Марина Тимінська, засновниця, власниця та керівник дитячого садочку Baby best, розповідає нам про своє життя: звичайне, з успіхами і перешкодами, процесами і результатами. Головне, не зупинятись і рухатись вперед.

Ідея працювати з дітками народилось разом з народженням третього синочка.
Багато цікавлячись дитячою психологією та особливостями розвитку дітей, здобула освіту психолога. Проходжу багато тренінгів по психології. Моє життя – це постійне пізнання та навчання.
Дуже багато працюю. Коли знаходжусь на території садочку, час проходить повз мене.
Заряджають діти, моя сім’я, гарні люди поруч, природа, життя у всіх своїх гранях..

ОСОБИСТІСТЬ
Постійно намагаюсь тримати баланс між жінкою, дружиною та мамою. Не завжди виходить, як того бажаєш, але працюю по приорітетах.

Живу по закону «Все що не робиться – на краще». Живу по відчуттях.
На початку організації бізнесу було важко. Мала і невдачі, і розпач. Але завжди вставала і йшла вперед, бо бачила своїх дітей, чоловіка і те, як вони у мене вірять…. Край важливо йти вперед. Навіть коли дуже важко – тільки вперед. Демотивація в моєму житті відсутня.

СІМ’Я
Моя сім’я – це мій здобуток, моє напрацювання впродовж 19 років. Чоловік та троє синів – то гордість та опора. Вони у мене дуже терплячі та розуміючі. Відносини побудовані на довірі та спілкуванні.
Але так було не завжди. Ми маємо ту сім’ю, яку будуємо, в яку вкладаємо сили та любов. Ніколи не потрібно жалітись на чоловіка та дітей. Увесь результат сімейного життя – це те, що ми вклали у сім’ю. Бо якщо діти не слухаються і вередують – потрібно подумати, де ми їм недодали любові та турботи.