Вікторія Гетьман – засновниця SPA-салону VITA. Жінка, мама, донька, сестра, подруга, вінниччанка. Розпитали в неї, чому створила салон і які має звички.

Що ви робите для жінок і як замовити ваші послуги
Я косметолог і естетист по тілу. Роблю жінок трохи молодшими, трохи красивішими і щасливішими. Заходьте на сторінку SPA-салону VITA або на чашечку чаю, і познайомимось ближче.
Моя мрія – бути тим місцем в Вінниці, куди ви йдете за здоров’ям шкіри, спокоєм та наповненням. Для того ми підібрали найкращих масажистів з найніжнішими руками і забезпечуємо повний комплекс косметологічних послуг лікарями косметологами, які мають вищу медичну освіту.
Будьте з нами.
Приходьте на ароматний чай, різноманітне спа зі свічками та маслами.
Щоб вимкнути себе і перезавантажити.
Щоб навіть просто поспати.
Щоб відпочити і наповнитись.
Щоб отримати професійний догляд та тілом на обличчям.

Приходьте знайомитись, щоб з нами залишитись надовго:
ЖК Авалон, вул. Трамвайна 3 (зуп. “26 школа” або “Шевченка”)
Телефонуйте, а я обер для вас найзручніший час та найпотрібнішу послугу: 0975064247

Розкажіть про місто, в якому живете
Моє місто – просто МОЄ. Я народилася і виросла не тут. Але коли познайомилася з Вінницею, зрозуміла: мені тут затишно і цікаво. Вона трохи провінційна, але дуже душевна. Дуже красива! Естетка, креативна, спортивна. Зелена і з прекрасною рікою, коли є потреба зануритись у природу. Пригощає смачними стравами у ресторанах і запашною кавою. Вінниця водить на концерти, вистави она чарівна!

Чому саме ця діяльність? З чого все почалось?
З дитинства мріяла робити жінок красивими, розбиралася в косметиці.
У мене давно склалась картинка, як все має бути влаштовано та подано. Який чай коли, яка свічка, де вона стоїть, чому саме ця. Адже філософія СПА – відпочинок і релакс через дію на всі органи відчуттів, світло, запахи, звуки, торкання, текстури і температури. Все має значення.
Мої гості розуміють, що для активного і насиченого життя необхідна підзарядка.

Моя робота – моя любов. Я чесно отримую насолоду, коли мої жінки щасливі “випорхують” від мене. По-друге, я постійно навчаюся і цікавлюся всіми новинками, але ніколи не експериментую на гостях салону. А ще я люблю робити масаж. Так, існує багато масажних технік, і кожна має свій особливий напрямок. Розповім про спільне: мімічні м’язи лиця, які відповідають за нашу міміку, відрізняються від м’язів тіла тим, що однією частиною кріпляться до шкіри, іншою – до кісток. Тому, при масажі обличчя ми пропрацьовуємо шкіру, м’язи і частково кістки. Активізуємо кровообіг, виведення лімфи, знімаємо гіпертонус м’язів і зажими, тонізуємо м’язи.
Результат – свіжий колір обличчя, підтягнутий овал, зменшуються зморшки, зникають набряки. Для масажу використовуємо тільки натуральні і професійні масла і креми, які під час процедури активніше насичують шкіру. І, звичайно, вмикаємо релакс-музику, запалюємо свічки і насичуємо простір аромомаслами, які гарно гармонізують і розлабляють.

Ваші значимі події до сьогодні
Звичайно, це моя велика сім’я. І мій салон – моя 4 дитина. Насправді, дуже багато значимих подій маю в житті. Іноді вони дуже прості і звичайні, а іноді – геть феєричні.

Щоб мати те, що є у вас зараз, потрібно було докласти зусиль/зробити обмін/піти на свідому жертву. Яка ціна всього?
Звичайно, потрібно було докласти зусиль до результатів. Але ніяких жертв. Досягнення мети у мене стається завжди, коли я в потоці. А це ресурсно і цікаво. Ціна всього? Скоріш за все, це навик: самоорганізація і організація близьких.

Які списки ви ведете?
Список бажань, список цілей і подорожей.

В чому ваша особливість, яка робить вас вами
Я дуже особлива (посміхається). Думаю що це – впертість. А ще відчуття того, як воно має бути насправді: це рухало і рухає мною.

Людина, яка склала вплив на те, ким ви є зараз
Це не одна людина! Дякуючи всесвіту, на моєму шляху зустрічалися і зустрічаються прекрасні люди, які мене вчили, надихали, вірили в мене.

Урок життя, який ви зрозуміли
З крайніх уроків – період карантину. Я відчула, що життя швидкоплинне, тому жити треба тут і зараз. Та, звичайно, яка чудова в мене сім’я.

Про що ви мрієте?
Мрій і мрійок дуже багато. Я намагаюся, щоб вони ставали планами на найближче майбутнє.
Моя мрія, як мами трьох дітей, молодої і красивої жінки, працюючої і зайнятої, – створити куточок в місті, де можна дійсно відпочити. Наповнитись силою і знову світити і наповнювати, бути кращою версією себе. А ще дуже хочу, щоб салон перейшов у спадок моїм внукам.

Колись одна з наших гостей навіть дала такий відгук: “Після вашого спа, повернувшись додому, навіть голос на близькких не хотілось підіймати”.

Базові речі/звички, які є в вашому щоденному житті
Здоровий спосіб життя, фізичні навантаження, час для спілкування в колі родини(прогулянки, подорожі, приготування їжі разом).

Люди, з якими ви живете
Близькі люди – моя родина, всі дуже різні і яскраві особистості. Поважати і підтримувати, не порушувати кордонів і приймати, любити один одного – ось наші принципи.

Що в житті ви вимірюєте? І як то робите?
Вимірюю час. На жаль, він так швидко плине.

Що ви хочете досягти
Прагну реалізувати свої знання та здібності: бути корисною і щоб діти мої росли здорові та щасливі.

Книга/фільм/Навчальний канал
Книга Акунін ,,Арістономія”. Фільм/мультфільм “Мулан”. Навчальний канал “Грамотний косметолог”.


Фото надані Вікторією Гетьман