У своїй практиці вона щодня лікує або переліковує від 3 до 6,а іноді 10 кореневих каналів.Працюючи зі збільшенням(операційний мікроскоп), має можливість при лікуванні врахувати усі особливості анатомії зуба, максимально видалити уражені карієсом тканини і зберегти здорові. При переліковуванні кореневих каналів – контролює якість та точність їх розпломбування, що зменшує ризик перфорації стінок кореня і перелому інструментів, а також має можливість закриття раніше зроблених перфорацій та вилучення сторонніх тіл з каналу(інструменти,штифти тощо).

Основний міф, якого бояться пацієнти

Звичайно, у людей є багато страхів щодо лікування зубів. Починаючи від болю, закінчуючи високою ціною на стоматологічні послуги. Але не потрібно забувати, що час йде, все розвивається і стоматологія також. Сучасні анестетики набагото ефективніше усувають больові відчуття та є мало шкідливими для організму людини. Ще один міф – це алергічні реакції. Зазвичай, досвідчений лікар може одразу визначити, чи є у вас алергія і чи можливо алергічну реакцію сплутали з обмороком або, наприклад, поширенням анестезії на задню стінку горлянки, що можливе при анестезіях на нижній щелепі. Якщо лікар все ж сумнівається, то направить на консультацію алерголога.

Цінова політика (які цінності вкладаєте)

Щодо цін, то лікування з використанням операційного мікроскопа не може коштувати як і звичайне лікування. По-перше, лікар перед початком роботи повинен пройти додаткове навчання, що потребує немалих капітоловкладень(саме це слово характеризує найкраще) і регулярно проходити нові і нові курси, щоб бути в курсі найсучасніших методик. По-друге, використовується найсучасніше обладнення: системи для ізоляції зубів, промивання кореневих каналів,ендомотор,ультразвуковий скалер зі спеціальними насадками, апекслокатори(апарати, що дозволяють точно визначити довжину кореневих каналів), апарати для пломбування кореневих каналів, а також витратні матеріали(файли ручні та машинні, антисептичні розчини, матеріали для пломбування).

На що варто звертати увагу при виборі стоматолога?

Кожна людина повинна знайти собі стоматолога по душі. Між лікарем і пацієнтом повинни бути довіра, тому до вибору стоматолога варто підходити відповідально. Бажано спланувати прийом до лікаря ще тоді, коли немає госторого болю, прийти на огляд та консультацію, поспілкуватись, спланувати лікування, поцікавитись, чи ваш лікар відвідує додаткові курси.

Порада з профілактики здоров’я

Якщо ж вам все ж пощастило знайти “свого лікаря”,то по закінченню спланованого лікування і дотримання рекомендацій щодо профілактики, ви будете відвідувати стоматолога лише з метою профілактичного огляду та професійної гігієни порожнини рота, забудете назавжди про стоматологічний біль.


Стоматологія ЛЄВІКА, Келецька 26.
Телефони: 0432-577-000, 098-667-34-47, 073-463-18-16
Особистий номер телефону 0967272477

Фото надані Яною Лукіянчук
Матеріал підготований в рамках спецпроекту з БФ «Майбутнє без болю»
Мета фонду: сформувати обізнане та відповідальне відношення до свого стоматологічного здоров`я та забезпечити якісне, безкоштовне стоматологічне лікування соціально-незахищених українських дітей.