Олександра Вікулова, тренер з фітнесу, розповідає про Vikulova Fitness Family: фітнес-інтенсив та тренування різного напрямку – парні, табата, кардіо з інвентарем та власною вагою.

Особливість: VIKULOVA FITNESS FAMILY позиціонуються не як клуб, комплек чи студія. Це справжня родина, об’єднана єдиним бажанням бути здоровими і красивими! Тренування відрізняються притаманною Олександрі Вікуловій атмосферою сімейних традицій, де окрім спортивного навантаження великий акцент ставиться на підтримку та спілкування як в залі, так і поза ним.

Stretching (розтяжка): коли хочеться розслабитись та отримати задоволення від власного тіла. Оздоровчі вправи для хребта, м’язів, зв’язок та суглобів, з елементами тайського масажу дають неймовірне відчуття легкості!

Проект-конкурс “Я – сильна!”: авторське досягнення тренера. Програма схуднення, базована на класичних методиках збалансованого харчування та регулярних тренувань та навантажень. З жовтня стартуватиме уже 6-й етап конкурсу, який передбачає медалі, грошові винагороди, подарунки від тренера та партнерів проекту.

VIKULOVA FITNESS FAMILY, провулок Станіславського 7, РЦ „Ігроманія”
Тренер: Олександра Вікулова,
тел. (097) 56-34-579, ( 063) 28-21-900

Більше прочитати про Олександру: https://ambitna.com.ua/oleksandra-vikulova-zhinka-z-obkladinki/

 

Фото надані Олександрою Вікуловою.