Попри те, що війна триває вісім років, наша родина відчувала її в своєму повсякденному житті весь час. Так сталося, що ми з Тетянкою вже покидали свої домівки у 2015 році, та переїхали у Вінницю з тимчасово окупованого Донецька. Тут ми розпочали свою власну справу – наше улюблене виробництво шкіряних виробів. За ці роки Вінниця стала нашим домом, і ми всім серцем полюбили це прекрасне затишне місто. 

Нова хвиля російської агресії виявилась для нас сильним шоком. Перші три дні наша родина перебувала в емоційній комі. Страх, біль та суцільна лють… Вчасним і рятівним для нас, як виявилося, було прийняте вольове рішення, що треба брати себе в руки та негайно починати щось робити для допомоги захисту нашої країни. 

Чому не поїхала?

Дехто, можливо, закидатиме, що я зробила велику помилку, не скориставшись можливістю безпеки, або навпаки зауважить, що обрала найбільш правильне рішення у своєму житті. Час покаже.

Але саме зараз я відчуваю себе на всі 100% на своєму місці, поруч зі своїми світлими дівчатами. Кожна з нас намагається робити все, що в її силах; те, що вміє робити професійно і ефективно; те, що допомагає тим, хто захищає нашу Україну.

Кожна та кожен з нас на своєму фронті: хтось зі зброєю, хтось словом, хтось голками та нитками, хтось хлібом, хтось підтримкою… усі ми разом пліч-о-пліч захищаємо нашу землю від російських окупантів.

Все буде Україна!

Що ти робиш в період війни?

Те, що вмію найкраще! Зараз працюємо на два виробництва. По-перше, наше наймогутніше волонтерське підприємство “Ниточки світла», в якому ми з першого дня виготовляли балаклави. А зараз – такі життєво важливі і необхідні індивідуальні медичні аптечки, яких дуже бракує на фронті. По-друге, трішки намагаємося відновити своє улюблене власне виробництво шкіряних сумок. Звичайно, були сумніви, що не вдасться. Але дякуючи нашим постійним клієнткам в Україні та за її межами за їх підтримку та замовлення – ми маємо змогу сплачувати податки та оренду приміщення. Вважаємо, що підтримка економіки України – це теж важливий крок до нашої Перемоги.

Віримо у ЗСУ, віримо в нашу перемогу!
Слава Україні!!!

Ірина Зиміна
– співзасновниця виробництва шкіряних виробів “Wellbags Ukraine”
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009767291579