Вікторія Орлова – майстриня з візажу та брів. 35 років, не відвідує косметолога, інтровертка, працелюбка, гедоністка.

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

Досвід  у сфері візажу – 20 років, з-поміж яких 10 років  триває моя любов до брів. Все сталось завдяки Валентині Гаврилівні, господині салону Вале Хаус. У 2009 про таку професію взагалі ніхто не знав. Це було як «доповнення» до послуги візажу. Як правило, «робити брови» візажисти відправляли до когось іншого, адже це вважалося «чорною роботою». Для мене ж форма брів і загальний стан шкіри жінки перед самим макіяжем – дуже важливий момент. Загалом, поступово, день в день я робила корекцію та фарбування брів багатьом жінкам і за 10 років роботи у мене сформувалася база постійних клієнтів. То близько 300 людей. Я їх усіх дуже люблю і люблю їх брови, можу визначити з дверей, на якому боці вони сплять, «зрадили» мені в цьому місяці, купили новий пінцет і щось  собі підправляли, і чи втручалися «потойбічні»  сили в мою форму їх брів. (сміється)

Хто ви за освітою і як то вплинуло на вашу діяльність?

За професією, яка дісталася мені з молодості,  я  – інженер-будівельник річкових мостів. Тому креслення,  міліметрівки і олівці супроводжували мене і в юнацькі роки навчання в Харківській Академії Залізничного Транспорту.  Малювати я любила з дитинства. Особливо любила процес заточування олівців. Від них завжди мала декілька трьох-літрових банок тирси. Знаєте, як засовуєш в точилку олівець і прокручуєш його обережно, безперервно … і виходить такий собі різнобарвний серпантин. Дуже захоплююче. Тільки зараз стала розуміти, що це була медитація.

Потім мала багато різних робіт, дуже багато: від продажу морозива біля поїздів до роботи в службі підтримки наркоманів. Але фарбувала я завжди і всіх паралельно.

Для чого стали займатись саме цією діяльністю?

Одного разу я сходила на корекцію брів, десь в років 15. Тоді ще фарбували урзолом  і лезом підголювали брови до потрібної форми. В результаті мені занесли стафілокок і ще років 5 я боролася з камедонами. Поборола їх сама, і тепер маніакально ставлюся до дезінфекції інструменту і не довіряю косметологам.

Що для жінок та їх родин ви робите?

Цей випадок з моїми бровами став відправною точкою в моїй діяльності. У мене є якість все покращувати, це дуже круто в моїх професіях бровіста і  візажиста. Паралельно з роботою я відвідую дуже багато тренінгів особистісного зростання, копаюся в собі і пізнаю нові грані людського розуму. Рік тому  після чергового тренінгу я відкрила студію Orlova & Peoplе, в ній близько 60 осіб. Це жінки різного віку, з однаковими поглядами на життя. Такий собі гурток гедоністок.  Історія вже не про візаж і брови, це історія про життя. Це історія про задоволення і про вміння робити так, як подобаєтьсся.

Що інакше ви робите? В чому ваші особливості?

Насправді, в основі – професія то одна, але після проживання та пропрацювання років настає момент психології. Все дуже переплітається:  якщо відчуваєш, що потрібна розрядка -запишись на брови. Якось так.

Розкажіть про ваші досягнення і досвід

Всі мої клієнтки  – прям «мої-мої». І в плані комунікацій у нас немає ніяких проблем. Вони мені довіряють, я їх покращую.  Насправді, в макіяжі та бровах взагалі немає нічого складного. Це момент «зчитати емоцію».  Це математика.  Якщо ти в сукні, тобі потрібно це. Якщо ти в брюках, тобі потрібно інше. А от різновидів форм брів немає – є твоє обличчя і твої брови. Як математична формула. Все набагато простіше, ніж здається. З цього створився мій новий проект «Естетика повсякденності , або косметика-одяг для особи». То про історію покращувати себе вранці кожен день. Це мої спостереження за жінками протягом багатьох років, їх історії життя, їх успіхи, зміни. Це про життя, про любов до життя, про любов до себе.

Цінова політика

У мене років зо два відсутнє почуття провини. Я це пропрацювала,  і мені ні за що не соромно. Навіть за те, що у мене найдорожчі брови в місті (сміється). Хочу спростувати цю тему з ціною, тому що вона така ж як у всіх. І я не краща за інших майстрів. Тут немає конкуренції взагалі. Є твої або не твої клієнти, є момент свого чи ні майстра. От і все. Корекціях брів 150 грн. Фарбування брів і вій – 200 грн. Депіляція від 50 грн. Макіяж від 500 грн.

Запис

З нареченими і графіком «розписаного на вихідні» життя на рік вперед я зав’язала 5 років тому. За своєю природою я фрілансер, і мене важко «прив’язати». Це мене вибиває і я не в ресурсі, коли прив’язана до одного місця. Дуже люблю подорожувати. З цього «плюс -мінус» формується мій графік і запис на тиждень вперед, але не на пів року, тим більше не на рік.

Розкажіть про жінок, які до вас приходять

Мої клієнти – 30+. Я їх не фотографую і не викладаю в соцмережі, немає потреби.  Цей момент для мене ще не досліджений до кінця. Напевно, я більше інтроверт і мене мало цікавить , що відбувається в нашому місті.

ПРО ОСОБИСТЕ

У мене є донька, їй 12 років. Вона розумніша за мене в багатьох питаннях. Тому я завжди намагаюся бути в темі  і не відставати в розвитку. Впевнена, що діти роблять нас кращими. Тому багато в чому прислухаюся  до неї, спостерігаю, роблю висновки і змінююся. Чоловік підтримує і допомагає у всіх моїх починаннях, ідеях, подорожах і захоплення. Сім’я в пріоритеті, тому дуже часто я переношу клієнтів , вони до цього готові.

В чому берете ресурс? В які моменти виникає натхнення?

Моє місце сили всередині мене. В медитаціях зранку у мене відбувається повне прийняття себе, людей, які мені трапляються й місця, де я перебуваю. Ніяких секретів немає. Я просто дуже люблю жити кожен день. Почуття провини і засудження відсутнє по відношенню до інших і до себе. Це дуже комфортно, коли ти не чекаєш нічого, а просто живеш. Подивіться фільм «Хмарний атлас». Улюблена цитата: «Від народження і до смерті ми пов’язані з іншими, минулим і сьогоденням. І кожен наш вчинок, як і кожна добра справа, народжують наше майбутнє».

Книги/фільми/музика: порадьте щось

Гарячі тури, нові тренінги і т.д. Книг дуже багато. Раз в місяць поповнюю бібліотеку на дві-три книги. В основному, це психологія і розвиток. Всім, у кого є діти, рекомендую прочитати Некрасова «Материнська любов» і Грея «Діти – з небес».

Моменти, коли ви без нікого: як проводите?

Я з клієнтами, я з донькою, я з чоловіком, я з собою-це все різні частини мене. І ми всі подружились.

ПРО СОЦІАЛЬНЕ

Три «хочу» жінки

За моїми спостереження, всі жінки хочуть одного – бути щасливими. Але у всіх це поняття різне. Одні щасливі на Балі з коханцем, інші на кухні з чоловіком. Але одне залишається незаперечним – самооцінка. І з зовнішнім виглядом  вона в рази підіймається і включає безліч кнопок, які і роблять свою справу. Тому, всім – красивих брів.


https://www.facebook.com/krasava.orlova

Фото надані Вікторією Орловою