Засновниця і керівник танцювальної студії ART FUSION

Ствердження і результати

Тренер чемпіонів світу.
Тренер дітей, які попали в топ 40 проекту «Танцують Всі».
Сертифікований суддя HIP HOP International.
Пройшла практику на World HIp-Hop international Championship 2018, Phoenix, USA.

За що тебе знають ?

Мене знають в Вінниці як керівника танцювальної студії ART –FUSION.
За підтримку та партнерства у культурних заходах.
За значні досягнення у професійній карьері та громадській діяльності.
Як гідний приклад для молоді.

Мене знають за те, що я надто відповідальна людина і завжди доводжу справу до кінця. Іноді дуже жорстка, але дуже цілеспрямована. Я завжди вчу своїх діток бути кращим у всьому: в навчанні, в харчуванні, в настрої. І завжди ставлю себе в приклад і пояснюю тільки на своїх досвіді, помилках і прикладах.

Рецепт успіху

20% таланту,  80% роботи над собою . Постійне вдосконалення та саморозвиток .

Мій творчий шлях почався з 14 років і саме тоді я зрозуміла , що діти – це моє покликання і моє життя . Щирі емоції дітей є найкращою мотивацією для мене . А їх досягнення роблять мене щасливою.

Я завжди планую все заздалегідь. Веду щоденник, де повністю розписано все до дрібниць. А ще постійно розвиваюся в різних сферах. Зараз мені дуже цікава тема харчування, і все про наш організм. Спочатку пробую на собі, і тільки потім навчаю та даю поради своїй команді.

Мене знають як людину, яка 24/7 присвячує своїй родині Арт фьюжен. Спочатку зроблю все для своєї Команди, і тільки потім думаю про себе і свій відпочинок.

Мене дуже надихає моя життя і мої діти. Я дійсно дуже вдячна, що маю саме таку роботу. Адже діти – це маленькі чудеса, які не обманюють і завжди говорять правду.

Сильно люблю подорожувати. Дуже надихаюся цим. Люблю знайомитися з новими людьми. Надихають книги.

Мій рецепт успіху – все робити в задоволенням. Як би не було складно і важко, слід завжди зробити один маленький крок, потім друний. І поступово все вийде. Завжди починайте з малого, і ставте обов’язково перед собою цілі і досягайте їх.

Коли все надоїло 

Взяти вихідний, зайнятися прибиранням, переглянути улюблених фільм та провести час з рідними.

Історія провалу

Історія провалу, а точніше невдалого виступу… У спортсменів, митців, хореографів та творчих людей це буває досить часто.

Але провалом то складно назвати, бо будь-який результат  – це досвід.

І у моєї практиці такий досвід був.

В команді відбувалася зміна поколінь. Дівчатка закохалися і подорослішали. Тому виступати мали бажання, але  працювати у залі, коли на вулиці весна та прогулянки з друзями – не дуже виходило. Готувалися поспіхом,  та не в повну ногу.

Тому справедливо на змаганнях ми зайняли призове місце, але все було не так. Не вгадали з хореографією, треками, костюмами, композицію виконали посередньо, ще під час виступу учасниця загубила взуття.

Як кажуть в танцювальній сфері –  сцена не терпить лінощі.

Але ми подолали цю творчу кризу разом. Команда стала більш дружньою та працьовитою. А в фіналі сезону ми виграли усі змагання, і в наступному році – ще не один чемпіонат.

В чому полягає твоя експертиза ?

Я навчаю дітей не тільки танцювати , а ще і формую їх свідомість та творчу особистість . Стараюсь бути для них другом . Ми разом ставимо цілі та йдемо до них також разом .

Жодна подія в Вінниці не проходить без нас: всі виступи, всі заходи тільки з нами. Адже наші дітки – маленькі діамантиком, які завжди приносять радість.


ART FUSION DANCE STUDIO
since 2009
https://www.facebook.com/ARTFusionDanceStudio
https://www.instagram.com/dsartfusion/
Creater & Inspirator Aleksandra Amanova
The strongest HOP HOP teams
World champions WADF 2016, 2019
Styles :
Hip Hop
Break Dance
Contemporary
Jazz-Modern
Child Dance
Ladies Heels