Олександра Платковська, співзасновниця фотостудії для новонароджених «Горошка». Живе емоціями, любить спілкуватись з людьми, обожнює свою роботу. Любить планувати свій день, але не життя.

Проект “Горошка”, розкажіть про нього: з чого почалась ідея і про що він?

Ідея створити проект «Горошка» виникла, коли я завагітніла. Я мріяла про таку зйомку для свого малюка, а ще більше хотіла зробити її сама. От з цього все і почалось. Через 9 місяців в мене не тільки народився синочок, але і студія, без якої вже не уявляю себе. Звісно,у Вінниці на той час вже були newborn фотографи. І хотілось зробити щось нове у цій сфері фотографії, а саме відкрити ПЕРШУ спеціалізовану фотостудію для новонароджених у місті Вінниця. Мою ідею підтримала моя подруга, практикуючий фотограф, і з того часу ми продовжуємо працювати разом.

Як записатись на зйомку?

Запис ведеться за попередньою датою пологів. А як тільки дитинка народжується, визначаємось з конкретною датою зйомки.

Вартість/умови/Що отримує замовник

Зйомка проводиться в перші 14 днів життя малюка. Ось цінові пакети на сьогодні:

Пакет «Міні-малюк»(всі фото в позуванні кокон)
-зйомка в спеціалізованій фотостудії «Горошка»
-використання всього необхідного реквізиту
-10 фото в авторській обробці з детальною ретушшю фотографій
-фото з батьками
-передача замовлення на файлообмінник
-ціна: 1500 грн

Пакет «Мінімальний»
-зйомка в спеціалізованій фотостудії «Горошка»
-використання всього необхідного реквізиту
-10-15 фото в авторській обробці з детальною ретушшю фотографій
-фото з батьками
-передача замовлення на файлообмінник
-ціна: 2500 грн

Пакет «Стандарт»
-зйомка в спеціалізованій фотостудії «Горошка»
-використання всього необхідного реквізиту
-20-25 фото в авторській обробці з детальною ретушшю фотографій
-фото з батьками
-друк 20-25 фото
-передача замовлення на флешці у фірмовій упаковці
-друк фото на холсті (30*40см)
-ціна: 4500грн

Пакет «Максимальний»
-зйомка в спеціалізованій фотостудії «Горошка»
-використання всього необхідного реквізиту
-30-35 фото в авторській обробці з детальною ретушшю фотографій
-фото з батьками
-друк 30-35 фото
-передача замовлення на флешці у фірмовій упаковці
-фотокнига(25*25 см)
-фотокартина (фотодрук на дереві формат А4 або фотохолст 30*40см)
-ціна: 6500грн*Ціни вказані зі знижкою 1000грн.
Якщо Ви проти публікації фото Вашого малюка в мережі інтернет, для Вас діють ціни без знижки.

Щодо цін, найчастіше нас запитують, чи віддаємо ми сирі фото(всі відзняті), тому що людей дивує, чому 15 фото коштує 2500грн?!
Сирі фото ми не віддаємо! Фотосесія новонароджених – це художня зйомка, а не репортажна, після якої ми отримуємо від фотографа більше 200 фото.
Багато часу йде на викладання в пози і убаюкування малюка. Головне, щоб було комфортно дитинці.
Тому за всю зйомку вдається відзняти лише декілька образів і локацій.
Новонародженого не можна прирівняти до дорослої моделі, вони не можуть змінювати погляд, ракурс, емоції за нашим проханням.
Але ці 10/20/30 кадрів будуть для вас найціннішими.

Так як знімаєте маленьких дітей, розкажіть про зручність та безпеку

Комфорт і безпека маленької моделі для нас на першому місці. Є три кита, щоб дитинка міцно спала – ситно поісти, обмежений простір (художнє пеленання), тепло. Для деяких – ще спеціальний білий шум. Всі пози на фото- це повтор внутрішньоутробного положення дитинки, тому вони абсолютно безпечні і комфортні.

Аксесуари: в чому особливість?

Аксесуари для зйомки – це особлива тема. Абсолютно весь реквізит – це ручна робот, яка коштує дорого і вимагає особливо делікатного догляду. А також перед кожною зйомкою весь реквізит готується – костюмчики перуться і відпарюються, бадейки і взагалі приміщення – кварцуються.

Хто фотограф? Який досвід має у подібних зйомках?

Фотограф – Баранова Іванна, співзасновниця фотостудії “Горошка”, фотограф. За іронією долі фотографія стала для мене улюбленою справою, це те що мене наповнює, не дає мені спокою, що викликає бажання постійно бачити прекрасне. Зйомка новонароджених стала для мене особливим напрямком. Фотосесії малюків – це дуже відповідальний і серйозний процес, після відповідних навчань ми фотографували спочатку малюка моєї колеги, потім дітей знайомих, а вже коли відчули впевненість у своїх силах – почали займатися цим професійно, організовувати дитячі фотосесії та брати замовлення. Кожна наша фотосесія – вона найкраща та найчарівніша. Неможливо виділити якусь 1, адже кожна дитина особлива, та до кожної варто знайти свій підхід. А діти – вони дуже відчувають емоції. І якщо до них ставишся з любов’ю та турботою, то фотосесія обов’язково вдасться.

Для чого ви створили цей проект?

Проект «Горошка» створений, щоб розказати всім про цінність newborn фотосесії. Такими крихітними наші малюки вже не будуть. Тому такі спогади будуть найціннішими для кожної мами.

Дайте батькам пораду, як краще підготуватись до зйомки

Така зйомка не потребує особливої підготовки. Все необхідне завжди є в нас на студії. З собою батькам необхідно взяти одяг для сімейних кадрів і пустушку для малюка. А також, обов’язково, гарний настрій і спокій.

Про особисте

Проект «Горошка» допоміг знайти себе. Це неймовірне відчуття самодостатності. Я дуже добре розумію всі емоції, які переживає жінка, яка щойно стала мамою. І завжди стараюсь, щоб мама була задоволена результатом зйомки.
Найбільше мене мотивує можливість розвиватись – з кожною зйомкою, з кожним пройденим майстер-класом, з кожним відданим замовленням я відчуваю, як вдосконалюються мої вміння.
Жіноче щастя для мене – це гармонія.
Було страшно не справитись з усім разом – і материнство, і робота, і домашні справи. А ще хочеться трохи часу для себе. Але зараз я вже не уявляю себе без «Горошки». Це моя віддушина, місце, де відчуваю себе на 100% в своїй тарілці, де відчуваю себе професіоналом своєї справи. Це дуже важливо для мене.

Дорогі матусі, бажаю всім насолоджуватись кожною миттю материнства і не забувати про себе. І звичайно,чекаємо вас на зйомку. Це не страшно і не важко. Обіцяємо кілька годин відпочинку.


https://www.instagram.com/goroshkafotostudio
@ivanna_photolover, ️0969923131
@aleksandraplatkovskaja, 0677239432

фото надані фотостудією “Горошка”