Вона заснувала бренд шкарпеток DRIFTWOOD,  екс-діджейка і навчається, щоб стати Motion Designer.

Стратегія
Вважаю себе людиною, яка має свої амбіції і цілі. Стараюсь до них йти і завжди розвиватись.
Маю свій маленький бізнес, яким займаюсь вже 4 роки. В команді зі мною працює ще дві людини. Ми займаємось просуванням свого бренду стильних та якісних шкарпеток, а також виконуємо корпоративні замовлення дизайнів різних компаній від 50 пар.

Досягнення
Не можу сказати, що реалізувалась, але є навики smm та маркетингу, тому що довгий час сторінку свого бренду вела тільки я. Також, так як наші шкарпетки є по всій Україні і навіть за її межами, є розуміння оптових продаж і співпраці з іншими магазинами.

За, що тебе знають?
Якщо подивитись мій номер в “Get contact”, то мене знають, звичайно, через мій бренд шкарпеток і як діджея, адже коли я жила в Вінниці-працювала 1.5 років діджеєм в Skyroom. То було ще в 2015 році. Тоді багато людей мене знали саме так. І досі, гуляючи по Вінниці, зустрічаю багато людей з того періоду життя. Також в той же час працювала моделлю.

Що нове мають про тебе знати?
Зараз я знайшла для себе дуже цікаву професію, в якій успішно навчаюсь і надалі хочу вивести це на доволі високий рівень. Це Motion Designer. Адже вірю в те, що ця професія і є, і буде дуже потрібною в час, коли все переходить в онлайн.

Чому тобі можна довіряти?
Тому що я працюю на ринку вже 4 роки і не знайду людини, яка б погано про мене говорила в професійному плані, враховуючи, що працюю я з немалою кількістю людей і всі вони різні. А це, я вважаю, хороший показник.

Історія твого провалу
Історій провалу в мене немає, адже я дуже стараюсь, що б їх і не було. Не люблю конкуренцію, це правда. Вона мене демотивує. Але навіть при цьому, на ринку брендів шкарпеток ми займаємо місце в першій п‘ятірці.

Твої принципи
Принципів багато, бо то є база для прийняття будь-яких рішень. Про це можна говорити дуже довго.

Інструменти з розвитку
Завжди розширювати свій світогляд. В цьому, особисто мені, допомагають книги, відеоканали на ютуб, цікаві люди.

Які твої плани?
Планую продовжувати розвиток DRIFTWOOD і стати Моушн Дизайнером.

Книга
«Эссенциализм. Путь к простоте» Грег МакКеон. Вважаю, що це книга маст хев для всіх і обов’язково перечитувати час від часу, адже стільки всього «лишнього» зараз є, що відволікає від дійсно потрібного.

Твій вдалий кейс і рецепт
Мій вдалий кейс – це DRIFTWOOD. Адже створивши його, я змогла працювати на себе і стати вільною від однотипних робочих днів, як то було до DRIFTWOOD. Працювала на двох роботах. Діджеїнг та паралельно ще продавцем-консультантом в Pull and Bear, там я пропрацювала аж три роки.

Рецепт: в чомусь одному розумітись дуже добре, але вивчати все, що б розуміти як працює цей світ. Обожнюю дивитись інтерв’ю різних цікавих людей. Також маю інтерес до психології, адже, як не крути, це теж потрібно знати, щоб вдало контактувати з людьми, які можуть, самі того не знаючи, допомагати тобі в розвитку.

Що зробити, коли все надоїло?
Дати собі відпочити і подорожувати – це найкращі ліки від «надоїло», як на мене.

З чим до тебе можна прийти?
Якщо тобі потрібні якісні шкарпетки з готовим дизайном на продаж, або ти хочеш зробити шкарпетки зі своїм дизайном – звертайся, я з радістю допоможу.
Також невдовзі до мене можна буде звернутись за крутим анімаційним роликом, додаванням ефектів на відео в 3D та багато іншого від анімації існуючого лого до повноцінних 3D роликів з нуля.


0502657207
driftwood.socks@gmail.com
https://instagram.com/driftwood_socks
http://driftwood.com.ua/