Організатор авторських проектів і практичний психолог.

— Чому ти граєш у виставі «Мандрівник»?
Граю у виставі, тому що досліджую себе, свої можливості та обмеження, розвиваючи, вдосконалююсь. Творчість дарує самовираження та неймовірне коло спілкування та взаємодії.
— Що є важливим у житті?
У житті важливо бути дослідником, учнем, збагачуватися від різних проявів себе і життя, йти з широко відкритими очима і творити добро, примножувати радість, дарувати посмішку і відчувати повноту в кожній митті.
Важливо приймати людське в собі і прагнути до розвитку, свідомого життя, де ти несеш відповідальність за все, що відбувається навколо.
Важливо проникати глибше, розуміти об’ємніше, мислити масштабніше, любити космічно і без умов і в той же час, пам’ятати, хто ти і звідки родом, хто твої батьки і яка земля тебе зростила, бути гідним своїх предків і подарувати нащадкам шанс на щасливе життя.
— Хто такий мандрівник?
Мандрівник – це спостережливий, допитливий, мрійливий, сміливий, винахідливий, витривалий, відкритий до нового досвіду Учень, Вчителем якого є Життя в усіх його проявах.
— Що це за дар, завдяки якому навіть мандрівник знаходить шлях додому?
Мандрівник завжди вдома, якщо він в контакті з собою і Всесвітом, він безмежно довіряє Творцю і вдячний за досвід, який отримує за кожним поворотом.
— Як ти обираєш, коли постає питання вибору?
Спостерігаю за знаками та внутрішнім станом, за своїм дихання та відчуттях у тілі. Ми завжди знаємо вірну відповідь, яка є вчасною саме зараз – важливо мати сміливість піти за собою.
— Коли ти кажеш Так, а коли Ні?
Майже завжди – так. “Ні” можу сказати зовнішньому світу, якщо це буде шкодити моїм стосункам з близькими людьми. А ще, звичайно, ці відповіді слідують з моїх життєвих цінностей, якщо це суперечить універсальним законам Всесвіту – я знаю наслідки і не буду грати в ці “ігри”.


Вистава «Мандрівник» | 16 лютого 18.00, «Філармонія»
Це історія про тих, хто вміє боронити рідне і кохати всім серцем …. ❤️

Квитки в касах міста та в он-лайні на afisha.vin.ua і на karabas.com

Режисер-постановник: Анна Вараниця
Фото надані Наталею Демчук