Людмила Сташко – дружина і мама 2 чудових діток. А ще вона полегшує життя жінкам, роблячи їх тіло гладеньким, тому що вона – майстер з шугарингу.

Чому обрали саме цю професію?
Це було дуже спонтанне і неочікуване рішення для мене самої. В той момент я користувалась послугами майстра шугарингу і вирішила, що сама також хочу робити жінок гладенькими ) І вже через місяць тримала в руках сертифікат про закінчення курсів і займалась пошуками приміщення.

За що вам можна довіряти (розкажіть про безпеку і досвід)
Під час роботи працюю лише одноразовими матеріалами, що, вважаю, є дуже важливим як для майстра, так і для клієнта. Дизенфікую всі баночки, до яких торкаюсь під час процедури. Постійно навчаюсь, і в найближчому майбутньому планую стати майстром універсалом (хочу працювати не лише цукровою пастою, а і воском).

Як замовити ваші послуги? (вартість, місце прийому, тривалість процедури, періодичність)
Працюю в центрі Вишеньки за попереднім записом. Записатись можна по телефону 0638750616 або через соціальні мережі (фейсбук Людок Сахарок, інстаграм – ludok_saharok). Вартість і тривалість процедури залежить від обраної клієнтом зони. Процедура проводиться в середньому 1 раз в місяць. Це, знову ж, залежить від зони, що депілюється. На одних зонах волосся відростає швидше, на інших повільніше.

Що ви даєте жінкам окрім того, що розлучаєте їх з бритвою?
Можливість відчувати себе впевненішою, а від того і щасливішою.

Чому шугаринг, а не інші методи?
На собі спробувала і віск, і шугаринг. Але якось більше до душі припав шугаринг. Як виявилось, це ціле мистецтво нанесення і зняття цукрової пасти. Хоча, на перший погляд, здається “намазюкав – зняв і все”. Я отримую неймовірне задоволення працюючи пастою.

Маєте власні інноваційні методики? Чи дотримуєтесь класичних підходів?
Своїх інноваційних методик не маю. Навіщо винаходити велосипед, якщо до тебе його вже створили. Головним для мене було обрати правильно викладача і базове навчання (тобто найперше). Тому, мені здається, я не помились в своєму виборі. Ще ні разу не пошкодувала, що поїхала аж в столицю на навчання. Але у кожного майстра є свої “фішечки” в роботі (які приходять з досвідом), що дають можливість зробити процедуру більш приємною та безболісною для клієнта.

З чого складається ваш день?
Мій день – то багато завдань, тому що то і робота, і сім’я, а ще часто онлайн навчання. Але між цим всім обов’язково знаходжу час на каву. Зрозуміла для себе одне: якщо йдеш на роботу з задоволенням, то все в житті вдається зробити легше і швидше.

Розкажіть про свою сім’ю: як поєднуєте роботу та особисте життя?
Поєднувати інколи не просто, але я намагаюсь. Головним в житті завжди залишається сім’я. Дещо з домашніх справ можу вже делегувати доньці. Вона в свої неповні 11 років вже досить самостійна.
Робочий графік доводиться підлаштовувати під графік роботи садочку і школи. Таким чином все складається в “пазлик”.

Що любите: фільми, книги, подорожі ( розкажіть про це, називаючи конкретні приклади)
Люблю подорожувати (хоч зрозуміла це зовсім недавно). З кожної подорожі повертаєшся іншою людиною. Це дуже надихає. Крайня поїздка була до Львову, дуже сподобалось місто. Там якась особлива атмосфера і дуже гарна архітектура. Мрію побувати ще в багатьох містах України та світу.

Хто є вашим наставником (або людина, яка змінила ваше життя)
Людина, а точніше люди, які змінили моє життя – це мої діти. Саме під час 2 декрету я вирішила кардинально змінити сферу діяльності. До цього працювала секретарем, а за освітою бухгалтер. Мабуть, якби не вони, я б ще довго не наважувалась змінити щось в своєму житті. А так дыти дали мені поштовх і сили до змін, і я цьому безмежно рада!

Уроки з життя, які ви внесли
Роби те, що тобі подобається незважаючи ні на що.

В чому були ваші складнощі у становленні вас у професії. Як то подолали?
Страх нового, невідомого. А для мене все було новим. Боролась з собою, поки не прочитала одну досить класну фразу “заткнись и делай”. І, знаєте, діє. Бо, як кажуть, “очі бояться, а руки роблять”. А ще дуже сильно допомагав чоловік: він був і спонсором, і мотиватором на початку становлення мене як майстра шугарингу.

Як ви шукаєте те, про що не знаєте ще?
На даний час є безліч можливостей в мережі інтернет. Онлайн можна знайти багато інформації. Хоча в деяких моментах має бути навчання вживу. Намагаюсь користуватись і тим, і іншим.

На що звертаєте увагу у жінках?
Ну в першу чергу на настрій, з яким заходять до мене в кабінет. Це професійне. Когось заспокоїти, з кимось поговорити, когось вислухати, з кимось посміятись, а з кимось просто помовчати… Дехто з дівчат говорить, що прихід до мене є сеансом психотерапії.

Чого вам не вистачає в Вінниці?
Тут в мене є все, що я люблю: моя сім’я, друзі, улюблена робота. Чого не вистачає? Мабуть, трохи більше вільного часу не завадило б.


Фото надані Людмилою Сташко
Записатись можна по телефону 0638750616 або через соціальні мережі (фейсбук Людок Сахарок, інстаграм – ludok_saharok)