Початок професії: два роки тому вперше відвідала семінар фірми Felps, яка займається засобами догляду за волоссям. Мені сподобалось, тому я стала вивчати напрям більш детально. Було велике бажання до того і друга мрія.

Послуги: кератин та ботокс. В нашому салоні також працюють майстри, які займаються окрашуванням волосся.

Досвід: 2 роки, понад 20 дипломів фірми Felps, інтенсивне навчання у головного технолога Felps. Окрім того, наразі сама навчаю майстрів. Я працюю виключно з Felps, так як поки не бачу йому гідної заміни. Він не дешевий, але гарантує якість. Felps є в класичних складових, для натурального волосся, блондинок, вагітних, навіть для дітей від 12 років.

Ексклюзивність: Я фанат того, чим займаюсь. Волосся іноді може вести себе край непередбачувано – я то вивчаю, досліджую і беру на себе відповідальність за результат.

Для чого потрібен: є різні типи кератину. В першу чергу, це вирівнювання волосся: він закриває на 80-90% посічені кінчики. Як уже говорила, є окремі типи для вагітних, для тих, в кого ламке тонке волосся чи таке, що сильно плутається. Сьогодні кератин виготовляють не на формальдегіді, як то раніше робили. Тепер він створюється на демитиконах (входять до складу кремів для лиця), і є безпечним.
Зі свого досіду скажу: не кератин псує волосся, а недосвідчені майстри. Для процедури має бути якісний склад кератину, утюжок, який призначений спеціально для цього і змінюється раз в чотири місяці, і грамотно підібрана температура – ось критерії професійної роботи майстра.

Стійкість: при першому застосуванні – 4-5 місяців. Все залежить від пористості волосся. Також кутикулі потрібно звикнути, що вона стає закритою, тому після другої процедури кератин тримається до пів року.

Запис: за тиждень-два.

Підготовка: перед кератином, блондинки мають висвітлитись. І все. Більше жодної підготовки не потрібно. Після – то обов’язково безсульфатні шампуні, не лягати спати з мокрим волоссям, завжди сушитись феном і
звичний догляд: термозахист, маски, масла на кінчики.

Тривалість: від 1,5 до 4 годин. Вартість: від 700 до 1600 грн. Все залежить від довжини і густоти волосся.

Цікаве: у нас в салоні працює 9 осіб. Маємо косметолога, спеціаліста по нарощуванню вій, є 3 майстра-перукаря, ще однин спеціаліст окрім мене, яка займається кератином.


Lavanda Art Room, Соборна, 90 | 380982303087
По запису, але завжди підлаштовуємось під клієнта. Інколи працюємо вночі.

 

Фото надані Наталією Гулич