Ти могла виїхати будь-де, але залишилась в Вінниці. Чому?

З першого ж дня війни я прийняла рішення, що нікуди не поїду ні за яких обставин. Правильно це чи ні – покаже лише час. Але за цей період, вже більше місяця війни, я рада, що залишилась вдома і багато чого змогла зробити. Сподіваюся, що мені не прийдеться надалі покидати своє житло і місто. 

Так, мені було дуже страшно! Але ще страшніше сидіти просто так. Я закликала в мережах допомагати, хто чим може. Якщо є можливість, перерахуйте кошти нашій армії! Якщо є можливість,  допомагайте волонтерам! Якщо є можливість,  просто підтримайте тих, хто поруч!  

Ми сильніші, ніж про нас думають! З нас , напевно, в шоці увесь світ!!! Бідний нещасний, народ??? Та ні!!! Ми багатші за всі народи і в нас є те, що не продається!

Ми тут, ми на своїй землі! Нікуди не тікаємо і будемо боронити Україну до перемоги!!!

Що ти робиш в період війни?

За весь період цієї війни роблю дійсно багато. Найперше – усією родиною допомагали волонтерам. Потім волонтерство поєднала з роботою, тому що я розумію, що у мене є колектив, який від мене залежить і потрібно, щоб люди мали за що жити.
Але найбільше, чому я зараз приділяю час, коли у мене є вільні години – це створення картин. Мене заспокоює малювання та інтерв’ю Гордона перед сном. З перших же днів я малюю все, що думаю про Україну і все, що я сподіваюсь побачити в майбутньому. Переважно це картини, сповнені добра і любові, а не страждань і жалю. Я налаштовую себе на позитив саме за рахунок живопису. І це мені дуже допомагає.

Моя зброя сьогодні – це мистецтво! 

Нашу культуру, мову, націю віками намагалися знищити. Та це не вдавалося нікому! І зараз не вдасться!

Наша українська душа живе в картинах, піснях, творах… Ми знаємо, хто ми є,  і за що ми боремося.

Також я намагаюсь донести будь-які позитивні моменти до своїх близьких і друзів, щоб окрім волонтерства і допомоги продовжувати жити нормальним життям.

А ще – вдома я висаджую розсаду і так підтримую “Посівну 2022». Хоч її вже назвали найскладнішою за всю історію незалежної України, та не варто опускати руки.
Долучайтесь і підтримуйте рідну землю.
Все починається з маленького зернятка.

Світлана Теренчук,
власниця дизайн-студії Світлани Теренчук
https://www.instagram.com/svitlana_terenchuk/