Психологиня, гештальт та арт-терапевтка. Спеціалізація: дитяча і сімейна терапія, батьківсько-дитячі стосунки, групова терапія. Заміжня, мама хлопчиків-близнюків.
0976893356, 0736893356

Мене завжди цікавило дитинство, те як наші стосунки з батьками впливають на доросле життя, на вибір майбутнього партнера, стосунки з власними дітьми та світом. А також що можна зробити з деструкціями, щоб жити вільніше і почуватись цілісніше. Як реалізовувати свої таланти і творчий потенціал, “домовлятись” з страхами, які стримують.

ДЛЯ КОГО
Я працюю 8 років з дорослими і 5 з дітьми та підлітками. Також з сім’ями і парами. У своїй роботі використовую гештальт-терапію, арт і пісочну терапію.

ДЛЯ ЧОГО
Дитячі запити: тривожні стани та страхи, адаптація до садочку чи школи, переживання розлучення батьків, переїзд, втрата близької людини, домашніх улюбленців, криза народження братика чи сестрички, страшні сни, конфлікти з сиблінгами, у школі, булінг, агресивна поведінка, замкнутість, знецінювання себе, психосоматика та ін.

Запити дорослих: складнощі самореалізації і пошук себе, тривога, депресія, панічні атаки, переживання кризового періоду, стосунки з дітьми або дорослими батьками, травми власного дитинства які впливпють на доросле життя (насилля, алкоголізм батьків, булінг тощо ), складнощі у парі, страхи, фобії, втрати, знецінювання себе, психосоматика, неврози тощо.

Організовую психологічні фотопроекти, семінари, марафони у Вінниці і Києві. Веду терапевтичну групи для дорослих і підлітків.
Співорганізатор психологічної конференції “Psyrorium”, навчальної програми для батьків і психологів “Titans-терапія – дитяча і сімейна психологія” у Вінниці.

Мої клієнти це творчі особистості, які вчаться цінити себе, мами з маленькими і великими дітьми, люди з великим нервовим навантаженням на роботі, хто переживає кризовий період, хто робить перші кроки у професії, стосунках, новій ідентичності тощо.
А також діти – від 3х річних малюків до уже дорослих і творчих підлітків.

Правила роботи: Повага до інакшості та конфіденційність.

Я знаю, що немає такого переживання, яке було б не знайоме іншим людям. А також, що у кожного є ресурси і власні знання про те, як бути щаслим, реалізованим, цілісним. Робота психотерапевта – допомагати і підтримувати цей пошук.

Соцмережі
facebook.com/lesyaoleynik
instagram.com/olesyaoleynik