Початок професії: З дитинства я мала розкішне довге волосся. В підлітковому віці, як і всі, багато експерементувала, змінюючи колір і зачіски. Мала дуже сумний досвід фарбування в блонд. Саме після цього почала цікавитися відновлювальними процедурами. Вперше про кератинове вирівнювання і відновлення волосся дізналася в Києві. В Вінниці тоді таких послуг ще не надавали. Побачивши результат,  я пообіцяла собі вивчити всі нюанси даного напрямку. З того часу почалось моє навчання, курси,семінари. Скажу вам, цікавий світ красивого волосся. Займаюсь кератином більше 9 років. Не дивлячись на те, що маю 3 вищих освіти і закінчила аспірантуру ВНАУ , я обрала професію Феї, яка займається красою та здоров’ям волоссям. Я отримую безмежене задоволення від своєї професії, бо дарую кожній жінці, яка приходить до мене,розкішне волосся і чудовий настрій.

 

Послуги: Кератинове вирівнювання та відновлення волосся. Ботокс для волосся. Нанопластика, Гіперживлення.

Досвід: Без усяких докорів сумління я безмежно пишаюся своїм  9 річним досвідом роботи. А ще більше пишаюсь тисячами позитивних відгуків своїх клієнток. І тим, що багато з них довіряють мені своє волося уже по 8-9 років. Найкраща характеристика майстра – це постійне вдосконалення, постійні клієнти і позитивний відгук від кожної клієнтки. Я це маю і продовжую розвивати.

Проводжу індивідуальне навчання, так як за свій пристойний досвід безперервної роботи маю чого навчити майбутніх майстрів.

Працюю з найкращими і найякіснішими брендами бразильської продукції. Являюсь Технологом, який має право проводити індивідуальні навчання.

Ексклюзивність: Я ціную і люблю кожну зі своїх клієнток. До кожної маю індивідуальний підхід. Я впевнена в собі і в своїх матеріалах. Саме тому мої дівчатка завжди спокійні і впевнені,  що я допоможу їх волосюю.  І безмежно пишаюсь тим, що мої клієнтки – це найкраща моя реклама.

 

Для чого:  Про це я можу розповідати годинами. Дівчата звертаються зі своїми питаннями і проблемами,  а я як майстер можу надати будь яку консультацію.

Найосновніші питання для чого проводяться процедури:
– Лікування волосся.
– Реанімування і врятування волосся після невдалого фарбування.
– Додання волоссю м’якості, небувалою гладкості і шовковистості.
– Ви забудете про утюжок для волосся і заощадите час на ранковій укладці.
– Ваше волосся буде завжди ідеальні в будь-яку погоду: дощ, вітер або сніг. Ви будете, як з обкладинки глянцевого журналу.

Безпека/стійкість: Я використовую тільки сертифіковані матеріали, які безпечні для волося і здоров’я . Звісно, стійкість залежить від стану волосся. Але гарантію на мінімум як 3-4 місяці я даю як майстер. З кожною зі своїх клієнток я зустрічаюсь один раз в пів року на повторну процедуру. Кожній зі своїх клієнток я раджу індивідуально, яким доглядом користуватися  саме для її типу і стану волосся.

Запис: за 10-15 днів

Підготовка до та після:  Головне, що потрібно знати –  дівчатам, які вирішили зробити процедуру , не можна робити фарбування і кератин в один день.  Про це я попереджую завчасно. Все решта уже при зустрічі. Майстер оцінює стан волосся і побажання. Таким способом ми підбираємо матеріал та процедуру, яку будемо робити.

Тривалість і ціна: Тривалість процедури в середньому від 3 до 5 год. Залежить від стану волосся, довжини та густоти. Кератин – від 400 до 2000грн, батокс – від 400 до 1800грн.

Цікаве: Твої волосся  – це твоя корона, яку ти ніколи не знімаєш.


 

Gorgeous Hair for Queens studio keratin and botox by Yuliya Vladimirovna Ch
вул.Пирогова 129 | 093 769 75 46

Фото надані Юлією Чубко