Основний міф, якого бояться пацієнти

Буде боляче. Цей міф породжує страх. Люди починають боятись стоматологів, і тому роками не йдуть лікуватися, а від того в них починаються серйозні проблеми з зубами. Справді, робота стоматолога пов’язана з болем, але це все вирішується за допомогою сучасних анестетиків. Ними можна зробити якісне знеболення, і пацієнти взагалі нічого не відчувають. Так що не варто боятись.

Цінова політика(з чого формується, які цінності вкладаються)

Найбільша цінність для мене – це людське здоров’я. Тому в нашій клініці використовуються якісні матеріали і новітнє обладнання. А я особисто намагаюсь весь час вдосконалюватись, відвідуючи різні семінари і курси.

Майбутнє без стоматологічного болю-це…

Профілактика і своєчасне лікування.

На що варто звертати увагупри виборі стоматолога?

Велике значення має, чи встановились довірливі відносини між лікарем і пацієнтом. Якщо так, то тоді не буде страху. Такі пацієнти роками всією сім’єю лікуються у одного лікаря, який вже знає особливості зубо-щелепної системи кожного з них і може підібрати профілактичні засоби, які підходять саме їм.

Важлива інформація, яку ви хочете донести читачу

Не потрібно боятись стоматолога. В першу чергу – це лікар, який хоче і може вам допомогти.

Порада з профілактики здоров’я

Більше рухатись, правильно харчуватися і дбати про своє здоров’я. Відвідувати стоматолога двічі на рік і привчати до цього своїх дітей.


вул. М. Ващука 18, “Віндент”
0432460907робочий
0978025875 особ. моб.

Фото надане Вікторією Тепліцькою

Матеріал підготований в рамках спецпроекту з БФ «Майбутнє без болю» 
Мета фонду: сформувати обізнане та відповідальне відношення до свого стоматологічного здоров`я та забезпечити якісне, безкоштовне стоматологічне лікування соціально-незахищених українських дітей.