Репутаційна маркетолог, СЕО в Prisnyak.Agency та Owner видання «Амбітна пані»

Стратегія
Роблю так, щоб компанії і люди були естетичними і відомими, та транслювали турботу своїм клієнтам.

Ствердження
 -вела проект з оборотом 3,5млн.грн/рік;

-брала інтерв’ю в Джудіт Гоф (Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії у Швеції, а в то момент – України);

-“Амбітна” має авторське право і досвід виходити повно кольоровим друком на 12 стрінок А3 тиражем від 2000 екз.;

-я ФОП з 2014. А це значить, що веду звітність і сплачую усі податки;

-я провела компанію UBPR, в якій працюю, до нагороди в ТОПі архітектурних агенцій країни за версією КБУ;

-розвиваю з першого дня відкриття автентичний ретритний центр PIROGOVO;

-ми започаткували спеціальну нагороду Sky Up City Award, щоб біля сцени дивитись, як танцюють діти, і тому радіють батьки. то справжні почуття та емоції, бо діти інакше не вміють;

-заснувала жіночий   п о в і л ь н и й  проєкт ДІАЛОГИ, в якому вчимо жінок не спішити;

-творчий вечір поезії. жінки, які прийшли слухати Юлю Свєтлову, були різні. Флорида. Ізраіль. Іспанія. Дніпро. Херсон. Одеса. Київ. Вінниця. 20 жінок і міжнародний вечір, в який читались винні вірші;

-he.me.я – проект про Неї, коли Він є поруч. Це проект-історія про жінок, які розкриваються від чоловіків;

-на свої дні народження я влаштовувала івенти, на які приїздили Лєра Польська (знаменита фотографка з Києва) та Тамріко Шолі ( авторка “Внутри женщины” та “Внутри мужчины”);

-ідея зробити проект “Я захищав, вони чекали” виникла після того, як один з героїв зйомок сказав мені, як важливо йому було те, що його чекали;

-два крутезних просвітницьких форуми PROЗДОРОВ’Я. Перші і єдині в своїй концепції, які створювались в рамках діяльності з БФ “Майбутнє без болю”;

-TEEN’s Identity – велике онлайн інтерв’ю з талановитими вінниччанами разом з Vocal Studio by Natalia Lores;

-неоднократно з компаніями, над піаром та соціальною відповідальністю яких працювала, входила в рейтинги нац.конкурсу Благодійна Україна.

За що тебе знають?
Напевно, за «Амбітну пані» і те, що в кожний проект люблю додавати соціальної цінності і бачу інакше. Я завжди шукаю свій блакитний океан. Люблю теплість в проектах. І часто на зустрічах присутня з дітьми. Ще знають, що люблю тюльпани, книги і колекціоную келихи для вина та ігристого.

Що нове мають про тебе знати
Разом з партнерами ми запускаємо сервісно-комунікаційну компанію, кінцевим споживачем якої буде автовласник. Зараз напрацьовуємо нові знання, знайомства і розробляємо концепцію.

Чому тобі можна довіряти?
Я почала вести Лінкдін. Тут розміщую усі сертифікати і курси, які слухаю. Для мене це підтверджену експертність, яку я поєдную з власним баченням і новими поглядами.  https://www.linkedin.com/in/marina-prisnyak

Історія провалу і головні висновки
Пройти відбір в Акселератор і останні модулі просто слухати, замість того щоб проходити активні обговорення. Я подавалась з командним проектом, який розбився на етапі кастдеву. Уже зараз, коли стишила емоції, дала собі відпочити і відпустила ситуацію – я знайшла дійсне нове рішення, над яким нині працюємо. Тобто, дай мені змогу повернутись назад – я би лобіювала проект по-новому і не перестрибувала через важливі етапи.

Голові висновки з цього:
-щоб побачити, треба відійти і охолонути;
-дешевше зразу пройтись по темплейтах і ворформах, аніж потім таки заповнити відповідні фрейми, але втратити час;
-спішити повільно, попадаючи в кожний етап, щоб підтверджувати факти і гіпотези, а не стверджуватись на відчуттях.

Твої принципи
Толерантність і екологічність. Бо не існує «правильно» чи «неправильно», варто поважати інший досвід.

Підтверджена експертність. Для мене нормально, коли є підтверджений досвід, і немає диплому ( та навпаки). Але коли відсутнє і те, і те, а людина називає себе маркетологом, наприклад, жодного року не пропрацювавши ні на якій компанії – то смішить. До такої категорії можна віднести ще психологів чи коучів. За звичкою давати усім поради, люди часто без профільної освіти вішають на себе статус експертності, і надають некваліфіковану допомогу іншим.

Чесність. У відносинах – то просто сказати як є чи як хочеться. У бізнесі – то відповідальність. А ще для мене дико, коли люди ведуть бізнес і працюють без юридичного оформлення себе мінімум як ФОП, або коли не сплачують податки.

Інструменти з розвитку, які використовуєш
Планування. Прояснення слів. Коучинг. Книги. Власні емоції і чітке визнання, чого я насправді хочу. Тиша. Враження. Якісне вино. Бути підтриманою в моменти, коли потрібно. І розкритикованою, коли шукаю варіанти, яких не бачу.

Як знаходиш час для себе і що робиш?
Щоб вписати себе в план, я навіть розробити авторський блокнот Mon Journalю То детально пропрацьовано сторінки для записів, в яких є звичний усім список To Do  і такого ж розміру блок «Я». В допомогу покликала подругу, сертифікованого коуча, щоб розробити листки-шаблони з ціннісними особистими припрацюваннями. Вийшло круто. До речі, блокнот видали двома невеликими тиражами, і його досі можна замовити.

Люблю фразу «порядок – це тримати речі на своїх місцях, а для кожної справи мати свій час». У мене є час для себе, для роботи, для рідних. Я навчила себе бути в моменті тут і зараз. Тобто, коли я забираю дитину з садочка – я розпитую в Єви про її день, а не розмовляю по телефону, як то робила раніше. Чи вечори: стараюсь зготувати вечерю, засервірувати з дітьми стіл, доки чекаємо повернення чоловіка. А потім – розмовляємо, разом гуляємо, дивимось нетфлікс чи плануємо щось.

Читаю я ранками чи гарантовано десять хвилин перед сном. Маю заплановані спа та косметолога. Постійно працюю з коучем.

Які твої плани?
Книжка про амбітних. Ще декілька сертифікатів і збудувати котеджний квартал в місті.

…однією фразою

Книга: «Белые трюфели зимой», Келбі  та «Джерело», Айн Ренд.
Фільм: September Issue
Місце в Вінниці: ранкова Соборна.
Інструмент для розвитку: щоденник і подорожі.
Що зробити, коли все надоїло: набрати в ванну води. Капнути в неї трохи лавандового масла. Вимкнути світло, запалити свічки. Келих вина і музика з глибокими текстами, після яких хочеться думати і плакати. Через тридцять хвилин – хороша масочка для лиця і змінити музику на більш енергійну.
Як похвалити себе? Вголос.

В чому полягає твоя експертиза
Я авторка теплих текстів, консультантка з маркетингу та побудови репутації, організаторка камерних івентів. Засновниця видання про жінок “Амбітна пані”, партнерка з розвитку та комунікацій Ретритного центру Pirogovo. сертифікуюсь у LEAN-менеджменті.
Створюю репутації і показую сенси. Люблю нішеві проекти і камерність, проростаю в людях і постійно вибираю інакший підхід. Пишу і розпитую. Про цінності, людей і їх справи. Шукаю нові повороти, дієслова і значення. І, здається, роблю це все своє життя.

Маркетинг. Комунікації. СММ. Піар. Стратегії.


0677405764

https://www.facebook.com/marina.prisnyak/
https://www.instagram.com/marina_prisnyak/
https://www.linkedin.com/in/marina-prisnyak