Ти могла виїхати будь-де, але залишилась в Вінниці. Чому?

Я нікуди не поїхала, тому що тут моя родина, мої друзі, моє рідне місто та багато людей, які теж потребують допомоги.

Моє місце тут, щоб маленькими кроками наближати нашу велику Перемогу!

Що ти робиш в період війни?

Ми з командою однодумців створили Волонтерський центр Шахіна 24 лютого. Я по обіді того страшного дня початку війни поїхала до своєї гарної подруги Діани Подолянчук, бо всидіти вдома не могла. Треба було щось робити, щоб не зійти з розуму ((( Ось так, зовсім просто, без будь-яких підказок, самоорганізувалися багато людей, знайомих мені і зовсім незнайомих. Всі вони стали моєю другою сім’єю за цей час.

Спочатку ми приймали від людей різну допомогу: продукти, одяг, ліки, засоби гігієни, ковдри, матраци та інше. Почали формуватися підрозділи тер оборони, добробати, блок пости. Постала необхідність в харчуванні особового складу цих угруповань. До нас приїхала купа біженців, яких треба було розселяти і також годувати.

Багато закладів громадського харчування нашого міста прийняли рішення розпочати волонтерську діяльність, готуючи їжу для потреб військових, тер оборони, біженців, волонтерів. Серед них і ресторан “Аристократ”, який перетворив свою кухню на польову. Від 2 березня ми готуємо там їжу.

В перші тижні готувати в день 700+порцій обідів та вечерь, останні тижні ситуація трохи стабілізувалася і обсяги приготування зменшилися до 350+ на день.

Життя моє під час війни звелося до координації волонтерського центру в напрямку продукти та безпосередньо приготування їжі в “Аристократі” з продуктів, наданих небайдужими вінничанами та закордонними партнерами.

Оксана Желавська
українка, вінничанка та щаслива жінка. Займалася адмініструванням та підтриманням життєдіяльності різних проектів.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007433388569