Працює в громадській організації, займається розвитком електронної демократії, тобто яким чином громадянам можна впливати на процеси прийняття рішень, використовуючи сучасні технології.

— Чому ти граєш у виставі «Мандрівник»?

Для мене творчість – це можливість наповнити життя яскравими барвами. Театр мене завжди був своєрідною порцією натхення, а  вистава «Мандрівник» – про те як і завдяки чому віднайти себе у цьому житті.
— Що є важливим у житті?
У житті важливо не проґавити миті щастя, радості, ті моменти, які даруватимуть незабутні спогади. Важливо не загубити себе, реалізовувати свої задуми, не боятись труднощів. Важливі – ті люди, які поруч: сім’я, друзі, кохана людина. Ті, хто змусить поміхатись, навіть якщо сумно, ті, заради яких хочеться робити божевільні вчинки, ті, з якими тобі по-різному, але завжди по-рідному. Важливим є саме життя і кожна його мить, яку не варто просто так марнувати.
— Хто такий мандрівник?
Мандрівник – це кожен із  нас в певний період свого життя, коли замислюється над тим, чого він чи вона хоче, що є у житті найважливіше та як цього досягти.
— Що це за дар, завдяки якому навіть мандрівник знаходить шлях додому?
Лобов до світу, до близьких і до себе. Коли ти знаходиш гармонію в собі, тоді і поруч з’являються люди, які стають найріднішими, завдяки яким серце наповнюється любов’ю, яку хочеться дарувати. Кажуть, що дім, це там, де ти почуваєшся як вдома, з близькими і рідними, з коханою людиною.
— Як ти обираєш, коли постає питання вибору?
Намагаюсь відчути, яке рішення буде правильним власне для мене, чи це мені принесе радість і спокій. Десь чула, що людина приймає рішення в перші кілька секунд, навіть якщо сама в цьому не зізнається.
— Коли ти кажеш Так, а коли Ні?
Коли знаю, що можу допомогти і це в моїх силах , то намагаюсь завжди сказати «так.» Не люблю обіцяти і не зробити, тому коли не впевнена, не буду давати це казати.. Кажу «ні», коли це суперечить моїм принципам.


 

Вистава «Мандрівник» | 16 лютого 18.00, «Філармонія»
Це історія про тих, хто вміє боронити рідне і кохати всім серцем …. ❤️

Квитки в касах міста та в он-лайні на afisha.vin.ua і на karabas.com

Режисер-постановник: Анна Вараниця
Фото надані Софіэю Сакалош