Ти могла виїхати будь-де, але залишилась в Вінниці. Чому?

В мене взагалі не стояло питання залишати країну. Хоча був момент наприкінці другого тижня війни, коли сестра з племінником вирішили все ж таки поїхати до мами у більш безпечне місце, і всі рідні трішечки почали на мене давити).

Я замислилась, та ненадовго – знаю, що будь де знайшла би як працювати і як бути корисною, але… навіть не знаю, як пояснити – земля тримає. Просто відчула, що маю бути тут. І все.

Що ти робиш в період війни?

З самого початку війни була на зв’язку і з новими людьми, що звернулись по психологічну допомогу, і з тими, хто вже давно у мене в терапії. Протягом квітня робила жіночі кола, на яких була можливість і поплакати, і покричати, і порухатись, і поспівати, і пообійматись. Чудові жінки збирались і кола вийшли потужними, щирими, трансформуючими. Дуже вдячна за довіру усім дівчатам, що приходили ❤️

А зараз в мене взагалі дуже класна новина). Ще у січні планувала навесні відновити репетиції театру КолоСвітла, та після 24 лютого всі мої творчі ідеї ніби завмерли. Але у квітні прокинулись).

Тому що неможливо мовчати про всі страшні події, що відбуваються в нашій країні. А мистецтво – це моя найкраща та найулюбленіша мова. 

Отже знову зібрались, готуємо нову виставу про сьогодення, плануємо показати її не тільки у Вінниці і інших містах України, але й за кордоном. До речі – нам потрібні ще жінки у наш театр, найближчим часом відбудеться кастинг, запрошуємо усіх бажаючих спробувати та приєднатись до нас. Досвід не обов’язковий, просто напишіть мені і я надішлю реєстраційну анкету.

Від самого 24 лютого, щоб я не робила і як би не допомагала, все одно було відчуття, що я не можу знайти своє місце у цій війні. Відтоді, як почались репетиції і створення сценарію вистави – ніби виросли крила. Знайшла своє місце).

Юлія Свєтлова
Психолог, танцювально-руховий психотерапевт; режисер, сценарист та актриса театру КолоСвітла; автор і ведуча терапевтичних семінарів та майстер-класів з акторської майстерності; хореограф і викладач; сертифікований плейбек-практик; поетеса
https://www.facebook.com/Yu.Svetlova