Вона – лікар дерматовенеролог,  клінічний сексолог,  сексопатолог, займається реабілітацією і профілактикою жіночого інтимного здоров’я. Кращий друг усіх чоловіків і подруга жінок.
Пише статті, веде  свій блог в Інстаграмм, ВК і ФБ. Проводить безкоштовні вебінари, тренінги, семінари, онлайн курси по сексології. Веде свій канал в ютюбі, на якому майже 90 000 підписників.  Працює з усім світом.

Чому саме цей напрям? Як ти прийшла в професію?

У мене найкраща професія в світі, вона багатогранна і цікава. Все почалося з ідеї в студентські роки бути акушер-гінекологом, що мені зараз дуже допомагає. Але поступила я в інтернатуру на дерматовенерологію.  Після інтернатури стала займатися лікуванням і профілактикою жіночого інтимного здоров’я, що мене привело в сексологію, а потім і в сексопатологію.

Дана ніша не сильно заповнена

Вона взагалі порожня, що дає мені можливість реалізувати себе, свій талант і свої знання. Все це дозволяє з’єднати три напрямки в медицині воєдино, глибоко розвивати все це і бути максимально корисною:  приймати пацієнтів, проводити тренінги, курси і семінари як в онлайні, так і в офлайні.

Ти дуже харизматична, я би сказала, ігрива і та, яка запам’ятовується і тебе хочеться уважно слухати

Ця грайливість у мене з дитинства. Я дитина сцени і виступів. У моїй роботі такий підхід дуже допомагає, так як в серйозних і болючих ситуаціях і питаннях необхідно говорити з легкістю, щоб у пацієнта / клієнта не викликати депресії і страху. Все, або майже все можна вирішити. Я даю надію і показую вихід із ситуації.

Я зберігаю сім’ї, здоров’я, вчу людей сексуальної грамотності та культури. І коли подавати інформацію, що не все так погано, що є надія, – людина виходить від мене з розумінням, що їй робити. Тому зі мною завжди весело.

Це вже звичка.

Чи ставиш ти свою роботу як бізнес, чи все ж – це більш покликання і допомога людям?

Це живе в мені. Це те, що мене включає, бадьорить і запалює. Я змогла на фундаментальні знання нашарувати досвід і додати перчинку і емоційний компонент. Допомагаючи людям,  я стаю щасливішою сама. За кожного хвилююсь.  Підтримую.  Намагаюся бути поруч, навіть якщо між нами тисячі кілометрів. А фінансова складова – це стимул, важлива складова, плата за тотальну працю і мотивацію робити свою справу все краще і краще.

До тебе більше звертається жінок чи чоловіків?

Зараз більше приходить на прийом чоловіків. Вони більше дбають про своє чоловіче здоров’я. Жінки частіше відвідують тренінги.

Де ти навчаєшся? Що і кого читаєш?

Навчаюся безперервно. Я й не пам’ятаю проміжку, щоб не вчилася. Це постійні медичні курси. Багато навчаюся за межами України: державні і приватні програми; онлайн і офлайн. Їх маса.

Читання … Зараз я читаю виключно спеціалізовану медичну літературу,  бо мати три спеціалізації вимагає достатнього рівня знань і самопожертви. Мало читаю художньої літератури, або майже взагалі не читаю. Бо кожну вільну хвилину хочу дізнатися щось нове для себе в своїй професії.

Які виклики ти перед собою ставиш?

Наступний мій крок – це зібрати в онлайні велику аудиторію людей, навчати їх. Коли я проводжу подібні заходи, я підвищую свій рівень знань, що дає мені можливість бути більш ефективною для пацієнтів і для слухачів.

Про що мрієш?

Моя мрія – створити гармонійну сім’ю і не випасти з улюбленої справи, поєднати неможливе.

Що тобою рухає?

Моя «хочуха». Вона ж народжує бажання. Якщо я чогось насправді хочу, я йду тільки вперед, яким би тернистим не був цей шлях.

Як до тебе записатись на прийом?

Через соціальні мережі, в особисті повідомлення або на каналі в ютюбі, в описі під кожним відео. А незабаром народитися на світ мій унікальний сайт, де буде безліч інформації абсолютного для кожного.

Розкажи про свої онлайн-канали на вебінари

Це окрема частина мого життя. Щотижня я проводжу безкоштовні вебінари на сервісах ФБ, Інстаграмм і ютюб каналі. Це ціле шоу: пошук теми, написання плану, використання трендового матеріалу, переформатування з медичного на звичайну мову, додавання родзинки, присипавши все пудрою новинок в міксі з перчинкою практичних навичок і харизми. Запис відео – це свято для мене. Без цього я вже не уявляю себе.

Особисте життя. Що можеш про це розказати?

У кожного має бути місце для особистого життя. Це про тепло, про спокій, про затишок і щось дуже особисте. Я публічна людина, мене впізнають навіть таксисти. Я досить багато створюю різного роду «движух» для інших і завжди ховаю своє щастя від сторонніх очей.

Твої основні правила і табу

Бути чесною насамперед перед собою, а тільки потім перед пацієнтом. Говорити правду, навіть якщо вона не сподобається. Не обіцяти того, що не в моїх силах. Поводитись з людьми порядно, поважати кордони кожного, давати свободу собі й іншим, давати право вибору, не ображатися, відпускати, не вимагати. Зберігати стан легкості. Ще важливий момент-це конфіденційність. Мій пацієнт повинен знати і розуміти, що довіряючи мені найпотаємніше, подробиці його інтимного життя залишаються тільки між нами. Лікарська таємниця для мене перш за все.

Табу …. брррр

Ненавиджу брехні. Брехні і зради. Якщо така якість виявилася в людині – я блокую її перш за все в своєму серці. Їй немає більше місця в моєму оточенні.

Вінниця: що в ній любиш і куди найчастіше ходиш?

Я багато працюю, тому обожнюю природу. Прогулянки, вікенди …

Лісопарк, Вишенське озеро, набережна. Це місця, де можна бути серед людей, але однією. Відпочити, переключитися. Але буваю в цих місцях вкрай рідко через щільний графік.

А у Вінниці я люблю саму Вінницю – це атмосферне і затишне місто з прекрасними людьми, велика частина з яких мої друзі.


facebook.com/kurachvitalia
Фото надані Віталією Курач