Перша наша зустріч відбулася в стоматологічній клініці «ЛЄВІКА», яка нагадала мені затишний великий будинок дружної сім’ї. Цього разу ми зустрілися у неї вдома, за містом. І я тепер упевнена на всі 100%, що ця жінка вміє створити справжній затишок скрізь!
Привітно посміхається та запрошує пройти до саду, турботливо пригощає смачною черешнею…
Інна Дорохіна – власниця стоматологічної клініки «ЛЄВІКА» та директор благодійного фонду “Майбутнє без болю”.

Що для вас означає поняття «сучасна жінка»? Яка вона?
Для мене це жінка, яка втілює в собі всі ролі: і матері, і дружини, і бізнес-леді, і шаленої дівчини, яка хоче сьогодні десь погуляти, пострибати, щось зробити для себе особисто або просто поніжитись у ліжку… Тобто багато різних понять, які треба поєднувати кожного дня.

Сучасний світ не можливий без гаджетів, особливо без мобільного. Навіть зараз він у вас у руках… Скажіть, будь ласка, які п’ять останніх дзвінків у вас на телефоні?
Дуже цікаве запитання, особливо зараз воно доречне, адже сьогодні неділя, така, скажімо, перевірка для дзвінків. Сьогодні в мене було 5 дзвінків, які стосуються різних сфер мого життя. По-перше, був дзвінок до моєї подруги, з якою я планувала зустрітися, але змінилися плани. Другий – до матері подруги моєї дитини. Третій дзвінок був до чоловіка. Він поїхав на базар за продуктами, і я, як дбайлива господиня, захотіла його пригостили сніданком, тому запитувала, коли приїде, аби все було гарячим. Четвертий – про зустріч із вами щодо інтерв’ю та фото сесії (це робочий момент, але дуже приємний та творчий!). П’ятий дзвінок не пам’ятаю, але декому телефонувала вже двічі з різних питань…

Як ви в основному застосовуєте свій телефон? Дзвінки, соціальні мережі, вайбер, фотографуєте і обробляєте фото саме на телефоні? Поділіться, будь ласка.
У ставленні до гаджетів я така суперечлива людина, бо, з одного боку, мій телефон – найперший помічник у всіх моїх справах, і з ним встигаю поєднати всі мої ролі. Але, з іншого боку, я не дуже розбираюсь у різних програмах, як ви кажете, не вмію обробляти фото тощо. У мене просто немає таких програм у телефоні. Проте користуюся всіма соціальними мережами. Нещодавно зареєструвалась в Інстаграмі. Фейсбук більше для роботи використовую, але не дуже люблю публікувати особисте.

А нотатками також користуєтесь?
Так, звичайно! Моя робота пов’язана з громадською діяльністю, тому буває таке, що треба прописати певний текст, сценарій або план дій. Чи текст для посту у Фейсбук. І коли муза приходить, у нагоді стає телефон. Швиденько записую! Дуже рідко використовую блокноти, хоча прописувати якісь творчі ідеї я люблю більше саме в блокноті. Але все одно розумію, що нотатки у мобільному – це дуже зручно.
На вашу думку, у звичайної людини має бути номер її стоматолога на «швидкому наборі»?
Вважаю, так воно і є. Людина, як поважає себе та любить свою родину, цінує своє здоров’я, повинна мати свого стоматолога, бо це посмішка, це настрій, це робота, це така особиста візитка.

Який рінгтон у вас стоїть на мобільному? Чи ви взагалі ним не користуєтесь?
Я використувую класичні мелодії, які є в телефоні. Це звичайний рінгтон, спокійний та мелодійний, ставлю на максимальну гучність, бо можу інколи не почути (посміхається).

Що бажаєте нашим читачам?
У кожного свої уподобання. У мене багато подруг, які не розлучаються з ноутбуками і заходять у соціальні мережі тільки з них. Я найчастіше заходжу з телефону, оскільки для мене це швидше. Побажання: відриватися від соціальних мереж, хоча якщо це пов’язано з роботою, то нехай на все буде виділено певний час. Більше живого спілкування!

levika.com.ua | 098 667 3447

Фото: Віка Щеголькова