Таня Гнатюк – щаслива дружина, мама 12-річного підлітка, директорка Компанії «Консалтинг Корект», засновниця Школи Стосунків «RELATION», лайф-коуч (експерт зі стосунків) і співорганізаторка «Клубу ораторів Вінниці». Як все поєднує і в чому суть її діяльності – в цьому матеріалі.

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Life-коуч. Досвід, досягнення

Мій досвід консультування та наставництва становить близько 5 років. Минулого року (2018р.), вийшовши на соціально-активну позицію, заснувала Школу Стосунків «Relation», розробила авторські програми та курси з покращення особистого життя: «Про стосунки 25+» та «Відверта зустріч»,  презентувала тренінг «Гармонія в житті, бізнесі». Найбільшим досягненням вважаю щасливі родини, усміхнені обличчя клієнтів, реалізовані особистості.

Я є організатором різноманітних тренінгів, занять для чоловіків і жінок, курсів для дітей та дорослих, а також приватних індивідуальних консультацій.

На сьогодні відкрито курс «Журналістика для дітей», де вони отримують поняття, хто такий журналіст, його обов’язки і права. Навчаються писати статті та розвивають комунікабельність, покращують свою артикуляцію, усвідомлюють, що соціальні мережі – не найважливіше в житті й намагаються керувати своїми емоціями. Заняття відбуваються в ігровій формі, що спрямовані на розвиток мовлення.  Курс дає можливість дітям спростити навчання в звичайних школах.
Курс активний (запис за телефоном 098 704 73 47)

Консалтинг Корект. Напрям діяльності компанії, цільова аудиторія, можливості для студентів

Компанія «Консалтинг Корект» займається бухгалтерським обслуговуванням фізичних та юридичних осіб. До нас звертаються керівники компаній та власники бізнесу різних сфер діяльності. Ми надаємо робочі місця студентам, випускникам факультету «Облік та аудит»: вони під керівництвом досвідченого наставника за короткий термін можуть опанувати бухгалтерську професію. За 6 місяців можемо зі студента зробити головного бухгалтера.

Маючи бізнес, у якому працюєш, як формуєш команду, делегуєш задачі, мотивуєш?

До підбору персоналу ставлюсь дуже відповідально, адже від командної роботи залежить успіх діяльності, атмосфера в колективі та формується позитивний авторитет фірми.

Кожен працівник має володіти фаховими компетенціями. Особливу увагу приділяю молодим спеціалістам, які хочуть працювати, накопичувати досвід, отримуючи задоволення від роботи.

Мені важливі профілі майбутніх працівників у соціальних мережах, адже наповнення сторінки допомагає краще зрозуміти погляди та світосприйняття. Здається дрібничка, але компетентного психолога таким чином я долучила до своєї команди. Немає простого рецепту з підбору персоналу, як під час приготування млинців: 150 грамів борошна, 300 грамів молока, 5 яєць, дрібка солі, ложка цукру… Свою людину я відчуваю, розумію, чи підходить вона мені та моїй команді.

Мій контроль – це допомога та співпраця.

Внутрішнє усвідомлення відповідальності кожного працівника для мене в пріоритеті.

Я не мотивую додатково, а обираю людей, які одразу горять своєю справою і зможуть в повній мірі реалізувати свої вміння.

З якими потребами до тебе звертаються клієнти?

Більшість звертаються за допомогою у вирішені особистих негараздів, проблем, невдач, покращення та удосконалення особистих стосунків, розібратись у собі, віднайти гармонію в житті.

Розкажи про шлях, коли долала перешкоди ( людей, страхи і т.д.). Як все відбувалось і де брала ресурс?

Говорячи про страх, не скажу, що в мене його немає. Він є, але я завжди себе підстраховую людьми, фінансами чи іншими факторами, які можуть вплинути. Спочатку я обдумую всі варіанти, записую їх (позитивні і негативні), а потім дію. Головне для мене – почати та відчувати підтримку моєї родини.

Підтримуюче оточення: де брати, і чи потрібно?

Дуже велике значення має оточення, тому я відмежовуюсь від токсичного оточення. Навколо тільки енергійні, цікаві та позитивні особистості. Я впевнена, що кожна людина задає тональність свого оточення, тому все у ваших руках.

Оточення – це і зустрічі, тренінги, майстер-класи, а також книги, фільми, мистецтво, подорожі, інтернет-ресурси. Будь-що може надихнути, головне – шукати.

Що таке професійність? В чому вона проявляється у твоїй діяльності?

Це індивідуальні, спеціальні, особливі навички, отримані з досвідом.  Я щаслива, що моя робота допомагає іншим ставати щасливими.

ПРО ОСОБИСТЕ

Що любиш робити для себе?

Даю собі час, щоб нічого не робити взагалі.

Як собі дякуєш за досягнення?

Просто говорю: Таня, яка ти крута!

Скільки тобі потрібно часу на прийняття рішення, і що впливає на це?

Є рішення, які приймаються за секунду, а є такі, що потрібно декілька днів і навіть місяців. Зараз на прийняття рішень впливає бажання.

Відносини з чоловіком: про що забувають жінки, і що важливо?

Про це має бути окреме інтерв’ю з тобою) Маю улюблений вислів, доречний до твого запитання: «Я погоджуюся жити у світі, у якому правлять чоловіки доти, доки відчуваю себе жінкою». Вони забувають, що означає слово «жінка».

Варто постійно пам’ятати, що чоловік  – це чоловік (особистість зі своїми чоловічими поглядами, які не співпадають з жіночими). Не потрібно чоловіка наділяти жіночими якостями.

Важливо бути поряд, відчуваючи себе щасливою.

Розкажи про свою сім’ю: які маєш цінності і корисні звички?

З чоловіком можемо не бачитися декілька днів, але в неділю у нас сімейний день:  не важливо, в якому місті ми знаходимося – завжди проводимо його разом. Часом сімейні дні перетворюються на побачення.  Щоранку чоловік готує мені каву, і без обіймів тут не обійтись.

Ненавиджу розкидане брудне взуття, усі в сім’ї знають та притримуються цього правила.

Що ти вважаєш стереотипним у сімейних відносинах, і в тебе не так, як у всіх?

Навіяні суспільством погляди, що хтось щось зобов’язаний. Ніхто нікому нічого не зобов’язаний, все робиться за бажанням. Ми не змушуємо один одного до того, чого не хочемо в даний момент робити.

Як вмовляєш чоловіка, якщо він не згоден з твоїм рішенням?

Не вмовляю чоловіка.

Найбільший твій виклик?

Розпочинати все спочатку.

Про що мрієш?

Мрію про подорожі.

Що любиш в Вінниці?

Зручність, комфортність, територіальний мінімалізм міста. Люблю зелену Вінницю.

Про що я тебе не запитала?

Мені приємно, що ти не запитала про надто особисте.


https://www.facebook.com/SRrelation/
https://www.instagram.com/srrelation/
https://www.instagram.com/tatiana_hnatiuk/

(098)704-73-47 (viber, telegram)
м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 82 (Аналог)

Фото надані Танею Гнатюк