Початок професії: Шість років тому я вперше спробувала кератин на собі. З тих пір моя любов до цієї процедури вічна. І, мабуть, з того моменту зрозуміла, що хочу доводити до ідеалу інших, допомагати їм у перевтіленні волосся. Адже ідеальна зачіска — доглянута!

Послуги: Послуги: У моїй студії є багато різноманітних процедур, виключно спрямованих на лікування, відновлення, насичення і вирівнювання волосся: ПОЛІРУВАННЯ, БОТОКС, КЕРАТИН, НАНОПЛАСТИКА, КЕРОПЛАСТИКА

Досвід: Протягом п’яти років я співпрацюю з відомими бразильськими брендами, котрі із року в рік представляють різні новинки. Три роки тому мене коронували ТЕХНОЛОГОМ у Вінниці, зі змогою проводити індивідуальні навчання. Півтора роки тому, інший бренд дав звання ТЕХНОЛОГ та дилер у Вінниці. Семінари, майстер-класи у нашій галузі — невід’ємна складова. Я тільки ЗА постійні вдосконалення у своїй справі, для того щоб працювати ще краще. На даний момент працюю у своїй затишній студії у самому центрі Вінниці.

Ексклюзивність: Кожна людина, на мою думку, в чомусь ексклюзивна. Дарувати людям радість, красу, впевненність в собі — це задоволення для майстра. Тим самим, коли клієнти повертаються, додається неаби-яка впевненість. А саме в нашій студії, ексклюзивність створюєм спокійною та дружньою атмосферою, позитивною енергетикою, індивідуальним підходом до кожного. Дякую вам за вибір та довіру, це стимулює!

Для чого: Майже цілодобово я відповідаю на ці питання, адже кожний препарат має свою функцію і певний результат. Тому потрібно відштовхуватись насамперед від того, який стан волосся та якого б саме вам хотілось ефекту. Кератин — вирівнює, заповнює волосся, попереджає січення, знімає пухнастість, дарує блиск і гладкість. Ботокс — процедура, спрямована на лікування і насичення волосся корисними компонентами і маслами. Ботокс буває відновлюючим, та відновлюючим з розгладжуючим ефектом.

Безпека/стійкість: Ми використовуємо виключно безформальдегідний кератин. Стійкість єфекту, тривалість результату — поняття досить індивідуальне і варіюється від того, в якому стані волосся було з початку. Також результат залежить від домашнього догляду після процедури.

Підготовка до та після: На етапі підготовки майстер оцінює стан волосся, а також вирішує, який саме засіб з величезного розмаїття підходить. Вся процедура розділена на три етапи: очищення, догляд та випрямлення. Після процедури необхідно дотримуватись певних правил по догляду: використовувати виключно шампуні без вмісту лаурит сульфатів, парабенів та їх подібних; сушити тільки гарячим повітрям. Фарбування проводиться за певною схемою.

Запис: в середньому за 10-20днів.

 

Тривалість і ціна: від 2 до 5 годин, в залежності від довжини, густоти та стану волосся. Ціни: Кератин від 450 до 2000грн, ботокс від 400 до 1500грн, нано- та керопластика від 500 до 2000грн, полірування 150-250грн. Гарне волосся притягує захоплені погляди не менше, ніж модний одяг та хороша фігура.

Цікаве: в Studio Hair and Tan by Marta K. можна придбати складові для процедур та зробити миттєву засмагу.


Вінниця, Едельштейна 6, Studio Hair and Tan by Marta K.
097-90-33-466, 093-78-37-190
Пн~Сб з 9~00 до 20~00

 

Фото надані Studio Hair and Tan by Marta K.