Вона любить приносити в світ гармонію. Кохана і любляча дружина, мама десятилітньої дівчинки, в якої багато чому вчиться. Бо вважає, що потрібно бути завжди в тонусі розумом, душею і тілом. Оксана – бухгалтер і підприємець. Маючи дві вищі освіти і три покоління педагогів в роду, в один момент усвідомила, що хоче втілювати свої мрії, а не працювати від світанку до заходу сонця, виконуючи чужі вимоги. Попрацювала п’ять років найманим працівником і вирішила, що буде самостійно себе працевлаштовувати. Проводила семінари в центрах зайнятості, давала приватні уроки, розібралася в бухгалтерії, щоб захистити себе і потім почала допомагати з цим іншим. На різному життєвому етапі їй ставали в нагоді різні знання і навички. Зараз розвиває компанію Rain International в Україні і Європі. Має велику і дружну команду однодумців. Цінує те, що всі дуже різні, але проваджені спільною ідеєю поліпшити світ.

Чому Rain International і що це за компанія?

Rain International – компанія, яка об’єднала силу науки і природи та виробляє харчові добавки на основі насіння рослин. Ми всі знаємо, що насіння дуже корисне. Проте в силу технологічного прогресу, ми все кудись біжимо і на те, щоб замочувати корінці і розтирати насіння, нам шкода часу. І в цьому поспіху тема здоров’я стає актуальною в більшості випадків тільки тоді, потрібно знайти хорошого лікаря. А профілактику ніхто не відміняв. І продукція компанії Рейн стала для мене тією паличкою-виручалочкою, яка підтримує здоров’я моєї сім’ї і дає більше часу на себе, на свою справу і на спілкування з дорогими людьми.

Яку продукцію любите найбільше?

До мого задоволення асортимент компанії нечисленний і тому для мене дорогий кожен пакетик, дія якого направлена на всі процеси, важливі для організму: відновлення, очищення, гнучкість суглобів, нормальна робота кишечника і побудова м’язів. І це все тільки п’ять продуктів, які зручні у використанні і транспортуванні. Можна сказати – повноцінний раціон в кишені.

Які ваші особисті досягнення і переваги в рамках цієї діяльності?

Для мене будь-яка діяльність – це перш за все люди. І саме величезна кількість однодумців в моїй команді і в цьому проекті – моє головне досягнення. Статус Топ лідера Європи і стабільний пасивний дохід для мене теж цінні, але якщо немає задоволення від спілкування, то все інше тьмяніє.

Чи не важко працювати зі стереотипом, что це мережева компанія?

Насправді, багато обізнаних людей із задоволенням користуються продуктами різних мережевих компаній. Це якісний продукт за адекватною ціною, який можна замовити, не виходячи з дому. На додаток до цього, в багатьох американських університетах вже давно вивчають мережевий маркетинг як систему, здатну забезпечити саме пасивним доходом.

Більш того, саме в мережевих компаніях приділяється особлива увага особистісному розвитку, побудови екологічних відносин і роботі з командою. Після мережевих шкіл людина легко знайде себе в будь-якій цікавій їй сфері. Крім того, багато успішних людей, досягнувши своїх вершин в лінійному бізнесі, охоче розглядають МЛМ як простір для зростання і визнання.

Ваш тайм-менеджмент: як розставляєте пріоритети?

Я не припускаю рутину і жорстке планування. Я знаю, що в будь-якій справі важлива дисципліна, але для мене ключовим моментом, все таки, є задоволення та бажання. Тому, якщо є можливість заручиться підтримкою іншої людини в рутинних питаннях, я завжди охоче цим скористаюся. Намагаюся в кожному дні виділяти час і для себе, і для сім’ї, і для бізнесу. Але тільки в комфортному для мене темпі.

Як вімірюте ефективність дня?

Саме відчуттям задоволення і прогресом в досягненні поставлених цілей.

Трошки про особисте: що є характерним для вашої сім’ї?

Допомога і сміх. Ми багато часу проводимо в будь-якій спільній праці. Тоді є час і можливість для невимушеної бесіди і добрих жартів. Набагато простіше ділитися новинами і труднощами в якомусь процесі, який об’єднує всіх. Тоді не потрібно регулярно збирати сімейну раду. Ми живемо в приватному будинку, тому роботи завжди досить. Поки погода дозволяє, багато часу проводимо на свіжому повітрі, в саду або на грядках.

Як плануєте відпочинок і наскільки для вас він є важливим?

Мій особистий вихідний, як правило, це будній день, коли я можу сама побути вдома. Тому що наш будинок для мене – то джерело спокою і сили. Оскільки основним для мене в нинішньому проекті є спілкування, іноді трапляються люди, які потребують величезної кількості енергії. Тому важливо завжди бути в ресурсі.

Ще дуже люблю сімейні подорожі.

Місця Вінниці, які ви радите

Дуже подобається мені атмосфера в “Артинові” і в кав’ярнях «Чорна кішка, Білий кіт». А друзів з інших міст обов’язково везу на проспект Космонавтів, в “Музей Науки” і, по можливості, в театр ім.Садовського.

Кого ви читаєте в фейсбуці і інсті?

Дуже багатьох. В основному, жінок. Є у мене феї, в яких я черпаю мудрість. З психологів – Олена Палига, Катя Лукінова, Ольга Лук’янова. Є у мене Рейн-наставники: сім’ї Лавренюк і Ткаченко.
Є люди, якими я захоплююся – Олена Остапенко, Федір Мельник, Наталія Ішкова, Людмила Калабуха і
ще багато інших дуже гідних особистостей.

Ви амбітна?

В міру. Мені точно більше всіх треба (сміється). Я не погоджуюся з поняттям суспільства про «нормально», особливо, коли чую про те, що хворіти після 30ти – це нормально. Жити з людиною, яку не любиш; терпіти порушення особистих кордонів; смітити на вулиці; ходити роками на нудну роботу, виправдовуючись тим, що всі так живуть – то не нормально. Я вірю в те, що наше сьогоднішнє становище – це результат вчорашніх думок. І тому прийняти рішення про зміни на краще ніколи не пізно. Разом з цим, я поважаю право інших людей отримувати від життя свої уроки. І дуже намагаюся «не завдавати людям добро» без їх згоди.


Оксана у фейсбук: facebook.com/profile
Фото надані Оксаною Околот