Я — Анастасія Ковальчук. Мені 14 років, вінничанка. З дитинства хворію ДЦП. Подібних мені називають «з обмеженими можливостями», але я так не вважаю! Вірю в себе! Обожнюю співати, пишу вірші, навчаюсь в школі номер 33, 3 роки займаюсь професійним вокалом також полюбляю малювати. Це мене надихає і допомагає бути сильною.

Ти співаєш. Розкажи що ти відчуваєш при цьому?

Співаю з самого дитинства. Мені подобається, я це люблю. Коли співаю, забуваю про всі свої проблеми та відчуваю себе більш впевненою. Музика допомагає мені не опускати руки та працювати над собою.

Розкажи про свої нагороди

За період занять вокалом я стала переможницею не один раз. Була на змаганнях українських змаганнях та закордоном. Маю багато дипломів та кубків. Та для мене дуже важливо перемогти не інших, а себе. Йти тільки вперед. Ось чому кожна нагорода для мене особлива.

Знаю що ти нереальна мрійниця. Про що мрієш?

Скільки я себе пам’ятаю, завжди мріяла про велику сцену. Щоб співати і дарувати людям радість.

Також я пишу вірші. Мрію про власну збірку.

Які риси характеру тобі допомагають?

Коли ти виходиш на сцену, ти маєш знати, чого хочеш. Також дуже важливо вірити в себе. Мені допомагає те, що я не здаюся та не боюся труднощів. А навпаки даю собі виклики, щоб ставати сильнішою. Також допомагає любов до людей та глядачів.

З тобою завжди поруч мама. Розкажи про спільні секрети, ваші звички, традиції

Моя мама дуже добра й ласкава. Вона завжди підтримає. Ще у мене є сестричка й братик. Про всіх нас мама неабияк піклується. Крім того, вона дуже гарна господиня. Я люблю її дуже, та пишаюсь нею. Ввечері ми любимо проводити час разом. Наша традиція – розповідати секрети один одному. Їх багато. Але вони — секрети. Тому, про що говоримо — не розкажу.

Розкажи про свого викладача: за що їй довіряєш, як з нею обирайте пісню, яка спочатку тобі може не сподобатись?

Мій викладач — Наталія Григорівна Лорес. Вона завжди є гарним прикладом для мене. Я дякую їй за все, що вона зробила для мене. Красива, добра, щира, завжди підтримає. Її терпінню не має меж. Я їй можу довірити всі свої секрети. А коли ми обираємо пісню, завжди обговорюємо: чи подобається вона мені, плюси та мінуси, характер цієї пісні. Я завжди прислухаюсь до думки Наталії.

Що тобі дається легко, а що важко в підготовці до конкурсів та змагань?

Найбільше мені подобається кінцевий результат – коли я на сцені. Підготовка до конкурсів — складний процес. Треба підібрати пісню, образ та багато тренуватись.

Любов до світу прищепила тобі бабуся. Розкажи якусь історію з дитинства про себе й бабусю

В мене є дві найкращі бабусі. Їх я дуже люблю й поважаю. Кожна прищеплювала різне: одна розвивала мої таланти, читала казки, розповідала різні цікаві історії. Друга вчила читати, писати, рахувати. В мене дуже багато гарних спогадів: пам’ятаю, як ми з бабусею гуляли ввечері та співали народні пісні. Ще тоді вона сказала, що я буду співати та маю талант.

Домашні традиції: що у вас відбувається на вечерях та у свята ? Як готуєте святкові страви, подарунки один одному. Про що ви говорите, коли збираєтесь разом. Може, маєте спільні ігри?

Напевно, в кожній родині є свої традиції. У нас, як і в будь-якій сім’ї, вони є. Наприклад, майже кожного місяця ми їдемо до бабусі з дідусем. Бабуся до нашого приїзду готує смачний обід, за обідом говоримо про те, як у нас справи, я розповідаю про свої успіхи в школі.

Свята ми святкуємо по-різному. Наприклад, Новий Рік зустрічаємо в місті, запрошуючи друзів сім’ї.

Часто граємо в різні ігри, але моя улюблена — це “Крокодил”.

Що ти читаєш/дивишся?

Мені подобаються книги різних жанрів. Але, в основному, це детективи та фентезі, люблю історії, де є трішки романтики. Що на рахунок фільмів та серіалів, то це теж детективи, фільми з якоюсь таємницею, містикою. Також з друзями можу подивитись хорор.

Що любиш слухати? Що закачане у твоєму телефоні?

Переважно це РОР чи Rock. Зараз одні з моїх улюблених пісень — це “Evanescence – Bring me to life”, “The cranberries – Zombie” та ”Tones and I – Dance Monkey”.

З ким дружиш. Напиши про людей, які поруч з тобою та їх підтримку, яку вони тобі дають

В мене є багато друзів, які мене підтримують та допомагають порадою чи вчинками. Сприймають мене такою, якою я є. Ці якості я дуже ціную. Часто ми з ними ходимо в різні кафе, кіно чи просто в гості.

Напиши те, що ти ніколи в житті не робила, але тобі було цікаво.

Є багато цікавих речей у світі, які б я хотіла б спробувати. Поїхати в навколосвітню подорож, наприклад, чи покататися на повітряній кулі…

Що значить бути сильною та від кого це залежить?

Я вважаю, що бути сильною людиною — це бути людиною, яка знає, в чому сенс її життя та йде до чітко поставленої мети. Це людина, яка здатна здобувати перемогу над собою. На мою думку, це залежить від характеру людини, а також її виховання.

Що значить бути успішною та щасливою?

Ну, для кожної людини ці поняття мають різні значення. Для мене бути успішною та щасливою — це бути собою. Я щаслива, тому що навколо мене люди, які мене підтримують, люблять, цінують. Я щаслива, тому що в мене є сім’я та друзі. Я вважаю, це саме головне.

Хто відповідальний за ці емоції?

Для мене — це люди, які мене оточують.

Які емоції ти любиш відчувати?

Щастя – просто гарна емоція.

Про що я тебе ще не запитала?

Було багато цікавих запитань! Для мене — це цікавий досвід, який я запам’ятаю надовго. Адже це перше моє таке відверте інтерв’ю. Я навіть не очікувала, що мені буде дуже легко відповідати на запитання та бути відкритою впродовж інтерв’ю.

Моя сім’я пишатиметься мною! Я б дуже хотіла, щоб моя стаття надихнула інших дітей. І, можливо, дорослих!

Що ти побажаєш читачам цієї статті?

Бути собою. Адже кожна людина унікальна. Також цінувати тих людей, які поруч з вами, займатися улюбленою справою та бути щасливими.


Фото надані Наталею Лорес