Початок професії: Я стала перукарем, тому що маю велику тягу до творчості. Спочатку була візажистом, потім почала займатись перукарською справою, бо сподобалось працювати з волоссям, змінювати стиль своїх клієнтів. А ще маю чітке переконання, коли один майстер робить макіяж та зачіску, він може створити більш доконаний образ.

Послуги: Я професійний перукар – колорист, тому займаюсь усім, що пов’язане з волоссям: стрижки, фарбування будь-якої складності, різноманітні відновлення волосся та кератинове вирівнювання. Але вважаю, що найважливіша послуга з догляду для волосся, яку може отримати кліент- це якісна консультація, в якій майстер розповідає, що саме підходить клієнту і допомагає підібрати відповідний до структури та типу волосся догляд.

Досвід: Коли пішла на курси з перукарської справи, я закохалась в цю творчу сферу ще більше. Перукарем працюю вже 7 років. За цей час відвідала безліч різних майстер-класів та курсів з підвищення кваліфікації, маю понад 40 дипломів та сертифікатів. Уже маю свою студію краси і викладаю курси з візажу та стилістики
весільних та вечірніх зачісок.

Ексклюзивність: Я люблю свою роботу і клієнтів! Ніколи не зроблю те, що буде гірше чи зашкодить волоссю. А все, з чим працюю, спершу перевіряю на собі.

Для чого: В мене на студії на даний момент 7 видів кератину та 8 різновидів процедур по відновленню та живленню волосся. Результат залежить від обраного типу та виду процедури. Кератинове відновлення та ботокс в першу чергу відновлюють структуру волосся, надають блиск, поліпшують еластичність, забирають пухнастість. Кератин ще вирівнює та покращує ріст волосся і дуже полегшує розчісування.

Безпека/стійкість: я використовую тільки якісні продукти, які мають відповідні сертифікати. Маю тільки професійний дорогий інструмент, який також впливає на результат. Та, найголовніше, у мене є великий досвід, який дозволяє вдало підібрати відповідний склад кератину або ботоксу в залежності до побажання кліента та структури волосся.

Запис: зазвичай, за 1,5 – 2 тижні.

Підготовка до та після: Коли ви плануєте записатися на процедуру по відновленню волосся, обов’язково перед тим проконсультуйтеся з майстром. В деяких випадках спочатку робиться фарбування, потім через деякий час кератин. В інших ситуаціях спершу кератин або ботокс, та потім фарбування через 2 тижні. Потрібна консультація майстра, щоб все зробити правильно та в свій час. В один день робити фарбування та відновлення дуже не рекомендую.

! Після процедури по відновленню волосся обов’язково користуватися безсульфатним шампунем. Враховуючи те, що в нас дуже жорстка вода, я вважаю, що маска або кондиціонер є дуже важливими. Також бажано використовувати масла для кінчиків волосся як додаткове живлення. Всі необхідні засоби догляду за волоссям я допомагаю підібрати в залежності від типу та структури. Їх можна придбати в мене на студії.

Тривалість і ціна: залежить від довжини, густоти волосся, також від типу та складності самої процедури. Зазвичай, від 2 годин.На ціну впливає тип вибраного продукту та процедури, густита, довжина та
пористість волосся. В середньому, ботокси для волосся від 600грн, кератини від 1300грн.

Цікаве: Коли розпочинаю консультацію з своїм клієнтам, перще, що я запитую – що ви хочете змінити? Шо саме вас не влаштовує в вашому волоссі? Від того я підбираю той чи інший вид процедури, який аксимально підійде саме їй.
Я люблю свою роботу, клієнток і свою «Love Studio». Та завжди працюю на результат. Також я візажист та гример, стараюсь поєднувати різні напрямки цієї творчої сфери.


Хлібна 14, «Love Studio»
з 10.00-20.00 тільки по попередньому запису.

 

Фото надані Людмилою Козак.