Всі добре знають, що майбутнє стоматології – за профілактикою. Отож, моя особливість та головне завдання – донести до пацієнта значимість гігієни та профілактики у нашому “стоматологічному житті”.

Основний міф, якого бояться пацієнти

Основний міф в моїй спеціальності є:
– пародонтит неможливо вилікувати.
Золотим стандартом в пародонтології є саме скейлінг рутпленінг (“глибока чистка та згладжування поверхні кореня”) і саме якість цієї процедури залежить від професіоналізму лікаря, його вмінь та знань. Також від спеціальних дороговартісних інструментів, точної діагностики захворювання для якісного лікування та прогнозованого довготривалого результату. Тому в моїй практиці лише якісний інструмент, найсучасніше обладнання, командний підхід та постійне підвищення кваліфікації як в Україні, так і у найвідоміших професорів-пародонтологів за кордоном. Це є і основні складові нашої цінової політики.

Майбутнє без стоматологічного болю — це…

На мою думку, майбутнє без стоматологічного болю уже “не за горами”. Рік за роком наша велика професійна команда спеціалістів доводить, що сьогодні ми можемо вирішити будь-яку стоматологічну проблему, починаючи від фундаментального періо-лікування за сучасними європейськими протоколами, швидко та безболісно.

На що варто звертати увагу при виборі стоматолога?

Якщо ти не любиш людей – ти ніколи не станеш гарним стоматологом. Саме тому при виборі лікаря основними рисами є довіра, професіоналізм та пристрасть до своєї справи.

Порада з профілактики здоров’я

На моїх консультаціях пацієнти отримують повну інформацію щодо стану їх тканин пародонту у вигляді скринінг-тесту. Легко. Зрозуміло. Доступно. Приходьте та переконайтесь!

Не шукайте чудодійних паст та ополіскувачів, вони лише маскують справжні проблеми. Звертайтесь до професіоналів – дізнайтесь більше про своє здоров”я.


Стоматологія ЛЄВІКА, Келецька 26.
Телефони: 0432-577-000, 098-667-34-47, 073-463-18-16

Фото надані Юлією Федоренко-Орловою

Матеріал підготований в рамках спецпроекту з БФ «Майбутнє без болю»
Мета фонду: сформувати обізнане та відповідальне відношення до свого стоматологічного здоров`я та забезпечити якісне, безкоштовне стоматологічне лікування соціально-незахищених українських дітей.