Що змінилось в тобі, коли ти відзнялась для обкладинки другого номеру «Амбітної»?

Найголовніше,  що змінилось в мені, – це поява більшої впевненості у власні сили! Я знаю,  що зможу зробити те, про що так мрію!  Я впевнено крокую до своєї мети! Так само впевнено,  як і під час фотосесії, коли йшла по дорогах Вінниці! Йшла ВПЕРЕД!  НЕ ОЗИРАЮЧИСЬ! НАЗУСТРІЧ новим людям,  можливостям,  досягненням! Назустріч своїй мрії!

Що для тебе означає відданність?

Вважаю себе надзвичайно щасливою людиною!  Адже займаюсь тим,  що так сильно ЛЮБЛЮ! Тим,  що створила власними силами! Тому і ЦІНУЮ свою справу і людей,  з якими я працюю – ПОНАД УСЕ!  А коли людина ЛЮБИТЬ і ЦІНУЄ, то віддається максимально!  По-іншому і бути не може!  Я віддана своїй справі і тим,  кого люблю! І це взаємно! Це надихає на подальші дії,  на подальший саморозвиток! Віддано крокуємо лише вперед!

Чим ти готова жертвувати для власної жіночності?

Для мене “жіночність”- це не лише сукня,  підбори та прикраси… Це набагато глибше поняття.. Це те,  що   потрібно в собі розвивати і постійно вдосконалювати! Особисто я жіночність асоціюю з материнством! Це найвища сходинка, на якій жінка максимально проявляє свою жіночність! Свою ніжність, любов,  турботу,  доброту,  співчуття! Це її розквіт! Я- дружина і мама. І завдяки своїм рідним мужчинам не забуваю,  що, в першу чергу, я- жінка! Вони люблять і підтримують! А я, в свою чергу,  віддячую своїм коханням!  А бути коханою і мамою- це і бути максимально жіночною!

Сукня і червоний колір: чому такий вибір?

У повсякденному житті я віддаю перевагу спортивному стилю, адже постійно знаходжусь у русі: тренування, домашні справи,  прогулянки вимагають швидкості та зручності.  Коли випала нагода сфотографуватись для обкладинки журналу, я вирішила,  що маю бути кардинально іншою. Тим більше,  що сукню та підбори я теж люблю. Все-таки дівчинка. Із усіх суконь мій погляд одразу зупинився на найкращій,  червоній, яка ідеально на мене сіла. Червоний колір дуже мені близький, адже  ми з ним схожі характерами. Цілеспрямовано і рішуче йдемо вперед,  активно рухаємось у заданому напрямку, ведемо за собою людей,  яких любимо. Ми творимо і надихаємо. Ми діємо і від цього отримаємо величезне задоволення.

Як відбувалась зйомка і що ти відчувала?

Зйомка відбувалась у перший день моєї відпустки. Гарний її початок, незабутній.  Ходити по центральним дорогам міста, серед транспорту у вишуканій сукні- не дуже звична справа.  Водії зупиняються,  сигналять, роблять компліменти. А ти йдеш вперед,  не озираючись, впевнено і рішуче.  І саме це встигла зафіксувати фотограф, чудова людина-Вікторія,  з якою ми дружньо підкорювати міські вулиці та дороги. В цей незвичайний день я відчула себе особливою! Особливо гарною, сильною і сміливою. Незабутні враження на все життя. За що дуже вдячна.

Що робить жінку жінкою?

Дружня родина,  улюблена справа,  та відчуття “потрібності”  роблять жінку ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ. Чого всім і бажаю!

Що ти даєш жінкам на своїх тренуваннях?

Про своїх дівчат і  наші тренування я можу розповідати годинами,  адже у нас справжня,  дружня фітнес -сім’я,  без якої я вже і не уявляю свого життя. Кожна для мене рідна,  кожну люблю.  А тому і хочу,  щоб вони були здоровими і щасливими.  На своїх тренуваннях я вчу їх боротися з собою:  зі своєю лінню,  слабкостями,  звичками. Я завжди наголошою,  що ми- сильні. І можемо набагато більше,  ніж думаємо(і це стосується не лише тренувань!) І вони самі собі це доводять.  А потім – пишаються собою,  а я – ними! Це велике щастя бачити якісні зміни у людей,  які прагнуть своєї мети. Які не здаються,  які наполегливо працюють над своїм новим,  здоровим тілом. А я з радістю в цьому допомагаю.

Вікулова Олександра: 063 2821900, 097 5634579

 

Фото: Віка Щеголькова
Сукня: салон «Юленька»
Образ: Ірина Чуракова, Krasa Studio