Ти могла виїхати будь-де, але залишилась в Вінниці. Чому?

Напевно, як і у більшості, цей день мав стати черговим робочим днем зі своїми планами та сподіваннями. Та нажаль… Чесно кажучи, навіть не одразу усвідомила можливість для виїзду за кордон. Якось не до того було.

Вже зараз аналізую той день і дивуюся, як швидко спрацювала самооргацізація! Напевно, це робота шаленого сплеску кортизолу та адреналіну, які ми отримали зранку, коли почули перші вибухи.

Виїхати не хотіла. Тут моє ВСЕ! І я це дуже ціную і бережу!

Я знала, що в Україні я зроблю набагато більше, аніж з-за кордону. Коли на 5-й день війни запитали у дітей, які у них бажання і плани щодо перебування в Україні, то отримали дуже свідомі і впевнені відповіді: син – «Я залишаюся з вами»; донька – «Зустрічатиму москалів тут»! Зрозуміла, що ми (батьки) стали прикладом для своїх дітей!

Що ти робиш в період війни?

Підтримую! Підтримую свою родину, друзів, кумів, сусідів, знайомих та навіть і не знайомих (донедавна) людей. Підтримую наших військових волонтерством, допомагаю переселенцям. Інколи буває важко, але я кайфую від того! Підтримую свою улюблену роботу, виготовляю корисні смаколики, створила новий вид пастили. Підтримую тих, хто виїхав. У кожного на те свої вагомі причини. Їм іноді потрібно більша підтримка від нас. Підтримую і надихаю інших на нові кроки в житті!

Це дуже важливо, адже у кожного з нас життєва ниточка обірвалася в одну мить, і не усі можуть віднайти сили і можливості самотужки відновити її цілісність. Тільки у щирій підтримці, розумінні і допомозі можна її зцілити.

Для мене завжди були цінними живі зустрічі, розмови… Зараз я ще більше це ціную! Намагаюся більше слухати, аніж говорити, ціную кожну бесіду зі своїми дітьми, хочу більше розмовляти зі своїми батьками, милуюся їх квітучим подвір’ям, ще більше обіймаю свого кота, проходжу довгожданий навчальний курс, шукаю і знаходжу можливості максимально долучатися до різних форматів зустрічей, щоб відновити також і свої ресурси.

Адже тільки коли ти маєш власний ресурс, ти маєш можливість ділитися ним з іншими! Вкотре переконалася, яка ж ми сила, коли разом!

У нас зараз відбувається неймовірний синергетичний ефект! Ми свідомі українці, ми маємо перемогти і гордо виконати місію з відновлення нашої країни!

Світ врятують свідомі люди!

Ольга Материнська,
щира українка! Підприємиця, викладачка, тренерка, мама двох дорослих дітей та любляча дружина. Власниця крафтової майстерні Tasty Jar
https://www.instagram.com/tasty_jar_