2009-2011 працювала у міській стоматологічній поліклініці, з 2012 – у приватній практиці.

 

Основний міф, якого бояться пацієнти

Міф: Немає необхідності лікувати молочні зуби, адже вони все-одно випадуть.
Це є невірним. Більш того, то згубно шкідливо для дітей, чиї батьки зазнали такої дезінформації. Молочні зуби – це платформа, на якій відбувається майбутня закладка постійної кісткової тканини. Якщо у дитини не вирішені проблеми з тимчасовими зубами, то вони практично завжди переходять у доросле життя.

Цінова політика

Cередньостатистична.

Майбутнє без стоматологічного болю – це…

Думаю, основна причина, яка викликає больові відчуття – це страх. Тому, основне завдання пацієнта і лікаря – розвінчати всі страхи і міфи до початку лікування. Зараз доступна інформація про методи знеболювання, профілактичні огляди, знайомство маленьких пацієнтів з лікарем задовго до виникнення проблем.

На що варто звертати увагу при виборі стоматолога?

Він повинен бути один – сімейний стоматолог, людина, якій ви довіряєте, відчуваєте себе комфортно. У вас є щось спільне, можливо, хобі. Лікар – це друг сім’ї, який стежить за стоматологічним здоров’ям усіх членів родини, запрошує на регулярні профогляди, дає інформацію про новинки в профілактиці і лікуванні. І, при необхідності, направить до вузького спеціаліста.

Порада з профілактики здоров’я

Це любов до себе і своїх близьких. А ще – здоровий сон, правильне харчування і позитивні емоції.


вул.Келецька 104, мед.центр “Берегиня”
тел. 0432435458, 0634589913

Фото надані Ольгою Рощук

Матеріал підготований в рамках спецпроекту з БФ «Майбутнє без болю»
Мета фонду: сформувати обізнане та відповідальне відношення до свого стоматологічного здоров`я та забезпечити якісне, безкоштовне стоматологічне лікування соціально-незахищених українських дітей.