Власниця студії Beauty Room та перукар, яка в складі команди працювала на днях моди у британських дизайнерів, розповідає про пристрасть до натуральних форм, сім’ю та власне бачення сертифікаційної школи перукарів 

Розкажи про себе
Поки більше часу і уваги приділяю своїй сім’ї, бо маю двох маленьких діток і в першу чергу приходиться бути мамою. Але дуже люблю свою роботу і хочу в ній зараз розвиватись і від неї отримувати більше задоволення. Мені дуже подобається спілкуватись з людьми, робити їх гарними. Я навчалась і працювала закордоном. Зараз планую передавати власний досвід молодшим поколінням. Наразі працюю над концепцією школи.

Як ти обрала такий концепт?
Ми досить камерні. Маємо свою аудиторію і працюємо по рекомендації. Саме тому відсутні і реклама, і вивіски.
До такого формату я дійшла шляхом постійних спостережень і аналізу. Працюючи в багатьох салонах в Україні і закордоном, я розуміла, що формат вінницьких студій мені не дуже подобається.
Будучи камерними, ми маємо можливість більше приділити увагу клієнту. То уже такий більш персональний і детальний підхід. У мене є можливість вислухати і порекомендувати щось. Я себе не обмежую ні в часі, ні в просторі. Тут себе ширше відкриваю, що відображується в наданих послугах. Я займаюсь улюбленою справою, тому віддаю на то багато часу і роблю все, аби клінт вийшов задоволений.

Як ти працюєш
Я підкреслюю натуральну красу. Мені дуже подобається не міняти жінку, а підкреслювати те, що в ній є від природи. Надати якісь акценти, щоб образ почав грати. Дуже рідко я йду на кардинальні переміни, якщо жінка того дуже хоче. Але, в основному, все ж намагаюсь працювати із натуральними відтінками, стрижками, з зачісками, які не потребують, аби їх вдома довго вкладали і сушили.
Та й до мене жінки приходять за змінами для себе. Дуже рідко – для чоловіків.

Твій досвід
закордоном я працювала більше шести років. Три з половиною роки навчалась майстерності в перукарському коледжі в Лондоні. Працювала з багатьма перукарями з різних країн світу. Дуже цікаво було спостерігати і переймати той досвід, черпати різні підходи до справи і бачити закоханих в це людей. А ще в складі команди ми працювали на тижнях моди в братинських дизанерів. То просто нереальний досвід.

Чи хочеш повернутись закордон або працювати в місті-мільйоннику?
В масштаби мені не хочеться. Закордоном було добре, але я люблю Вінницю і мені подобається працювати тут. Саме тому, отримавши там освіту, я працюю над створенням навчального центру. Зовсім скоро я зможу більш детально про нього розповідати.

Чи підтримує тебе в роботі чоловік?
Мені дуже повезло з чоловіком, тому що він будь-яку мою ідею готовий допомогти втілити в життя. Бо коли ти знаєш, що маєш підтримку, і коли тебе розуміють і допомагають, це багато в чому надихає.
Я більш експресивна і емоціна. А він – експертний і практичний. Тому усі мої ідеї проходять через чоловіка. Саме він все “розставляє по поличкам”, раціональніше дивитися на речі і по-чоловічому підказує.

Вона його. Що ти про це скажеш?
Ми з чоловіком поряд один одного. У нас навіть побут не ділиться на жіночі чи чоловічі обов’язки. Ми один одного дуже доповнюємо. Певно тому я не вмовляю чоловіка ні на що. Ми не маємо категоричності у відносинах, багато спілкуємось. -А                                               067 174 5965

 

Фото надані Оксаною Білик.