Олена Заболотна, власниця ТМ “Ефталія Нікон”. Жінка, яка для когось – Альона, для когось – Юріївна, а для декого – серденько!

Чим займається компанія EFTALIA NIKON?

Ефталія Нікон – це косметична компанія , яка є поціновувачем краси. Допомагаємо кожному підкреслити довершеність природньої вроди та полегшити побут. Найбільша цінність – то турбота про задоволеного клієнта: якісна продукція за адекватною ціною.
Асортимент широчезний, так як і географія наших постачальників. У нас представлені бренди як українських виробників, так і представників професійної серії по догляду з Франції та Італії.

Філософія компанії/Цінності

Турботу про покупця ми втілили не лише в широкому асортименті, а й в зручності купівлі. Маємо своїх 2 магазини ( один з них знаходиться у Тц Фуршет на 2 поверсі, що на Хмельницькому шосе). Кожен бажаючий може прийти та більш детально вивчити нашу продукцію. Або можна замовити через наш сайт чи вайбер групу – це для тих, хто має щільний графік та економить час. І є ще третій варіант – завітати до нас на офіс, де також відбувається продаж: м.Вінниця, вул. Чернігівська 1А. Там не тільки здивує асортимент, а й його наповненість, кількість і свіжі дати виготовлення.

Любимо приймати участь у різнопланових заходах у якості партнера. Не головне формат – головне душевність та чесність. В такому випадку Ефталія Нікон – обов`язковий партнер дійства.

Що приховано в назві?

Назва ховає шифр та мету компанії. Ефталія Нікон – у перекладі “крокуюча до перемоги”. А також у назві закодовано 2 імені Олена+Микола. Це тандем, на якому тримається наша компанія та моє життя вцілому. Адже це моя кохана людина, мій чоловік, батько дітей та моє “Серденько”.

Чому обрали цю діяльність?

Мені здається, цю діяльність обрала не я, а вона обрала мене. Завжди любила бути серед людей. Я щира та відкрита до спілкування. А ще, як кожна жінка, люблю усе, що робить нас ще привабливішими: тому саме сфера в бьюті індустрії – моє покликання.

Що важливе в цій професії?

Важливе – вміти висловлюватись та слухати. І це по відношенню до усіх – клієнтів, персоналу, родини.

Моя торгова команда – то моя родина. Мій чоловік – мій головний радник у всіх питаннях . Усі обов`язки ділимо навпіл. І, звичайно, люди, які працюють з нами. Ми стільки часу проводимо разом, що дійсно почуваємо себе однією великою родиною .

З ким працюєте і чи можна бізнес назвати сімейним?

Більшість вільного часу поглинає робота. Тому що аби розвивати гарну корпорацію – нею потрібно жити. Так і ми. Але я знаю завжди, що кабінет чоловіка поруч і у будь-який час можу прийти і до нього пригорнутись, обійняти. А ввечері разом з дітьми всістись повечеряти біля каміну за переглядом смішної комедії.

З якими компаніями себе зрівнюєте?

Порівнюю з Парфум.юей. Ми ще поки не така величезна компанія. Але ми на тому шляху, лише питання часу. Ми також працюємо по Україні і відправляємо замовлення у будь -який куточок планети.

Що зі знань та навичок потрібно, аби керувати таким бізнесом?

Надійний тил. А знання – то така річ, якої завжди мало: потрібно навчатись постійно.

Що в житті та роботі ви вимірюєте?

Вимірюю бажання та наполегливість – при цих факторах усе вдасться обов`язково з пришвидшеним темпом.

Чим захоплюєтесь?

Захоплююсь своїми дітьми, 2 прекрасними донями – Анастасією та Марією. Обидві у мене уже титуловані красуні світу, менша – ще й гімнастка з численними нагородами.

Що має знати кожна жінка?

Кожна жінка має знати, що вона прекрасна. Не буває не красивих жінок! А якщо є такі, хто так думають, то вони просто не потрапляти до компанії Ефталія Нікон.


Пн – Пт: 9.00 – 18.00
Тел. (068) 444 53 07
http://eftaliya-nikon.com.ua

Фото з фб-сторінки Олени Заболотної