ігри. У мене їх дві – езотеричні шахмати і гра, побудована на основі йоги – сакральна система людини. Те, що через гру можна дістати і зрозуміти, який шлях варто йти, які є перешкоди – дуже потужно.

Людина завжди там, де вона має бути.   У свій час мені було важливо пройти цей шлях, щоб знайти свою унікальність і сформувати свій підхід у роботі .

Розмовляти душею

Астрологія для всіх однакова. Всі вивчають положення місяця в знакові, описують емоційну складову характеру. Всі знають, що в знакові Козерога – то суха черства душа. В знакові Стрільця, як у тебе, – це така велика вогняна душа, яка прихиляє всім небо і через те відчуває себе щасливою. Але те, як ми передаємо інформацію – я це називаю, «в розмові до тебе вийшла душа». У кожної людини є місце всередині, де ще живе її душа: така маленька, крихітна і ранима. Діти живуть в світі не через розум, а через душу. А чим доросліші ми стаємо, тим глибше в нас ховається душа. Її ображають, вона не готова жити такою, яка вона є, в цьому світі. Бо світ її не сприймає. Все більше і більше вона ховається, тому дуже рідко можна достукатись до душі.

І коли ти розумієш, що в розмові до тебе виходить душа, ти розумієш, що людина тобі довіряє і ти не маєш права зробити щось не так. Ти не маєш права відпустити людину без ресурсу. Саме ці пошуки  дають мені можливість розвиватись і давати людям різні інструменти.

Ти астролог, психолог, таролог? Хто ти?

Колись мені говорили, що я не зможу реалізуватись, тому що спеціалістом треба бути в чомусь одному. Я довго з цим мучилась і обирала. А потім подруга підказала подивитись на відомих людей.  Леонардо да Вінчі: митець, науковець, художник. І ні з чого він не обирав, а просто був. Мені стало одразу легше, що не потрібно ні з чого обирати.

Я збираю в собі багато інструментів, щоб кожен для себе міг обрати зручний йому. Я хочу, щоб душа клієнта виходила на розмову, бачила світ і розуміла, що тут не страшно.

Завдання професіонала – зіграти ту мелодію, на яку відгукнеться душа і з довірою вийде на розмову.

Нас заганяють ярлики, комплекси , рамки, щоб нас нічого не боліло, нас ніщо не ранило. Краще бути міцним камінчиком, закритись в собі, виправдати усі очікування, змиритись, що всі люди такі – і так жити, бо так простіше. Дуже складно довіряти, а вірити – це взагалі складно.

Нам вирішувати, підлаштовуватись чи підлаштовувати

Зараз я ходжу на йогу через день. Намагаюсь рано лягати спати, хоча мій мужчина любить довго не спати. Навчитись засинати в умовах, коли хтось ходить – важко, але я навчилась абстрагуватись. Знайшла собі музику для сну чи медитацію. Бо це мені вирішувати, засну я чи не засну. Якщо я буду шукати, що мене подразнює, мене то так і буде подразнювати.

Потім рідні прийняли мою йогу. Змінюючи себе, ти також змінюєш всіх довкола.  Все рухається по колу. А раптом змінюється один механізм, треба зупинитись і підлаштуватись під його рух всім. В їх плани це не входило. Тому тут або ти їх, або вони тебе змінять. І час на все це.

Перешкода

Як це не дивно, це наші рідні. Мама постійно казала, поки я ходила на навчання: «Нащо воно тобі. Що ці зірки тобі дають». І тобі так боляче від того ставало. Це ж найрідніші твої люди, чого ж вона в тебе так не вірить. Потім я стала підходити до цього з філософської сторони: можливо, мене просто перевіряють на те, на скільки я впевнена в своїй дорозі? Бо якщо ти впевнена, нехай весь світ протестує, а ти будеш продовжувати йти.

З часом все змінилось. Мама мене роздивилась, побачила, що до мене приходять люди. І повірила в мене теж.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Консультація займає 2 години. Це більше, ніж прийнято для астрологічної консультації. У мене є багато додаткових інструментів, які також забирають час. Доки я відчую, що людина пережила стадію завершення розмови, має інструмент і ресурс рухатись далі, я не зупиняю консультацію.

Легко працюю і в онлайні, і по телефону, і проводячи живі консультації на зустрічах.

Загальна консультація, включаючи характеристику всього гороскопу,  натальну карту і прогноз на наступний період ( це рік-півтора). Коштує 1200 грн. Повторне звернення – 800 грн.

Книги

Перша книга, яка мені попала в руки, залишилась зі мною назавжди і стала настільною: «Як удосконалювати самого себе» , Іржі Томан.  Книга 1979 року, польського автора. Я розкопала її в когось. Якщо вірити в те, що немає «вищих сил», і що людина сама собою керує, я не вірю, що в сім років я це могла зробити сама.

Що ти вимірюєш?

Інформацію, навчання, вдосконалення.
Якщо говорити, чим я себе радую…
Можливість навчання, навіть коли розумію, що в цей час мені то важко. В рік у мене йде 30-50 тис.грн. на особисте навчання.

Як себе винагороджуєш?

Цікаво отримати запитання і згадати, що ж було в минулому. Насправді, важливо працювати з психологами чи коучами, тому що вони задають ті питання, які ми собі задати не можемо. Ми собі задаємо вигідні запитання, а на чиєсь питання « в лоб» ти вже змушений знайти відповіді.

Цієї весни я купила собі пальто.  Перша велика покупка за останні багато років. За всі гроші на картці. То була усвідомлена покупка.  І так, я була щаслива. Не від пальто. А від того, що я то зробила сама. Я йшла по магазину і плакала.

Був період, коли було дуже важко. Коли не мали що їсти, і на останні кошти треба було купити клей, аби поремонтувати взуття сина. Та я не здавалась і вірила, що я все здолаю і у мене то вийде. Дуже допомагали друзі. То є дуже важлива частина мого життя. Вони для мене – друга сім’я.

Все в житті пізнається в порівнянні та на контрасті. Ти ніколи не зможеш відчути радості і щастя, доки не зможеш виміряти, наскільки тобі було боляче.

Розкажи про відносини з чоловіком

Я вдячна, що саме така людина біля мене. Він моя підтримка, хоча ми абсолютно різні. Він за одну модель сім’ї: така класична ситуація жінки, яка би була дома з чоловіком і дітками, готувала пиріжечки. У мене інші цілі. Я розумію, що ніколи не змінюся. Тому що для мене – це як зрадити і втратити себе. Оце ті моменти, де ми намагаємось навчитися сприймати один одного такими, як є. Він мій детектор, де мене болить. А де мене болить – там я завжди росту. Точки, які мені неприємні. З появою цією людини відбувся мій скачок. Хоча складно. Чоловікові дивно, що я приходжу виснажена, не маю сил, маю домашні обов’язки. І хоч класично це не чоловіча справа, він з побутом суттєво інколи допомагає.

Про що я тебе не запитала?

Ми дуже рідко цінуємо банальні речі. І повітря ми помічаємо лиш тоді, коли не можемо вдихнути.

 


097 1988990
https://www.facebook.com/profile.php?id=100010236123689

Фото надані Іриною Вінницькою