Наталія Лорес – засновниця та керівниця вокальної студії Vocal Studio by Natalia Lores, де десятки талановитих вінничан успішно навчаються співати та роблять перші кроки до українського шоубізнесу.

Чим займаєшся окрім роботи?

Основний мій час все-таки займає робота, адже вона вже стала способом мого життя. Люблю вкладати свій час у самоосвіту, часто відвідую майстер-класи та тренінги, які обираю сама.

Які маєш плани на майбутнє, мрії, цілі?

Мрію завжди. Взагалі все, що мене зараз оточує, раніше було мрією. Тому знаю на своєму прикладі, що мрії без постійної праці стають реальністю лише у казках. Ціль «номер один» – почати здобувати освіту психолога, так як в наш час, та і в моїй професії, психологія необхідна.

Середина літа вже настала. Маєш приємні враження від нього, які будеш згадувати холодними вечорами?

Літо для мене розпочалося дуже насичено. Сталося багато приємних подій. Відбувся перший концерт нашої студії під назвою «Solo. Part 1». Моя учениця на вищому рівні виступила у сонячній Греції на “Official International Festivals Weve of Ideas” та здобула Диплом 1 Рівня. Vocal Studio by Natalia Lores стала партнером багатьох заходів як у Вінниці, так і в Києві. І саме цього літа я стала студенткою Вищої Школи Media & Production “1+1”. Це постійні поїздки до Києва, зустрічі з представниками українського шоу-бізнесу та цінні знання від найвідоміших зіркових спікерів. А попереду – довгоочікувана відпустка.

Які складові твого успіху

Перш за все – це високі цілі та ідеали, відчуття внутрішнього щастя, які складають зміст мого життя. Високі цілі я ставила перед собою ще з дитинства. Судячи з моїх особистих досягнень і результатів в різних сферах мого життя, це було дуже правильно. Також – це самопізнання, самоосвіта, контроль, відповідальність та постійна робота над собою, розвиток своїх сил та здібностей. Мій девіз по життю – правило трьох «Н» : «Немає Нічого Неможливого!»

Чим вимірюєш своє щастя?

Рівень щастя виміряти важко. Мабуть, воно у кожного своє, адже на нього впливає чимало чинників. Щастя – знайти себе. Моє найбільше щастя – це щасливі очі моїх вихованців. Це відчувати, що я потрібна людям. Що моя професія творча та корисна для інших. Бути викладачем – це мистецтво.

Розкажи про своє оточення: хто ті люди , завдяки яким ти стала тією, якою тебе знають вінничани?

Моє найближче оточення – моя сім’я. Я завжди відчувала себе з рідними сильною, особливою, щасливою, талановитою та потрібною. Сім’я навчила розуміти, яка людина «твоя», а яка навпаки. Я завжди запитую себе:«Як я себе відчуваю з цією людиною? Чи додає мені сил спілкування з нею чи, навпаки, обмежує мене?». Саме таким чином я формую своє оточення: це позитивно налаштовані, творчі, талановиті, успішні люди, з якими формується і мій потенціал. Можу сказати, що лише завдяки моїй праці над оточенням, мені пощастило зустріти найкращих друзів, наставників та наймудріших вчителів, які тільки надихають, дають цінні знання та досвід.
Важливо слухати своє серце.

Як долаєш страхи?

Спочатку потрібно розібратися, що ж таке страх.
Страх – це негативний емоційний процес, який порушує стійкість нашої психіки. А сміливість – це здатність зберегти стійкість нашої психіки, протистояти страху і йти на виправданий ризик за для визначеної мети. Адже у більшості випадках – це того варте! Страх і сміливість – поняття дуже взаємопов’язані.
Існує навіть такий вислів: «Сміливість – це не відсутність страху, а вміння ним володіти». На сьогоднішній день мені досить просто справлятися з власними страхами. Більше того, я працюю з дітками та дорослими, яким потрібно допомагати долати їх страхи. Комусь страшно перед виходом на сцену, комусь – виразити власну думку. Все це ми пропрацьовуємо також, і я маю вміти дивитися страху в очі. Тут важливо відчувати та проявляти мудрість. Постійно багато читаю і розглядаю ситуацію, в якій може виникнути страх з психологічної точки зору. Є багато книг, які доступні, як он-лайн, так і в кожній книгарні. Дуже рекомендую прочитати «Одна справа»(Г.Кіллер, Д.Папасан), «Дизайн Мислення»(Б.Барнет та Д.Еванз).
Життя іде, і ви можете бути його автором або жертвою. Книги формують підхід до життя, для того щоб бути його автором. Я – автор свого життя.

Що є важливим в житті?

Найважливішим в житті кожної людини є сім’я. Адже хочеться «гори звернути» , коли ти відчуваєш підтримку та любов рідних людей.

Якби дали змогу забрати одну річ з побуту, що б то було?

В моєму випадку – телефон. Хочеться інколи від нього більше відпочивати.

Розкажи про свої досягнення?

Головне досягнення для мене на сьогоднішній день – це власна справа, в яку я вкладаю душу, більшість свого часу та свої знання. Не менш важливим для мене є досягнення та перемоги вже моїх вихованців, як маленьких так і дорослих.

Які програми та додатки в телефоні використовуєш найбільше?

Часто використовую симулятор фортепіано в телефоні (це дуже зручно, коли потрібен інструмент). І Shazam, Instagram, Facebook, InShot, eBoox, Viber, Поліглот.

Як ти ведеш соц. мережі(як часто робиш публікації, знімаєш сторіз)?

Самостійно веду свій Instagram та Facebook. У моїй стрічці можна спостерігати виключно за знаковими досягненнями та подіями мого життя. Публікації такого характеру роблю часто. А от сторіз знімаю ще частіше, де можу ділитися як особистим життям, так і робочими моментами.

Кого з блогерів читаєш?

Блогерів кумирів, якими я захоплююсь, не так багато. Якщо я підписуюся на блогерів, то виключно на акаунти, де я бачу власний розвиток, адже час не любить, коли його витрачають даремно. Найчастіше читаю психолога Наталію Холоденко. Навчання психології планую саме у її школі. А ще є чудова дівчина, з надзвичайно рідкісним ім’ям Діана @diana_almazik, яка веде цікавий власний акаунт @english_by_almazik, де можна легко та швидко вчити англійську мову та інші, по бажанню!


В соц.мережах: nataly_lores

Стаття підготована в рамках співпраці з Юлією Мельник.
Юлія Мельник: організаторка тематичних фото проектів, засновниця та власниця event-студії Юliam.

Фото надані Юлією Мельник.