Лiкар-дерматовенеролог, косметолог медичного центру “Гормонiя” з вищою медичною освітою нашого університету. Закінчила інтернатуру по спеціалізації дерматологія, а потім курси косметолога, які щомісяця закріплює новими сертифікаційними майстер-класами та навчаннями.

Стратегія

Проводить просвiтницькi заходи для жiнок, яким цiкаво правильно доглядати за шкipoю та розумітись косметологiчних процедурах. Так приймала участь в якостi спiкера на зустрiчi вiд благодiйного фонду “Майбутнє без болю”. Провела два «бранчi з косметологом» для своєi аудиторii, де говорили про процедуру “Пiлiнги” та “Мiфи в  косметологii”.

Ствердження

Має бiльше 6-ти рокiв практики в косметологii, займається комплексною корекцiєю вiкових змiн шкipи та лiкуванням дерматологiчних захворювань. Допомагає в пiдготовцi та реабiлiтацii пiсля пластичних операцiй.

За що тебе знають?

До мене приходять за здоров’ям та спілкуванням. Жінка по своїй природі віддає енергію. А для того енергію потрібно десь брати. В цьому гарно допомагають інші жінки, спілкування, хобі, нові речі та емоції. До мене приходять за цим.

Що нове мають про тебе знати

Щоразу про це розповідаю, тому що це важливо. Домашній догляд має таку ж саму цінність, як і похід до косметолога. Обирайте коректно засоби, якими користуєтесь щодня. Від того залежить здоров’я та стан шкіри.

Як лікар, я веду закриту вайбер-групу. В ній рекомендую засоби, знижки та описи продукції. Просто напиши мені, а я додам і тебе. Тут є рекомендації і консультації з підбору домашньої косметики та догляду і магазин.

Замовляйте засоби догляду з доставкою за телефоном 0987508725.

Чому тобі можна довіряти?

Косметолог – має бути з медичною освітою, постійним навчанням, підтвердженою експертністю і досвідом, який напрацьовується.

А ще косметолог має бути подругою. Яка підкаже по догляду, по ритуалам і методикам, завдяки яким шкіра буде доглянутою і здоровою.

Хочу, аби ви слідкували за моєю сторінкою. Рекомендували мене. Писали мені. Розпитували про засоби, підходи і результати.

Я поруч.

Наведи приклади амбіційних результатів

-маю нове місце роботи в клініці “Гормонія”;
-новий колектив(якого ніколи не мала,бо працювала сама на себе);
-1 виступ на радіо “Місто над Бугом”(вже 2-й рік поспіль);
-10-ть,а може й більше використаних флаконів “Botox”, які змінили кожну та зробили ще гарнішою;
-більше 20-ти редермалізацій та стільки ж мезотерапій;
-близько 30-ти чисток та пілінгів;
-50-ть заповнених медичних карток клієнтів;
-нові сертифікати з навчання.

В чому твоя справжність?

Я люблю справу, яку розвиваю. Для того постійно практикую, навчаюсь і веду соціальні мережі з експертної позиції, пояснюючи необхідність саме цих процедур в саме цих ситуаціях.

Твій вдалий кейс і рецепт  

Я баланс досягаю в спокої, люблю зійтись зі своїми думками. Не маю ще часу на спортзал чи читання книги, але побути вдома годину в тиші — для мене то цінно. Коли жінка в гармонії і спокійна, то і сім’я щаслива.

Твої принципи
Мiй пpинцип-постiйно вчитись та ставити новi цiлi.

Як знаходиш час для себе і що робиш?

Час для себе – це тепла ванна, тиша, горнятко кави з молоком та перiодичнi сеанси масажу.

Які твої плани?

Практика та дерматоскопiя.

Книга/Фільм/Подкаст

Художню вже не згадаю, все професiйне. Дуже хочу “Дiагностична Дерматоскопiя” Джонатан Боулiнг.

Фiльм: останнiй, що дивилась, – “Батя”.

Інструмент для розвитку

Iнстументом з розвитку для мене зараз є купа вебiнарiв, якi не завжди встигаєш слухати, бо iнформацii вдосталь.

Що зробити, коли все надоїло?

Коли все набридло – зустрiнься з подругою чи пiди на релакс-процедуру.

Як похвалити себе?

Похвалити себе-витратити на себе кошти чи час, якi давно приносила в жертву для когось.

В чому полягає твоя експертиза

Приходьте до мене на прийом на повний спектр косметологічних послуг як з лiкувальноi косметологii (чистка, пiлiнг, догляд, масаж обличчя, карбокситерапiя), так i з iн’єкцiйних методiв (мезотерапiя,редермалiзацiя, контурна пластика).

Знати, як любити свою шкіру. Обирати для неї найкращі засоби догляду. Потрібні і корисні. Ті, які підходять саме вашій шкірі. З активними речовинами, які лікують/профілактують/люблять, замість того, аби шкодити.

Звертайтесь до мене. Я, як лікар дерматокосметолог, допоможу підібрати саме те, що спрацює.

https://www.facebook.com/m.m.kosmetolog
https://www.instagram.com/m.m.kosmetolog

Також веду закриту вайбер-групу. Для того просто напиши мені, а я додам. Тут є рекомендації, консультації з підбору домашньої косметики та догляду і магазин.

А ще прошу тебе написати про мене відгук:
https://www.facebook.com/m.m.kosmetolog/reviews/

Веду прийом та чекаю по запису 0962727509
Клiнiка «Гормонiя»