Власниця і засновниця двох брендів: Студії декору “SHINE decor” та Агенції “DAY DELUXE”. Зараз основна її діяльність пов’язана саме з організацією різних заходів та свят (весілля, вечірки, бранчі, показ мод).

Не так давно у своїх сторізах ти говорила, що нарешті почала жити так, як тобі хочеться. Що тобі хочеться від життя? Які твої цінності?

Насправді, я тільки нещодавно почала помічати і звертати увагу на те, що потрібно жити так, як ти хочеш і робити те, що тобі подобається. Але, по факту, десь інтуїтивно, я і жила так все своє життя. Це, напевно, моя природа – робити те, що хочеться, незважаючи ні на що! Якщо сильно чогось хочеш – не бачу причин цього не отримати! В принципі, для мене в житті найголовніше – жити легко, в задоволення. Звичайно, бувають складні моменти, сльози, паніка, розчарування, але я не зациклююсь на цьому і просто з головою поринаю в нові проекти! Для мене надзвичайно важливо бути чесною з собою, зізнаватись собі у всіх почуттях і переживаннях. Збрехати собі – означає тотально не приймати себе і свою сутність.

Як у тебе створюються проекти? Розкажи про свої проекти

Раптово! Хочу і роблю! В мене ніколи ще не було такого, що я планую проекти на рік вперед. Зазвичай, це завжди було всього лиш 1,5-2 місяці на підготовку. З’являлась ідея, одразу приймалось рішення про її реалізацію і на наступний день команда отримувала завдання! Взагалі, якщо говорити про всі мої проекти, то починала я з заходів для наречених “Smart Wedding”. Потім організувала дві закритих вечірки для молодих мам та їх подруг, під назвою “Hey, Mama Party”. Ще згодом декілька заходів для освітньої платформи “Novation club”.
Але мушу зазначити, що з часом і досвідом приходять і нові погляди на речі! Рівно рік тому я вперше цілий тиждень розмірковувала над пропозицією організувати покази колекцій наших вінницьких дизайнерів і в результаті практично відмовила їм! Але так, як я дуже люблю все нове та цікаве – для мене цей проект став як новий challenge і я все ж таки погодилась! Проект мав назву “VINFashion Week S/S ‘18”! Він отримав високу оцінку дизайнерів, команди спеціалістів, які над ним працювали, а також гостей! І ось уже через рік по тому ми його робимо знову 23-24 березня 2019 року!

Розкажи про свій стиль в роботі. Які цінності вкладаєш і що для тебе є неприйнятним?

Є в мене одна риса така – перфекціонізм називається! От я люблю, щоб все було продумано, прораховано, мало належний вигляд і гості сказали “Вау!”. Але в той же час деякі речі в мене відбуваються стихійно в процесі підготовки проекту. Я, в цілому, вважаю, що гнучкість та вміння підлаштовуватись – це дуже важливі навички! Тому що інколи геніальні ідеї приходять безпосередньо в процесі роботи і доводиться щось змінювати!
Ще є таке цікаве в мене правило в житті – я не йду з собою на компроміс! Як тільки я почну себе переконувати в чомусь, намагатимусь домовитись з собою про щось таке, чого робити насправді не хочу, то одразу отримаю якийсь “fuck up”.

Якщо говорити про щось не прийнятне, то це напевно тіньові схеми! Я люблю, щоб все було прозоро і зрозуміло. А будь-який спеціаліст, з яким я працюю, повинен бути адекватним, в першу чергу, і розуміти, що я ціную його професіоналізм та професійні навички!

Розкажи про своїх друзів? Чи є у тебе межа між друзями і колегами/партнерами?

Приблизно половина моїх друзів – це мої колеги. Тому що в процесі роботи існує багато точок дотику і спільних тем для розмов. Плюс, ці друзі чудово розуміють стиль і темп мого життя, які часто співпадають з їхніми! В нас одна сім’я, з якою ми дружимо вже 4 роки, то навіть всі поїздки спільні на відпочинок у нас спонтанні, просто сіли і поїхали.
Є друзі, які зі мною йдуть по життю вже досить довгий час і нам не потрібно бачитись щотижня. Ми відчуваємо і підтримуємо один одного навіть на відстані! Я взагалі мало кого “пускаю” в своє життя. Насправді, стати моїм другом не так легко. Я дуже вибірково ставлюсь до людей. Але якщо людина дійсно мені сподобалась і це взаємно, то дружба буде міцною та надовго.

Сім’я. Що є критично важливим, аби тримати баланс і реалізовуватись і вдома, і в роботі?

Був колись час, коли я погано вміла розмежовувати роботу і сім’ю, особливо враховуючи, що ми з чоловіком працюємо переважно разом. Це було реальною проблемою. Були і сльози, і відчай, і розчарування, і неспокій. Але ми навчились балансувати і продовжуємо вчитись толерантно і з повагою ставитись один до одного. Якщо раніше я була дуже запальна, і мені буквально вистачало декількох секунд, щоб вибухнути, то зараз спочатку добре все обмірковую, намагаюсь зрозуміти чому та чи інша ситуація викликає в мене такий негатив, обурення, і тільки потім я вже показую свою реакцію! Це інколи буває дуже важко, але вчусь і таким чином намагаюсь зрозуміти краще себе і свою суть.
Взагалі, найголовніше в будь-якій сфері життя – це підтримка і розуміння з боку коханої людини. Для мене мій чоловік – це не просто партнер по життю, чи батько моїх дітей! Він – моя споріднена душа, мій “флагман”. Він людина, яка підтримує самі шалені ідеї та задуми і допомагає їх втілити! Я йому дуже вдячна за той вклад, який він щодня робить в мій розвитку, за те, що він вірить в мене! Ми на одній хвилі і я цьому безмежно рада!

Розкажи про своїх дітей. Яке дозвілля ти їм даєш?

Знаєш, я часто кажу про те, що діти для нас – це неймовірно потужний ресурс, навіть хай це якось дивно звучить! Вони надихають нас розвиватись, рухатись тільки вперед і своїм прикладом показувати, як потрібно жити! Вони знають про все, що я відчуваю і переживаю. Я не приховувала від них ніколи своїх емоцій. Вони знають, коли мені сумно, коли я радію і чому. Я буваю засмучена, можу плакати і вони завжди знають чому! Показуючи дітям свої справжні емоції, ми вчимо їх тим самим правильно реагувати на всі ситуації в житті, які будуть з ними траплятись і відстоювати свої погляди і почуття!
Діти однозначно хотіли б бачити мене частіше. Як би це дивно не звучало, але мама для них – це свято! Я намагаюсь хоча б один день на тиждень повноцінно виділити для того, щоб провести час з сім’єю. Ми можемо грати в настільні ігри, гуляти, ходити разом в ресторани, чи кафе. А також ми почали разом з ними ходити на вечірки, які їм були б цікавими. Остання, де ми були – це Art-вечірка на Чердаку. Вони малювали, розглядали картини, знайомились і грались з іншими дітьми, хоча їх і було не багато!

Особистий розвиток: що в цьому напрямку робиш?

Тренінги, особисті зустрічі, нові знайомства – це і є для мене розвиток! Не можу сказати, що книги, тому що зараз їх практично не читаю, просто не хочеться, беру в руки і через п’ять хвилин відкладаю. Раніше я думала, що це погано, треба ж читати, це так важливо! Але згодом зрозуміла, що немає взагалі ніяких стандартів і правил – не хочеться, не читайте! Це вибір кожного, це рішення кожного, просто потрібно для себе розуміти, що книги дозволяють нам відточувати мову, надихають, розвивають уяву! І відповідно, якщо ми не читаємо, то десь в особистому розвитку втрачаємо. Також для мене неймовірним джерелом натхнення є зміна образу: новий колір волосся, нова стрижка, зміна в стилі одягу! Люблю експериментувати.

Де в Вінниці ти маєш своє улюблене місце?

Однозначно це ресторани! Я гурман, невиправний поціновувач і критик всього, що пов’язане з їжею. 90% всіх наших подорожей – це гастротури, особливо Україною. В нас в місті люблю бувати в таких ресторанах, як “Mont Blanc”, “Churchill-inn”, “Pasta e Vino”.
Люблю гуляти алеєю на проспекті Космонавтів і пити смачний імбирний чай в барі улюбленої крамниці “Я – Господиня”!


Юлія Гончарук, засновниця і власниця
Агенції «DAY DELUXE events”.
м. Вінниця
097 729 91 26

 

Фото надані Юлією Гончарук